Samsung Galaxy S10 Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod g0bi 22. 4. 2020 11:46

Ok tak to je moje chyba, myslel jsem a myslel jsem špatně, ale proč mi nepřišla ta únorová když mám telefon od dubna? Normálně jsem tam měl OXM_XEZ XEZ/XEZ,BGL/BGL Jako mám teď

Ale pokud stačí flashnout na nejnovější s home CSC, což už jsem udělal minulý týden, tak cajk tím líp, děkuji a klaním se za ochotu
g0bi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Capita 22. 4. 2020 14:19

quiz: já jsem to myslel tak, že pořádně nechápu co ta označení znamenají a jaká je mezi nima souvislost:))

znamená to teda, že první a poslední musí být stejné? Druhá pozice je taky už jasná a to třetí je co? Kdybych měl dvě simkarty?

A jaktože g0bi to má teda v pořádku když má první XEZ a poslední BGL? Asi se ptám jako retard, ale jsem z toho jelen...pomoz mi to pochopit pls
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod g0bi 22. 4. 2020 14:43

Co jsem vyčetl na netu, tak první je aktuální CSC/CSC SIM 1, CSC SIM 2/původní CSC. Nechápu právě, proč když mi tel. přišel s lednovým fw nešel aktualizovat na únorový fw. Maximálně mě napadá, jelikož v XEZ jsem na sammobile nenašel fw ASLF, se kterou mě přišel, ale tel. byl lokalizovaný do XEZ, takže se nemohl aktualizovat do ATB2, protože předchozí verze byla bulharská, nebo něco v tom smyslu, jinak mi to hlava nebere proč by to nešlo...
g0bi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 22. 4. 2020 14:46

Důležité je aby byly stejné červeně podtržené položky. Zbytek je jedno.
Ale první je aktivní CSC,druhá region vložené sim č.1 ,třetí region vložné sim č2 a čtvrtá je originální CSC z výroby(tato položka se nikdy nezmění).
Takto to mám já a aktualizace dostávám AUT (švýcarsko). Telefon je kupovaný u Tmobile,takže mám původní CSC TMZ.

-- 22. 4. 2020 15:49 --

g0bi píše:Co jsem vyčetl na netu, tak první je aktuální CSC/CSC SIM 1, CSC SIM 2/původní CSC. Nechápu právě, proč když mi tel. přišel s lednovým fw nešel aktualizovat na únorový fw. Maximálně mě napadá, jelikož v XEZ jsem na sammobile nenašel fw ASLF, se kterou mě přišel, ale tel. byl lokalizovaný do XEZ, takže se nemohl aktualizovat do ATB2, protože předchozí verze byla bulharská, nebo něco v tom smyslu, jinak mi to hlava nebere proč by to nešlo...

Ano to bude ono,pokud XEZ neměl nikdy tuto aktualizaci a došlo po vložení sim na přepsání na XEZ, už nenašel aktualizaci. Jednou už tohle také někdo řešil. Musel by jsi býval po vybalení napřed aktualizovat telefon a až pak vložit sim.
Teď už ti to bude fungovat.
Přílohy
20200422_154201.jpg
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod g0bi 22. 4. 2020 15:16

No, uvidíme s další aktualizací, ale má to logiku...

Každopádně dám pak vědět, kdyby měl náhodou někdo stejný problém, Jako já. Zatím díky za rady a váš čas borci
g0bi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod g0bi 25. 4. 2020 06:59

Ahoj, tak už vyšla aktualizace, nechtěl jsem čekat než se objeví přes OTA, tak jsem zkusil Smart Switch a funguje...

Takže problém, byl v tom, ze tel. Jsem koupil s firmwarem, který v XEZ nevyšel a SIM ho při prvním spuštění lokalizovala do XEZ, čili aktualizace ani přijít nemohla. Kdyby měl někdo stejný problém, tak zkontrolovat firmware přes sammobile a případně faktory reset bez SIM by mělo taky pomoct... Diky za pomoc
g0bi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 12. 2020 17:32

Už i na Samsung Galaxy S10 Lite míří nejnovější Android 11

Aktualizace se prozatím šíří v Indii a Španělsku
Kromě Androidu 11 přináší i přepracovanou nadstavbu One UI 3.0

Aktualizační balíček o velikosti zhruba 2 GB přináší nejnovější Android 11 společně s prosincovými bezpečnostními záplatami. U Samsungů se navíc uživatelé mohou těšit také na přepracovanou nadstavbu One UI 3. Ta mírně mění vzhled a přidává nové funkce napříč celým prostředím. V nejbližší době se aktualizace bude velmi pravděpodobně šířit do dalších regionů, přičemž vám ji telefon nabídne sám. Pokud jste nedočkaví, můžete vše kontrolovat ručně v Nastavení a položce Aktualizace softwaru.

[Zdroj: mobilenet.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michi73 24. 12. 2020 07:59

Tak dneska v noci dosel na S10 Lite Android 11. Telefon jsem kupoval ve Spanelsku kdyz mi tam prestal fungovat displej na Foldu 2. V zivote by mne nenapadlo, ze budu spokojenej s Mid End telefonem.
Michi73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Myčoken 13. 1. 2021 13:22

Dnes se mi Samsung Galaxy S10 Lite aktualizoval na One UI 3.0 a Android 11
Myčoken
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků