Nokia 5230: levný dotyk

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 30. 9. 2010 20:16

a na co je opera mobile? :-D respektive na jaký mobilní zařízení? :hm na forum a rychlost pouzivam taky mini, ale jinak rozhodně opera mobile pro plnohodnotny prohlizeni a nova verse beta 2 je i o dost rychlejsi nez predesle ;-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bedny 7. 10. 2010 14:26

Ahojte lidi mám jednu otázečku, nevíte kde se nastavuje výchozí pamět (telefon/karta)? Kámoš z práce mi chtěl něco poslat přes Bluetooth, ten klip má něco přes 80MB což by neměl být problém pokud mám na pamětové kartě přes 2GB volného místa.

Děkuji za zadu.
Bedny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hhitmen 7. 10. 2010 14:42

Zpravy>nastaveni>ostatni>pouzita pamet......pokud mas rychlou kartu muzes si to tak nechat....ale jestli pomalou tak pri urcitem poctu sms je to hooodne pomale nacitani :)

Doufam, ze to na ty prijate soubory pres BT bude fungovat...melo by ;)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tinuviel 11. 10. 2010 18:04

Dobrý den, chci si tento telefon koupit v twist sadě. Nevíte někdo jestli je od t-mobilu nějak brandovaný? Pokud ano, lze se toho nějak oficiálně zbavit.
tinuviel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 10. 2010 18:58

Pokud je brandovaný dá se toho zbavit změnou Product code a přehráním firmwaru. Věnuje se tomu téma :arrow: Změna Product Code.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bus33 12. 10. 2010 18:23

Zdravím vás a prosím o pomoc,jedná se o připojení na webové stranky http://www.chance.cz/cs/mobile nemůžu se z mého mobilu připojit,stále to píše Internet : neznámá odezva...jinak se to připojuje celkem bez problémů.Na manželčině mobilu se to připojí bez problémů.V T.Mobile v Ostravě si s tím nevěděli rady....Díky za snahu..
bus33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 10. 2010 18:39

Pise mi to ze poslala nedoverihodny certifikat a ci priat? Zmaz hystoriu prehliadaca. A znovu nacitaj stranku. Povol cookies. Popup okna, nacitat obsah vsetko, kodovanie automaticke.
Skus operu mini. To ide bez chyby.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bus33 12. 10. 2010 19:18

Super!!!Díky moc,nainstaloval jsem Operu a ono to jede!!!!Jsi borec!!! :mrgreen:
bus33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quaero 13. 10. 2010 15:41

V katalogu mobilů na mobilmanii se píše že má minutku i stopky. To je blbost ne?
quaero
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 13. 10. 2010 15:49

vse se da doinstalovat ;-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quaero 13. 10. 2010 16:04

No dá, ale defaultně to nemá, takže info v katalogu není správné.
quaero
Junior

Odeslat příspěvekod dolpe 22. 10. 2010 10:24

Zdravím, jsem spokojeným uživatelem Nokie5230, mám jedinou výhradu která kazí dojem z celého přístroje. Hlasitost budíku! ta nelze nijak regulovat a budící tón je v okamžiku tak hlasitý, že bych jej nejraději utišil kladivem.
Každodenní ranní stresy při buzení ovlivní celý den. :/

Prosím o radu, kde sehnat jednoduchou aplikaci budíku s regulací hlasitosti, mp3 a odkladem? Používáte nějakou? Stáhl jsem Time Machine, ale po xté hlášce v mobilu že je to risk instalovat jsem toho nechal...
Baj dolpe
dolpe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hhitmen 22. 10. 2010 10:33

nejsem si ted jistej....ale myslim, ze budik zvoni dle toho jak je nastaveno hlasite vyzvaneni....pres noc davam profil "offline" a vyzvaneni mam na 4carky a je to v pohode :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PelkoEnkeli 22. 10. 2010 14:01

Nevíte, jestli jde nějak nainstalovat vlastní font?
Když nainstaluju ve slovníku více jazyků než tři (angličtina, čeština, němčina+finština), tak po spuštění to chce, abych jeden jazyk smazala když dám zrušit, slovník se zase zavře. Dělá to i u všech ostatních jazyků. Nevíte, prosím, co s tím?
Díky :-)
PelkoEnkeli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dolpe 22. 10. 2010 17:10

hhitmen píše:nejsem si ted jistej....ale myslim, ze budik zvoni dle toho jak je nastaveno hlasite vyzvaneni....pres noc davam profil "offline" a vyzvaneni mam na 4carky a je to v pohode :)


Právě že budík zvoní nezávisle na hlasitosti vyzvánění, jeho hlasitost má stoupající tendenci do maxima a fakt řve... hlasitost zvonění mám tak na jednu třetinu. :-|
dolpe
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků