Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 9. 2010 19:50

vypnutie autostartu aplikacie ma aplikacia v jej menu. Ak to nastavenie obsahuje.
Pamat ROM je Z:/ Da sa zobrazit v x-plore. Je urcena len na citanie.
Operacna pamat RAM sa najjednoduchsie vycisti vypnutim telefonu.
Nikdy nespustaj fotky, hudbu a videa v galerii. Radsej pouzivaj externe aplikacie, resco photo viewer, power movie a smartmovie. Na vsetkych symbianoch to zapricinuje mrznutie. V podpise mam zoznam a v 2 prispevku su nejake aplikacie na cistenie. Na dost z nich ale treba hack telefonu.
V JbakTaskmanovi normalne pozatvaraj vsetky ikonky co sa zobrazia po podrzani tlacidla menu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 26. 9. 2010 20:34

takze nasiel som program Uninstall King ktory vie odinstalovat vsetko, vyzera lepsie ako Spravca aplikacii. Povypinanie programov nepomaha, ani 45 MB mu nestacilo, vyzera to na bug.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 27. 9. 2010 12:41

Vahač.X píše:
A teď jeden dotaz: Předinstalovaná aplikace Slovník (v C6-00) - je nějaký trial? Nebo má nějaké omezení na počet instalovaných slovníků (jazyků)? :hm

Fungovala mi normálně a teď po spuštění se nabízí jediná volba a to "Odinstalovat jazyk". Už jsem si při snaze nějak to rozchodit smazal dva jazyky :-\

Máte někdo obdobnou zkušenost?


V moji N97 mini se vestaveny slovnik chova uplne stejne - zaroven muzu mit jen 2 slovniky
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 27. 9. 2010 14:59

AHA - ale mně to chvíli chodilo se třema pak jsem dal další dva a šlus ... Tak je to jasný slovníky na kartu a rozbalit vždy ten který je zrovna potřeba :/ To není zrovna ergonomické řešení

Díky za informaci
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod vrest 27. 9. 2010 16:54

Chtěl bych od vás zkušenejch radu rozhoduju se mezi Nokií C6 a Samsungem S8000 Jet a fakt se nemůžu rozhodnout oba jsou podle mě dobrý tak chci radu od vás "odborníků" oproti mě :-)


předem díky za odpověď :tleskani :-D


/edit: na C6 půjde asi většina aplikací jako na 5800 že? když je tak srovnavají :hm :lol:
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 9. 2010 17:09

To musíš vědět sám, co vzít. Neznáme tvé požadavky, zkušenosti s OS a tak dále. Napsal jsi málo informací
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrest 27. 9. 2010 17:18

no mě bude stačit když napíšete vaše nazory jako + a - pro ty telefony víš :-[
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 9. 2010 17:21

Ty jsou popsány v recenzích. A souvisí to i požadavkama, nevím, co je pro tebe výhoda a co ne
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiborek 27. 9. 2010 18:37

dobrý večer, už to tu chvilku hledám ale nenašel sem to... co obsahuje ten nejnovější FW navíc oproti tomu minulému?
Tiborek
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 27. 9. 2010 20:55

romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nenefer 27. 9. 2010 21:43

Ahojky, mám problémek. Doma mám wifi a na telefonu mám internet. Vlevo nahoře mi přeskakuje ikonka pro připojení a ikonka anténky a to, jak se tomu zachce.I když si připojení k wifi vypnu, tak si mi ji to zase samo najde. Asi bych tam chtěla nechat napevno tu ikonku pro připojení, protože,. když tam mám ikonu anténky, tak mě to nepustí na net.

-- 27. 9. 2010 22:47 --

A ještě jedna věc. Když dám ve foťáku režim videa, tak se mi to sekne a musím dát púvodní nastavení, abych se dostala alespoň zpět na foťák. Nedělá to někomu? Není to v nějakém špatném nastavení?
Nenefer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 9. 2010 09:20

Ad internet...ty ikonky, o kterých mluvíš, ty neovlivníš, ukazují v jakém jsi signálu...anténka - klasický GSM signál bez internetu, G - dostupné GPRS pomalý internet, E - o něco rychlejší internet, 3G, 3,5G rychlý internet...za toto připojení se samozřejmě platí.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patro7 28. 9. 2010 11:38

je niečo pravdy na tom že biela verzia po čase zožltne ?
patro7
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 9. 2010 11:44

Ne.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aellis 28. 9. 2010 12:28

dobrý den všem, začínám konečně telefon cháppat co ale nechápu jak nahrát hlas do navigace...když sem to zkusila přímo v navigaci v menu jak je pridat navigaci pro ridice tak mi to nabehne jako jestli chci pripojit a kdyz dam ze jo je tam pulhodiny pripojuji a nic to nedela...prosim o nejakou podrobnejsi radu jak to nahrat dekuji moc za odpoved...
aellis
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků