Nabídne O2 operu mini také za paušál?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod isonom 30. 9. 2006 17:12

Zdravím,
myslíte si, že O2 nabídne podobnou službu, jako t-mobile se svým web&walk (tedy net skrze operu-mini za paušální poplatek)?
Používám O2 a jsem celkem spokojený zákazník, ale podobnou službu bych uvítal. Myslíte, že časem bude něco podobného i u O2? Při klasickém účtování 20hal/kB se opera celkem prodražuje. Děkuji za názory
isonom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karm 30. 9. 2006 17:36

Taky bych to uvítal,ale aby to šlo použít i na PDA přes mobil.Řekněme že ta stovka měsíčně by byla zajímavá cena,800 za Data nonstop to je teda moc na to,když člověk občas něco potřebuje,neheldě na to že např.já bych to nevyužil.Necháme se překvapit,ale mslím že v tomto o2 zaspalo.
Karm
Junior

Odeslat příspěvekod KluG 30. 9. 2006 19:19

Při klasickém účtování 20hal/kB se opera celkem prodražujer/quote]

u o2 stojí kb 0,20 Kč ? :hm
KluG
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 30. 9. 2006 19:27

KluG: Jo jo. Přesně to je 0,238 Kč/ kB za základní datový tarif. Dají se pořídit i levnější data v balíčcích u tarifu Individual, jinak ovšem tato cena. U konkurence běžně 0,06 Kč/ kB. A nejlevnější datový tarif s 20 MB dat pro APN internet stojí 356 Kč měs.

isonom: To my nemůžeme vědět, zda se něco změní. Opravdu nejsme věštci.
Naposledy upravil esquire dne 30. 9. 2006 19:38, celkově upraveno 4
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KluG 30. 9. 2006 19:30

to jsem teda netušil. To je hrozný, proč s tim něco neudělají?
Fabia 1.4, 74kW
KluG
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 30. 9. 2006 19:33

KluG: To já nevím. Taky mi to pije krev, ale nic se neděje. Snad pod značkou O2 nabídnou nižší konkurenceschopnou cenu.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 9. 2006 19:44

stojí 0,20, ale pri nadstavbe (u tarifu gold a vyssich) nebo pri datovem tarifu za 195Kc stoji 0,03Kč jedno kilco...

stejne tak u predplacene karty stoji jeden kB 0,03
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 30. 9. 2006 19:51

tommy: Ano, to je pravda. Nádstavba stojí 232,05 Kč. Uvádějme ceny s DPH, prosím. Toto není forum pro firmy a živnostníky.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 1. 10. 2006 00:28

Ja hlavne nechapu proc je to u predplacenky prakticky o rad levnejsi. Kdy uz konecne nektery z nasich operatoru pochopi, ze pausalni zakaznici jsou pro ne vyhodnejsi a prestanou je znevyhodnovat?
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod crashpc 1. 10. 2006 16:59

nebydlím v Praze, ani Brně ani nikde jinde, nýbrž v malý vsi kus od Kladna, a jediný co můžu použít je EDGE, který O2 prakticky nemá. už sem jim to psal a odpověděli mi negativně - mam prej prostě čekat co bude..... hustý... T-mobile pro změnu za 900/měs. taky pecka...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 14. 10. 2006 15:56

Na to čekám už víc jak měsíc! Hned po první reklamě na T-Mobile web-and-walk sem čekal kdy na to O2 zareaguje. Vždycky když nějaký operátor přijde s něčím novým tak za chvíli to představí i ostatní jen třeba v pozměněné podobě. Ale tady zatím nic :pozor2
MichaelJackie.S
Junior

Odeslat příspěvekod Thom 14. 10. 2006 16:12

tommy:-) : u Go že to stojí 0,03 Kč?? Já myslel 0,06 a ještě chtějí 0,60 za (hodinu) spojení, kašpaři :roll:
A ten jejich paušál za necelé 2 kila bez daně, to už mám za tyhle prachy u konkurence pár mega, u bublin se za 2 kila teprv dostanu na jakž takž použitelnou cenu :x Fakt výsměch!
V tzv. "neomezených" datech je sice O2 obecně nejlevnější a VF nejdražší (o asi 20%), ale na opravdu mobilní (myšleno v mobilu) použití je to přesně naopak a O2 vede o stovky procent :pozor2
A je to hlavní důvod, proč jsem nikdy nezačal svoji Pohodu používat jako jediné číslo ... :|

MichaelJackie.S: doufat můžeš, čekat taky. Co odešel Valeski, je to s Eurotelem děs a hrůza ... :?
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 15. 10. 2006 13:17

crashpc: Ne 900 Kč, ale 831 Kč s DPH ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 15. 10. 2006 13:57

Myslím že nenabídne.
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 10. 2006 14:13

Já doufám, že nabídne. Celkem uvažuju o pořízení dalšího tarifu u T-mobilu. Zkrátka za kilčo, klidně jenom přes Gprs by bodlo. Doufám, že O2 zmoudří.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Další stránka