Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kultus 23. 2. 2019 15:50

Barvy souhlas, ale ptas se nas co bude pro tebe lepsi? Kup si co chces koho to zajima :D dalsi barvy budou urcite a jako vzdy pozdeji, jake budou nikdo nevi. Ted mam stribrnou S7e a cerna by mi vubec nevadila. Jinak jsem si byl dnes osahat S10 a krasa a hlavne paradni pomer velikost/displej. Perfektne se drzi...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 23. 2. 2019 16:55

No nevím co je na nich krásného,ta díra v displeji?
rajs
Poslední varování

Odeslat příspěvekod IMI5 23. 2. 2019 17:23

U S10 se to dá ale u S10+ je to ovál na prd škoda a verze 5G to má ještě větší hnus
Samsung Galaxy Note 9 Black
IMI5
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 23. 2. 2019 17:33

Kultus: mělo to být sem :-) a kde jsi si jej byl osahat?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod mmme 23. 2. 2019 17:55

I já zvažuju přechod z 7E. Osmička i devítka mě nenadchly čtečkou vzadu. Počkám na recenze. Možná i na nějakou první slevu. Sedmička pořád slouží dost dobře.
mmme
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 23. 2. 2019 18:55

S10e, S10 i S10+ mají vystaveny např. v Electroworldu na Zličíně, dnes jsem si tam s nimi hrál...překvapivě sám, nikde nikdo :)
Nejvíc mě zaujala nejmenší verze, tedy S10e, opravdu dobře se drží a krásně se vejde do kapsy, v porovnání s mojí S8 působí o dost menším dojmem při stejné úhlopříčce displeje 5,8".
Ovšem co mě vyloženě naštvalo, jak předělali prostředí fotoaparátu.
Když už jsem si konečně po 2 letech z S7 a S8 zvykl, tak je najednou vše jinak, ale hlavně hrozně nelogicky, např. teď u S8 zapnu aplikaci fotoaparátu, telefon otočím horizontálně a mám u pravého palce 3 tlačítka: Fotogalerie - Vyfotit - Točit video
Teď u S10 je tam jen možnost Vyfotit, jenže když chci natáčet, tak musím o 90° otočené liště textu najít "Video" a pak se tlačítko pro focení změní na Točení videa.
Snad to půjde brzy předělat :(
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 23. 2. 2019 18:56

Sedmicka slape vyborne, S9 ma o dost uzsi displej a hlavne je bez telefoto, S9+ je zase uz moc dlouha ale zrejme nebudu mit na vyber a vzit ji. Na S10 mne laka pudorys S7e a triple setup kamer co bych vyuzil jak v praci tak pri turistice, ctecka vepredu je dalsi tresnicka, ale cena ikdyz ne pemrstena mne moc nelaka. Byl jsem na ni koukat v Bory mall BA, BTW v samsungu taky skoro nikdo. Kdybych si nevsiml posteru S10 nad stolem s telefonama, ani bych nevedel ze maji nejakou novinku.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 23. 2. 2019 19:12

V Datartu na Cernem Moste,sem si hral s 10+ a ac sem ji ze zacatku uplne zavrhoval kvuli velikosti a ovalneme dire,tak na zivo neni vubec tak velky a oval se mi dokonce snad i libi vic nez dira(i kdyz oboje je osklivy).Displej je paradni a zvuk z repraku je hodne slusnej(na mobil).Sirokouhlej(oddalujici) objektiv me hodne bavi a i na ty predni kamere je dobrej)
V ruce se drzi dobre a zahlej displej mi vadi min,nez u moji S8.Reverzni nabijeni funguje dobre,zkousel sem S8 i Geary.
No,asi bude na case menit.Akorat me stve,ze S8 funguje paradne a S10+ proste nepotrebuju,je to zbytecnost..ale chci ji :D
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 2. 2019 19:38

UNBOXING: Samsung Galaxy S10+ a Galaxy Buds

Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Huawei P40 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2019 17:41

Jak skrýt výřez pro přední kameru na smartphonech řady Galaxy S10
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... ie-vyrezu/
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 25. 2. 2019 17:04

Samsungy nemám rád, ale nechápu, že na DXO má S10+ stejné skóre jako Huawei + má lepší selfie kameru a stejně ho nedají na první místo do žebříčku, má někdo nějaké logické vysvětlení ?

https://www.dxomark.com/
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jinryd 25. 2. 2019 17:49

Nick Cave píše:Jak skrýt výřez pro přední kameru na smartphonech řady Galaxy S10

ten rámeček je příšerný. To bych raději strpěl díru ;-)
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod red98 25. 2. 2019 18:39

Da sa na SK/CZ objednat galaxy s10e yellow 8 GB/256GB ???
red98
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 25. 2. 2019 19:02

jinryd píše:
Nick Cave píše:Jak skrýt výřez pro přední kameru na smartphonech řady Galaxy S10

ten rámeček je příšerný. To bych raději strpěl díru ;-)

No ten cerny ramecek se tam fakt nehodi .. me ta dvoudirka u 10+ vubec nevadi .. o hodne lepsi nez ty vyrezy uprostred :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 25. 2. 2019 19:07

To jo rozhodně lepší než notch ale radši bych tam neměl nic ale u S10 to snesu to černý kolečko ale u S10+ ovál už asi ne. Jestli by měl někdo zájem o Note 9 tak sz.
Samsung Galaxy Note 9 Black
IMI5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka