Jakého jste zvolili virtuála a proč?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod saruli 15. 5. 2014 19:10

Napřed na základě kalkulačky na D-testu Žlutá simka - vstřícnost a ochota sympatická, spolehlivost služeb taky, ale jejich celkové nastavení a možnost jejich ovládání v reálu vypadaly trochu jinak, než z popisu na webu.

Teď Tesco, a jsem maximálně spokojená. Viz ti ostatní spokojení přede mnou. Pro mě cenově absolutně nejvýhodnější, v rodině si na Tescomobil karty voláme zadarmo,Tesco mám za rohem a ovládání i dobíjení přes net je taky v poho, plus dost akcí na přilepšenou.

A jako bonus mimo ceník Tesca - odchodem z tarifu na předplacenku mě přestalo otravovat tak 90 % mobilních spammerů.
saruli
Junior

Odeslat příspěvekod aldator 16. 5. 2014 13:51

Zdravím,já sem po dlouhém vybírání zvolil GoMobil,protože odpustil poplatek za přenos čísla, líbí se mi tarif na míru kde si za 25 kč mohu nastavit poměr volných minut, sms a dat.Jelikož jsem měl předplacenou twist kartu přenos byl uskutečněn asi do 5 dnů.Aleš
aldator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aldik7 16. 5. 2014 14:00

- Mobil.cz
- Vysoká cena za minutu volání u mého původního operátora (T-Mobile) a tarifu (Twist) a taky mě zlákal internet zdarma
- Ano, jen tedy v den přenosu došlo k aktivaci přenášeného čísla na novou SIMku o pár hodin později, ale měli toho jen hodně a systém nestíhal.
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 18. 5. 2014 11:10

Zvolil jsem TESCO mobile
1) dostupný prodej
2) s Clubcard volání a SMS v síti 0,- Kč
3) 30 dní 100% bonus kredit
4) z bonus IVM zdarma
5) Clubcard body
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod pvtr 18. 5. 2014 16:40

1. Kterého virtuála jste zvolili?
Opencall
2. Z jakého důvodu?
Kombinace - dobré ceny (i když vnitrostátní hovory mírně dražší než nejlevnější virtuálové, roaming a zahraničí nejlevnější), srozumitelné obchodní podmínky, bez skrytých poplaků, dobrý přístup operátora při přechodu
3. Probíhal přechod ze strany virtuála hladce?
Prozatím přechod probíhá. Problémem je, že stávající operátor VFN si stanovil nejbližší datum přenosu čísla konec následujícího zúčtovacího období, takže s přechodem musím počkat. Výhodou je, že u Opencallu si můžete datum přechodu zvolit.
pvtr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 1. 6. 2014 11:27

Vyšel už ten článek?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 1. 6. 2014 19:04

Taky si říkám, jestli mi něco neuniklo. Sleduji RSS kanál, takže by nemělo. :-)
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clyzy 31. 7. 2014 06:56

Kaktus. Žádný paušál. Kdykoliv potřebuji internet koupím si balíček nebo 1 Kč/MB. Někdo by řekl, že můžu mít levnější internet jinde. Ale kvůli tomu, že ho nepoužívám pravidelně, tak se mi toto vyplatí více. 1 GB za 300 Kč když jedu například na týden pryč je ideální. Účtování po vteřinách za 2,50 do všech sítí je taky fajn. A SMSka za 1,50 Kč mi vyhovuje. Navíc tohoto virtuála provozuje přímo T-mobile. Takže mám takovou menší jístotu, že pokud virtuál zanikne, vrátí mi číslo.
Naposledy upravil clyzy dne 31. 7. 2014 10:33, celkově upraveno 1
clyzy
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 31. 7. 2014 09:17

Minuta stojí 2,5 a SMS 1,5.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod clyzy 31. 7. 2014 10:34

Děkuji, opraveno :)
Naposledy upravil Fíla dne 31. 7. 2014 16:37, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
clyzy
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 31. 7. 2014 10:40

Dosud jsem virtuály využíval formou, že jsem si pořídil jejich SIMkartu, abych věděl, jak funguje praxe. Využíval jsem: BLESKmobil, TescoM, Oskartu a Kaktus. Aktuálně přenáším číslo z Twistu na Kaktus. Spokojenost s účtováním internetu bez balíčků i s hlasovými službami, FB nevlastním ani nehodlám pořizovat, jediné mínus, že mají podporu jen na FB, ale čtu tady MM, takže, když něco budu potřebovat, písnu do vlákna Kaktus. :-) Jako hlavní kartu mám jiného operátora. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod slos 31. 7. 2014 11:22

Protože často volám do zahraničí (a druhá strana odmítá používat volání přes internet) používám OpenCall - minuta do USA za 2,50 a měsíční paušál 50,- Kč. To žádný jiný virtuál ani operátor nenabízí.
slos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 31. 7. 2014 11:37

Slosi, mrkněte se na http://www.odorik.cz - sekce callback, volání do USA od 0,89Kč/min. (přesnou cenu zjistíte, jak zadáte celé číslo včetně mezinárodní předvolby) Opencall každopádně nabízí velmi pěkné ceny do zahraničí i v rámci ČR. Že byste nemusel hradit těch 50,-Kč, ale měl stadardní tarif Opencall a volal skrz Odorik přes Callback prozvoněním. Pouze tip. :-)

http://www.odorik.cz/ceny.html?c_kalkul ... ypsat+cenu
anonyni

Odeslat příspěvekod slos 31. 7. 2014 11:49

Pm81: děkuji za tip, zkusím to.
Naposledy upravil slos dne 31. 7. 2014 17:47, celkově upraveno 1
slos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 7. 2014 12:25

slos píše:Protože často volám do zahraničí (a druhá strana odmítá používat volání přes internet) používám OpenCall - minuta do USA za 2,50 a měsíční paušál 50,- Kč. To žádný jiný virtuál ani operátor nenabízí.

Bez paušalu a levněji - callback nejen u odorika ale i u třeba voocall.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků