Sbírka mobilů

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michallom 9. 2. 2007 22:02

Přidal jsem další kousky na web, tak se kochejte...
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michael322 10. 2. 2007 15:29

Mám tady eurotel Dancall (asi 1995)jestli máš zájem
Nokia is the best
Michael322
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michallom 10. 2. 2007 16:27

Jestli muzes tak mi hod do mejlu foto, ale pokud je to ten co byl nejrozsirenejsi tak, ten mam, i tak dik za nabidku.
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 2. 2007 22:07

Tak hlásím, že sice pomalu ale jistě začínám propadat fenoménu sbírání. Počínaje tímto víkendem jsem začal shraňovat starší i novější přístroje, přičemž momentálně mám dohromady pouhé 4 kousky (jen to, co jsem objevil doma). Nemám podmínku, aby byly funkční - u některých už to zkrátka nejde. Zatím budu zkoušet něco nasbírat ze svého okolí, při trochu větším počtu už bych se porozhlédl i za obzorem.

Zatím to málo, co jsem dal dohromady (kromě Nokie 6230, kterou jsem si zatím nefotil): Dancall HP2711, Ericsson GF768, Nokia 5110.
Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil Deleted user dne 18. 2. 2007 08:28, celkově upraveno 1
Deleted user

Odeslat příspěvekod michallom 17. 2. 2007 22:15

Tak tě vítám mezi náma postiženejma.... :D

to poslední je 5110, ne 5100

\\ Majkl vP.: Opraveno - nevinný překlep a rázem z toho vzejde úplně jiný telefon. :-)
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 18. 2. 2007 09:02

Majkle vítej, já se též dostal ke sbírání celkem nevině, jelikož se o mne v okolí ví že se zajímám o mobily, tak jsem byl pár kousky obdarován. Něco jsem měl doma i dřív.
Pak jsem i zjistil že takový Siemens SL10 které mám dva ( dar kolegy - nález u popelnic ) je celkem rarita.
Až budu mít chvilku tak něco skusím povyměňovat, nefunkční kousky mě nebaví.

koukám že jsem zatím nedal foto
Obrázek
jsou v tom samozřejmě i aktuálně používané mobily naší 3 člené rodiny, což je celá spodní řada doplňkově i něco z té horní :mrgreen:
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 2. 2007 10:14

No, musím říct, že obzvlášť ty kousky ze spodní řady bych si taky dal líbit. :-P
Mně zatím nefunguje akorát ten Dancall - a myslím, že je to jen baterkou, jinak by se snad i dal zprovoznit. Nokia 6230, jak jsem psal, je po vytopení a nemá funkční klávesnici (maximálně se na ní dají přepínat profily a nastavovat hlasitost sluchátka). Ericsson GF768 i Nokia 5110 jsou plně funkční, Erik má jen občas problémy s novými SIM kartami - kromě toho je to unikátní kousek, jelikož má z výroby obráceně klávesu 7. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Michal P 18. 2. 2007 10:57

Ono všechny moje kousky jsou de facto funkční akorát některé mají v háji baterky a sl10 jsou blokované na bůhví koho.
Celá spodní řada je však v bezvadném stavu, moje je N6230i, BS S68 a SE K300i, ženy je SE D750i, a Siemens MT50, syna SE K700i, ostatní jsou společné ( odepiše, Tip relax atd. )
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 2. 2007 13:07

Majkl: Juuuh, další... To je dobře... gratuluji

Když už jsem u těch fotek tak dávám nejaktuálnější fotku. Poslední řada jsou makety.. Omlouvám se za špatnou kvalitu.

Obrázek
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michallom 18. 2. 2007 14:30

Mám něco na prodej, všechno je NMT z Finska.

http://www.retrophone.info/forum/attachment.php?aid=67[/img]
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smikee 18. 2. 2007 15:30

Já mám na prodej Philips Fizz. Nemám teď k dispozici foťák, ale jeho verze je ZDE. Je i s nabíječkou, baterkou a myslim že snad i návodem :D Nepoškozený, trošičku ošoupaný. Kdybyste měli zájem tak se ozvěte na e-mail
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 3. 2007 17:24

Tak se moje skromná sbírka od minula poněkud rozšířila.
Obrázek

Další kousky mám v okolí už slíbené a některé by mohly být hodně zajímavé, tak jsem zvědav. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Vassilij 5. 3. 2007 17:35

to michallom
a kdyz mas tolik mobilu jaky pouzivas ve skotecnosti?

Jinak Phylips Azalis 288 urcte asi mas...
Vassilij
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michallom 5. 3. 2007 18:46

Pouzivam Nokii N70.
Azalise nemam, ale zas to nepatri mezi typy po kterejch bych az zas tolik touzil (nic proti nemu)
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 6. 3. 2007 10:43

ja azalise mam :) tehle mobilu z mezidobi (ani historicke kousky, ani nic novejsiho) mam docela dost, jsou to nejbeznejsi veci,c o mi nekdo prinese, kdyz nahrazuje novym...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků