6310i - jak nastavit internet GPRS s PC přes BT ?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Walker (novy) 2. 12. 2005 11:37

Nazdar! Snažím se rozchodit kombinaci 6310i + GO Data Unlimited + PC přes BT a nechce to chodit tím stylem, že navazuje spojení, připojí se k vzdálenému počítači, ověřuje heslo a pak se na mobilu ukáže konec spojení s PC a hotovo, na počítači je hláška že spojení nelze navázat... Vypadá to na chybu spojení mobil-PC, tak jsem chtěl nainstalovat od Nokie ten prográmek na konektivitu a nabízí mě pouze spojení pře IR, nebo přes kabel, možnost BT je vyšeděna!!! Přitom v počítači ten mobil vidím.... HELP PLEASE!!!! :(
Walker (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mbiba 2. 12. 2005 12:13

musis do detailu ripojeni zadat inicializacni retezec, protoze pri gprs se overujes na vzdalenem serveru podle neho.. Je to neco jako CGDCONT=1,"IP","internet" pripadne pred to jeste napsat AT, ale radsi pouzij google na to, jak je to presne, btw je to i tu na mobilmanii :-)
Hloupé telefony SE>>HTC Touch Diamond>>Nokia 5230>>A zpět k hloupému Sony Ericssonu j108i Cedar (aka poslední mohykán A200)
mbiba
Junior

Odeslat příspěvekod Walker (novy) 2. 12. 2005 12:42

Jo, to tam dopíšu. Co ale říkáš na to, že mě nenabízí ten instalační prográmek od Nokie to Bt, ale jenom IR nebo kabel....?
Walker (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kidli 2. 12. 2005 12:43

1. sparovat s PC
2 vytvorit si zkratku na dial-up networking v my Bluetooth places
3 otevrit si v ovl. panely-modemy bluetooth modem do upresnit zadat at+cgdcont=1,"ip","gointernet"
4 kliknout pravou mysi na ikonu bluetooth v system tray zvolit quick connect-dial up networking-tvuj tel
5. ve vlastnostech vytaceni overit, jestli je prirazen bluetooth modem
6. jako vytacene cislo zadat *99***1#
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Walker (novy) 4. 12. 2005 17:43

Tak díky, byl to ten inicializační řetězec at+cgdcont=1,"ip","gointernet" - moje chyba.
Walker (novy)
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků