Notebook s datovou 4G combi kartou od T-mobile

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karamazin 4. 3. 2008 20:11

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s touto nabídkou, jelikož o ní docela uvažuji... Děkuji za odpověď.
karamazin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 5. 3. 2008 02:08

karamazin : A co by Vás konkrétně zajímalo? Pokud jde o rychlost 4G internetu, tak něco najdete zde, záleží zda se vyskytujete v pokryté lokalitě. Jinak notebook asi nebude žádný zázrak a s Vistama nepojede moc rychle, otázka je co od toho očekáváte...
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod le_fox 6. 3. 2008 13:26

karamazin: nedbejte na řeči, jde tam jen o Visty, Extensa 5220 je uživatelsky příjemný notebook a nikterak pomalý, není to hápečko za pade, ale na běžné věci to naprosto postačuje. Kdo nevyzkoušel, rád soudí.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x_pavel 7. 3. 2008 10:11

Le Fox: tak tady je opravdu videt tvuj ruzovej dres:-)
ten notas je naprostej low end, a tak to proste je....to ze to Tecko strili za 4k + min.1200 utrata na 2 roky a frci mu to, povazuji za obrovsky marketingovy uspech ruzovejch a dukaz o tom, jak je v CR porad spousta lidi, kteri za pocit ze "neco je zadarmo" nebo "se slevou" zaplati o mnoho procent vic, nez kdyby pouzivali aspon 1 mozkovou bunku
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod goob 7. 3. 2008 11:42

x_pavel: le_fox opravdu nemá růžový dres, naopak z toho nařknul několikrát on mě. Co se týče toho notebooku, je to prostě průměrný stroj, který dost možná naprosté většině BFU uživatelů postačí.

A že za to někdo zaplatí 4k + 1200 Kč měsíčně? Neuvažoval jsi třeba nad tím, že si chce někdo pořídit mobilní připojení na internet a že mu taková nabídka přijde vhod?

Upřímně řečeno, kdybych potřeboval mobilní internet a vyhovoval mi ten od T-M a zároveň věděl, že budu chtít tento internet na dlouho, tak se také upíši a koupím si za babku notebook, který bude používat třeba přítelkyně, která nemá na počítač takové nároky, jako mám já...

Takže žádný růžový dres, ale pouze zdravý rozum...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x_pavel 8. 3. 2008 16:06

no prave zdravy rozum.... pokud mas zdravy rozum, za techto podminek si to proste nekoupis... uz jenom pro to ze soucasny ceny jsou proste neudrzitelny, takze pujdou at se to libi milemu TM ci VF ci O2 dolu.

to si radsi koupim mobilni internet bez zavazku a za usetreny peniz si poridim NB svuj..

nabidka TM je presne pro ty lidi, kteri se nechaj nalakat na vabnicku slevy....
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod goob 8. 3. 2008 17:11

Ne každý potřebuje výkonný notebook a najde se spousta lidí, kteří jezdí např. často na chatu, kde by se jim hodilo být také online a vystačí si s mobilním internetem.

Pokud si budu pořizovat mobilní internet, tak vzhledem k cenám modemů si takovou věc nepořídím na dva měsíce. Nedotovaná cena modemu stojí 5899 Kč. Tady dostanu za ty 4 tisíce navíc k notebooku i modem.Myslím, že stačí trochu počítat a vyjde mi, že se vyplatí dát raději 4 000 Kč a mít notebook a datovou kartu nebo dát bezmála šest tisíc korun, ale možnost, že to za měsíc mohu zrušit... To se fakt vyplatí...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 8. 3. 2008 19:27

x_pavel/ pracuji v O2 a na T-Mobile jsem téměř alergický, tak mi to vytkni ještě jednou ;) mluvím objektivně. Omlouvat se mi nemusíš. Extensu 5220 máme doma (sic za plnou cenu) jako přenosnej noťásek na chatu atd. Máme v něm datovou kartu s připojením. Kdo potřebuje mobilní internet a vhodný datový tarif, je to možnost. Nikdo neříká, že si to musí ti lidé koupit s nejvyšším tarifem.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 3. 2008 20:07

Někdo holt nechce pochopit, že si někdo chce koupit primárně mobilní připojení a že mu tohle může přijít vhod jako jakýsi "bonus".
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 3. 2008 20:20

Zajímavé, že nikdo nenapsal co to je za notebook. Je to naprosto totální low-end který se dá koupit za +/- 12tis.
Celeron, 1GB paměti a 80GB disk nikoho za rok neoslní, natož za dva roky co trvá smlouva. Přijde mi, že se někdo chtěl zbavit kopy notebooků. Ovšem chápu, že pro někoho to může být "špičkový notebook". Snad jen to bluetooth potěší. Ale pokud to někdo bere jako "bonus" tak proč ne. :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod x_pavel 8. 3. 2008 21:21

le fox: omlouvat se ti samozrejme nebudu, kdyz nechces:-) navic sem to myslel v zertu:-)
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod x_pavel 8. 3. 2008 21:24

goob: kde je ten bonus prosim te?... ten notas si poridis za min... a kdyz si k tomu poridis mobilni pripojeni s vhodne zvolenym tarifem, tak na tom rozhodne nebudes hur nez s TMO nabidkou...


dejvidek: no vzdyt ja jsem psal ze to je Low-end...


osobne mam problem s tim "mus" zavazkem....
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod XXTeens 8. 3. 2008 22:10

Nezapomeňte, že v ceně balíku je i ta Combi karta a Windovs. Pokud sečtu náklady, tak za 28 000 Kč máte notebook, datovou Combi kartu a mobilní internet na 2 roky. To není cena špatná...
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 8. 3. 2008 22:18

XXTeens/ totéž si myslím, datová karta s netem na rok stojí tuším 8tisíc. Když ji tedy spočtu na 2 roky (16000) zbyde mi cena notebooku 12000, což je prodejní cena. Nikde nevidím nic navíc, ale asi je to jen můj subjektivní pocit :)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 3. 2008 23:02

Přesně tak.. V ceně je i modem kombi karta, která normálně bez úvazku stojí skoro šest tisíc korun. Kdo si chce koupit notebook bez internetu, tak si ho určitě nebude kupovat u T-Mobile. A myslím, že za méně jak čtyři tisíce korun takový notebook neseženeš, pokud nejsi zloděj... ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků