Fórum MobilMania.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 28. 3. 2024 09:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 379 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 11. 11. 2020 17:25 
Offline
Junior
To strny88.

Tak telefon je doma. Zatím spokojený, na protáhlý tvar jsem si zvykl rychle. Jen budu muset dokoupit kryt na záda, docela to klouže. Takže pokud Vás něco zajímá, ptejte se. :-)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 17. 11. 2020 18:56 
Offline
Kolemjdoucí
Funguje vám správně Google Pay?
Já mám poslední dobou problémy zaplatit, velmi často se mi zobrazuje hláška pohyb telefonu byl příliš rychlý, i když ho držím na místě. Někdy to po mně chce zapnout NFC i když ho mám zapnuté. Nevím, jestli je to problém mobilu nebo aplikace.
Díky.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 18. 11. 2020 22:55 
Offline
Kolemjdoucí
Mam LG G8s a po update na Android 10 mi zacali problemy s 4G pripojenim. Aj na volnom priestranste s dostatocnou silou signalu (Telekom siet) mi prestane nacitavat stranku, video, jednoducho cokolvek a v akejkolvek appke. Trva to niekolko sekund az desiatok sekund, kym zase zacne vsetko ist. V 3G (wifi taktiez ok) ide vsetko tak ako ma. Spravil som aj Factory reset, ale bez vysledku. Stretol sa niekto s podobnymi problemami?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 19. 11. 2020 16:42 
Offline
Junior
Uživatelský avatar
A víš jistě, že není na vině operátor. Tyhle laggy obvykle způsobují nějaké úpravy na straně sítě.

Bohužel v Česku se s tím nejvícetrápí TMOBILE. :-\


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 20. 11. 2020 21:43 
Offline
Junior
Uživatelský avatar
Seejey

Na sto procent stará SIM karta víc jak 5let a nebo vadná sim karta. Nechej ji vyměnit u sveho operátora za novou

_________________
LG G7+


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 11. 2020 13:49 
Offline
Junior
Dalo by se nějak dostat do telefonu FM Radio?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 1. 12. 2020 17:01 
Offline
Kolemjdoucí
Dorazila aktualizace V20e, zatim jsem objevil akorat zmenu zabezpeceni k 1.listopadu.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 16. 1. 2021 09:31 
Offline
Kolemjdoucí
Zdravím, na telefonu mi přestalo fungovat bezdrátové nabíjení. Původně jsem myslel že je to nabíječkou ( AVACOM HomeRAY S10 ) , kterou jsem reklamoval a dostal novou a zase nic. Je to na reklamaci telefonu nebo to může být ještě něco? Děkuji


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 21. 1. 2021 18:47 
Offline
Kolemjdoucí
Můžeš zkusit hodit telefon do továrního nastavení, ale moc šancí tomu nedávám.
Stalo se to po nějaké aktualizaci, instalaci něčeho?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 1. 2021 10:22 
Offline
Kolemjdoucí
Ahoj h4nz3k_13 vše vyzkoušeno a nic nepomohlo. Tovární reset, nouzový režim, jiná zásuvka, kabel... Seženu náhradní a jde znova na reklamaci.. i tak díky


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 24. 1. 2021 21:25 
Offline
Junior
someone01 píše:
Přemýšlel jsem, co bych dnes koupil, kdybych vybiral telefon a neměl G8s. Došel jsem k závěru, že by to byl opět G8s. Za ty peníze není žádný tel. tak komplexně vybavenej. G8s má prostě všechno, i když to je 1,5 roku starý model. Za 11 tisíc není co řešit. Navíc snapdrogon 855 je pořád výkonnější než snapdragony 7xx, co dnes cpou do telefonů v této cenové kategorii. Za mě by tak nebylo co řešit. Jedině, že bych měl rozpočet kolem 20k. Pak by to byl asi Galaxy s20 fe. Ale já nejsem ochotný dát víc jak 15k a i to už je dost pro mě. Mrzí mě, že je taková averze a skepse ohledně mobilů LG. Lg má zajímavý technologie, zařízení a řešení. Uznávám ale že si za to LG z velké části může samo. Nechci aby ta značka skončila, trh by přišel o inovatora, který sem tam prijde s něčím zajímavým - třeba víc čoček foťáku u G5, což používají dneska všichni.

dik za utvrdenie pokazila sa mi LG G7 a nevedel som do coho ist a rozhodnutie padlo na G8s zial novy uz nie je nikde tak som zobral pouzity za 350€ teda cca 9150czk


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 1. 2021 07:35 
Offline
Junior
Zdravím. Přišel jsem o originální nabíječku a novou originální se mi nějak nedaří sehnat (nechci se vstupem do nabíječky USB-C). Nemáte někdo zkušenost s rychlonabíječkou, která s G8s funguje?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 1. 2021 08:51 
Offline
Junior
Doma mam tieto dve, obidve podporuju QuickCharge 3.0, testovane na LG G6+, V30, G7 a G8s

AlzaPower Q100 Quick Charge 3.0
AlzaPower Q200 Quick Charge 3.0

J.


Nahoru
 Profil   
HRT 1 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 1. 2021 09:53 
Offline
Junior
Super, díky. Taky jsem na ně už koukal...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 1. 2021 12:35 
Zdravím vespolek,

chci se zeptat, ať už někoho, kdo má tu zkušenost nebo elektronika:
mám nový LG K51S S a s ním jsem dostal 10 W nabíječku.
Když nechám baterii klesnout obvykle na 6 - 15 %, nabíjí se mi od 1,5 h až 2 hodiny.
Mohu použít i výš zmiňované nabíječky (18 W / 30 W), aniž by to poškodilo baterií nebo telefon ?
Někdy by se hodilo mít jej nabitý dřív :-))
Díky za radu.


Nahoru
   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 379 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group