System software missing

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurkar 26. 12. 2007 19:00

:o robil som upgrade Nuvi 350 na poslednú verziu 5.20. Po dlohom a opakovanom "loader loading, a nahrávanie máp" som to prerušil resetom (tlačítkom na zadnej strane) Už mi to robilo na upgrade z 5.00 na 5.10. A teraz keď som upgradoval na 5.20 tak nevim čo ďalej :cry:
hurkar
Junior

Odeslat příspěvekod hurkar 27. 12. 2007 09:26

teda pri predošlom upgrade mi takisto nový SW nabiehal v Nuvi cca pol hodiny, stále dookola sa reštartoval pri súčasnom "loading loader/načítavanie mapy"stopol som to a po opetovnom stiahnutí sw z Garmin.com upgrade prebehlo korektne. Teraz po pripojení k PC mi ho "PC nevidí". Nieje nejaký SW pri ktorom by mi ho PC rozpoznalo? Skúšal som Web updater ale ten mi vypísal niečo ako "zdrojový súbor je poškodený a update sa neuskutočnilo" Vie mi s tým niekto poradiť?
hurkar
Junior

Odeslat příspěvekod gmxt 27. 12. 2007 10:27

Mam vazne obavy, ze tu pomoze iba servis :( Co je vsak najhorsie, asi prides aj o zaruku. Najprv skus hotline Garminu, su promptni.
gmxt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurkar 27. 12. 2007 10:33

skúšal som, po chvíli mi ženský hlas v češtine povedal že pre toto číslo nieje odkazová schránka alebo niečo v tom zmysle :( prečo by som mal prísť o záruku keď sa mi to stalo pri upgrade? :hm upgradoval som zakaždým čo vyšla nová verzia sw od verzie 3.90 a problémové upgrade bolo iba z 5.00 na 5.10 a to som rozchodil
hurkar
Junior

Odeslat příspěvekod hurkar 30. 12. 2007 11:59

:hm tak mi to nedalo a skúsil som so zapnúť pri súčasnom držaní prstu v hornom prevom rohu. Zapol sa "Pre-booting mode" a pochvíli sa zobrazilo "Booting". Nuvi sa akoby zreštartoval, ale sa zacykloval v stave "Loading s Loader loading" :hm tak neviem čo dalej. Do Garminu som sa nedovolal... tak asi na nový rok ho nesiem do servisu. Skúšal som aj WebUpdater ale neúspešne. V PC ho stále nieje vidno. :(
hurkar
Junior

Odeslat příspěvekod hurkar 14. 1. 2008 10:58

:D tak a je to opravené, obratom (štvrtok som to posielal a dnes to mám doma) mi nahrali nový FirmWér s ponechaním WPOI ktoré som mal v navigátore, :tleskani všetko bolo v záruke, aj bez dokladu o kúpe samozrejme po doložení registračných kartičiek :D
hurkar
Junior

Odeslat příspěvekod chip.cz 19. 7. 2009 11:19

Možná pomůže i toto. Jsou tam přílohy.
http://path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=541&start=10

Naposledy oživil chip.cz v 19. 7. 2009 11:19
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Kolemjdoucí