Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 10. 2016 05:19

nnnokiaE52: proč by si nemoh aktivovat ten nejmenší samoobnovovací balíček? (samozřejmě až po vyčerpání toho stávajícího) většina z nás, co máme data, to tak máme.. (tímto jej tázajícímu samozřejmě nenutím, jen doporučuji)
A opět se mýlíš, ale OT bylo označeno dle pravidel a smazán nebyl ani jeden příspěvek!! Znovu tě upozorňuji, vyjadřuj se jen k tématu!!
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 15. 10. 2016 06:28

Navic je to vyhodnejsi.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 15. 10. 2016 07:45

Hoši, hoši jako odborníci na Kaktus byste měli vědět, že typy balíčku nejdou kombinovat, tudíž pokud si aktivoval jednorázový balíček, tak data zachová pouze zase jednorázovým.
OT minimálně jeden příspěvek byl smazán, samozřejmě nevím jestli autorem nebo moderátorem, to jen k férovosti diskuse, mnokia se nemýlí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 15. 10. 2016 09:54

Reakce na předchozí příspěvky k zážitku s dobíjením :-)

S kupováním balíčků dat jsem začal v době, kdy ještě samoobnovující balíčky neexistovaly. Protože nemám takovou spotřebu dat abych balíček za 30 dnů vyčerpal, data se mi začala hromadit a proto přejít na samodobíjecí nyní nemohu.

Pokusím se věc reklamovat přes FB, tedy v pondělí a o výsledek se podělím zde v diskuzi.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 15. 10. 2016 11:49

Well-being: Mě se kdysi stalo něco podobného. Taky se mi omylem koupily dva balíčky, ačkoliv jsem chtěl jen jeden. Na fb jsem to reklamoval, peníze za jeden balíček vrátili, data zůstala. :-) Od té doby balíčky kupuji raději už jen pomocí SMS, kde je to nejspolehlivější.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 10. 2016 22:54

Balíčky kupuju přes mobilní aplikaci ... respektive už žádné nekupuji, mám jen samoobnovovací (za 50Kč) na internet. Data se mi ovšem hromadí, jelikož mám aktuálně telefon na 2 SIM a data čerpám z firemního čísla...
Ale aspoň je výhoda v tom, že ta data mi nikdo nesebere...
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KLUC94 17. 10. 2016 14:03

Za jak dlouho by mi měla dojít objednnaná SIM ? Objednával sem v úterý večer a zatím nedošla SIM ani sms či email.
T290 -> M65 -> E50 -> Galaxy Fame -> Xiaomi Mi 4c -> Xiaomi Mi 8 -> ???
KLUC94
Junior

Odeslat příspěvekod mirisek 17. 10. 2016 14:17

Me tusim dosla za 4prac.dny.
mirisek
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 17. 10. 2016 14:54

Swejzi píše:Well-being: Mě se kdysi stalo něco podobného. Taky se mi omylem koupily dva balíčky, ačkoliv jsem chtěl jen jeden. Na fb jsem to reklamoval, peníze za jeden balíček vrátili, data zůstala. :-) ...

Kaktus se k tomu postavil čelem a vyrovnal se obdobným způsobem :-) Příště budu při nákupu dat pozornější.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 10. 2016 09:25

Ahoj, jsem jen obyčejný chlap. Prosím o radu, jestli předchozí strany chápu správně...

Mám dítě a to má na kartě posledních 6 dní platnost cca. 400 Kč bonusového kreditu. Útrata je cca. 300-350 Kč měsíčně.

Využiji ho nejlíp, když za 100 Kč zaplatím samoobnovovací balíček 50 minut a k tomu 3x za 100 Kč oněch 1500MB internetu? (data za 80 Kč už má aktivní)
Těch 50 minut s přehledem provolá každý měsíc. Internet bude mít dopředu na 2 až 3 měsíce jistě...

Když toto udělám, tak bude od volání na měsíc klid a ještě zbytek standardního kreditu zůstane. Jde mi o potvrzení oné akce. Díky. Víc toho asi získat nejde a pro dítě relativně nepotřebuji...

Ještě bych mohl aktivovat ten nejvyšší volací balíček za 300 Kč. Ale nejsem si jistý, zda to stihnu ohlídat každých 30 dní s aktivací pak toho nejmenšího....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iceman27 18. 10. 2016 10:11

Podle mě to máš správně, minimálně data. To volání moc nesleduji ^^
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 10. 2016 10:24

Děkuji za reakci.
Chápu.
U nás doma zase data moc nejedou...

Je tu někdo se zkušeností v praxi jak udělat ty volné minuty? Aktivace balíčku 200 minut, provolá se 50 minut, za 30 dní manuálně zaktivuji balíček 22 minut a na dalších 30 dní bude dítě mít 172 minut. Zase se provolá 50 minut a za 30 dní zase manuálně zaktivuji balíček s 22 minutami a bude mít na 3. měsíc 144 minut k provolání?

Podle předchozích příspěvků to tak chápu.... Tohle je ale na vyšší dívčí....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Spike26 18. 10. 2016 10:42

Presne, jak pises. Data i volani ovladas od ted na 1* :-)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 10. 2016 10:57

Děkuji. Poslední žádost...
A tento postup u těch "volných minut" je jedno, zda udělám přes jednorázový nebo samoobnovovací balíček?
Jde dnes aktivovat samoobnovovací balíček 200 minut a za 30 dnů (poslední den) ho přehodit na samoobnovovací s 22 minutami?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod empty2 18. 10. 2016 11:43

Jednorázové a samoobnovovací balíčky nemůžeš kombinovat. U samoobnovovacích nemůžeš měnit jejich výši, jestli chceš nakupovat různé balíčky (co se minut a ceny týče), tak jedině jednorázově. Jestli tvoje dítě provolá 50 minut, možná by stálo za úvahu koupit 50 minutový samoobnovovací balíček, když provolá dřív než za měsíc, automaticky se spustí další, hned po vyčerpání toho předchozího. V případě nevyužití všech minut se volné převedou do dalšího měsíce.
empty2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků