Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod Vladte 24. 2. 2016 11:25

.Hardy píše:Telefon to je pěkný, ale ta cena je naprosto šílená. Kde jsou ty časy, kdy vlajkové lodě (včetně iPhonu) stály do 15k.

Na to se musíš zeptat ČNB... tady se plače na špatném hrobě. Uvědomte si laskavě, že třeba v roce 2013 byl USD kolem 19,50 Kč dnes je za 24,50. Tedy když tehdy stál telefon (s DPH) 800 USD tak jste zaplatil 15600,- dnes při stejné ceně v USD zaplatíte 19600,-... Takže buď si připlatíte a nebo s koupí telefonu počkáte na konec intervencí ČNB a na dobu kdy koruna zase půjde na svoji "tržní" hodnotu... ;-)
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 24. 2. 2016 14:14

Já nepochopím, proč nenechali notifikační diodu a infra? Dioda lze sice nahradit tím always on, ale jsem zvědav, co na to baterie a displej jako takový. A na infra jsem si docela zvykl... Nejsou to sice extra důležité věci, ale zamrzí.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 2. 2016 14:19

Infra už neměla S6 Edge+.
Amoled při tom zobrazení na černém pozadí žere prd.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 24. 2. 2016 14:33

orgasmic: Jo, tak dioda by mi asi vůbec nevadila, ale IR port nepochopím. Už vůbec ne, že S6 Edge ho má a S6 Edge+ nemá...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 24. 2. 2016 14:34

Můžu se zeptat? Telefon nemá notifikacni diodu?
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 24. 2. 2016 15:01

Podla tohto videa diodu ma.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 24. 2. 2016 15:05

Samozřejmě má.
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ezreal17 24. 2. 2016 20:10

Cau chlapi, u S6e nosim takovej clearview kryt, jenze telefon si poradne ani neuziju a stejne tam jsou drobny skrabance i od toho krytu, tak ted uz par tydnu to nosim bez a je to uplne jinaci pocit, tak jsem rozhodnutej ze takhle budu nosit i S7e, jen aby me to pak nemrzelo, jak to mate vy? Kryt, skla, folie, cokoliv? I kdyz je pravda ze mi telefon pakrat spadl a nebyt krytu tak asi... ale zas od toho je pojisteni, ja nevim ta mince ma hodne stran.
Ezreal17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 2. 2016 20:29

To je tvoje věc. Někdo si telefon koupí proto, aby si užíval funkcí a kašle na vzhled, někomu je to jedno. To je čistě na tobě.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gunner 26 24. 2. 2016 20:41

Ezreal17: Ten mám taky a je pravda že cca po 3 týdnech používání je zadní část poškrábáná jako kdybych ho tam měl minimálně rok. Ale jsem zvyklý nosit telefon v pouzdru tak ho tam nechám.
Gunner 26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 24. 2. 2016 21:23

Tak jsem si ho byl zkusit v Samsung obchodě v Olomouci a je to paráda, dokonce klouže míň než S6. Foťák na první pokus pobral spoustu detailů, na 12mpx opravdu neskutečný a ta VR je taky bezva věc. Na 360 videa na Youtube to bude super, myslím, že to je nabídka co se neodmítá a jdu do něj
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 2. 2016 21:41

To rad slyšim , že tolik neklouže když už tam zase je sklo. Jen jestli nekecaš :-)
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 25. 2. 2016 07:59

Hele asi ten tvar, nevím. Taky bych radši vzadu viděl něco jako má Blackberry Leap, ale co nadělam. Určitě se drží líp než S6. Stejně na to dám nějaký kryt nebo fólii
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2016 09:14

To je jak koupit Ferrari a přidělat na něj offroad paket...tuhle debžilitu nepochopim.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků