Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kouk.ac 31. 7. 2017 09:09

guiz - dle zakulisnich info se bude LTE-A postupne spoustet vsude, kde je 800+1800 a v brne jeste navic uz brzy i 2600 nekde... tak bude veselo 8-D
kouk.ac
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 31. 7. 2017 09:13

red98 píše:Tak tak. Bude to kablom. Mne zacalo pomaly nabijat mobil uz po 2 tyzdnoch od zakupenia. Smejd kabel.

Přitom uvádí, že na kabelu nezáleží a je potřeba jen to trafíčko..
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod kouk.ac 31. 7. 2017 09:29

ty kabliky jsou vic ci min shity, ja originalni jeste nevybalil, mam nejaky co mi tu lezel a nabijim pres nej ok. V aute Brodit drzak, tedy kabl opet jiny a vse ok. Kdovi co je tam za kablicky a z jakeho matrose, trochu se bojim ze to bude nekaky mix med vs. neco... setrit se musi vsude... 8 milionu mobilu, 8 milionu usetreni, to uz da v souctu poradny balik... smutne ze se to deje i u founu u hranice 20kk.
kouk.ac
Junior

Odeslat příspěvekod Vlasous 31. 7. 2017 09:47

Ahoj, nedaří se mi dohledat odpověď. Jak zapnu VoLTE?
Mám T-mobile, telefon EU distribuce, poslední FW.

V Menu připojení nikde ani zmínka o tom kde to zapnout, u opertátora jen tvrdí, že to můj telefon podporuje. Někdo říká že musím mít originál FW tmobile, ale to mi přijde nesmysl, že by znehodnotili takhle všechny telefony koupené jinde.

Díky za odpověď.
Vlasous
Junior

Odeslat příspěvekod Leoš27 31. 7. 2017 09:57

Já mám CZ distribuci, tedy volně z obchodu. VoLTE se nedá zapnout a ani vypnout. Když jsem na signálu LTE, prostě tam nahoře vedle ukazatele síly signálu svítí nápis VoLTE. Protože bydlím v Trutnově a mám O2, žádné LTE nemám. Není tu signál LTE. V tu chvíli není na mobilu vůbec poznat, že VoLTE podporuje. Není to ani nikde v nastavení. Jen pro informaci, jestli to není náhodou podobný případ.
Leoš27
Junior

Odeslat příspěvekod kouk.ac 31. 7. 2017 09:58

zkus dat sosnout znovu nastaveni internetu, treba se s tim iniciuje i neco kolem VoLTE. ja si prepalil FW, protoze sem scel i VoWifi, takze sem oboje splachnul jednim šmahem.
kouk.ac
Junior

Odeslat příspěvekod Vlasous 31. 7. 2017 10:27

Ne bohužel mě nesvítí ani ikona VolLTE, v nastavení není ani zmínka. Telefon se tváří jak kdyby o téhle funkci nevěděl. Je to šedivka distribuce asi italská, ale to snad nemůže vadit.
Vlasous
Junior

Odeslat příspěvekod kouk.ac 31. 7. 2017 10:46

esi mas TM, prepal FW a ziskas i VoWifi a mas klid 8-)
kouk.ac
Junior

Odeslat příspěvekod p.lehky 31. 7. 2017 11:05

já mám volbu volte a vowifi v nastavení / připojení / mobilní sítě... v TMZ sestavení
p.lehky
Junior

Odeslat příspěvekod Vlasous 31. 7. 2017 11:34

Sestavení mám G935FXXU1DQF3. Asi opravdu nějaká Itálie. Nastavení připojení tyhle volby chybí.
Takže jediná možnost pustit se do do přehrávání FW? :(
Nemůžu pochopit že šedivky v tom případě nemají některé základní funkce..
Vlasous
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 31. 7. 2017 13:37

EU distribuce VoLTE nepodporuje. Buď si nahrej ETL CZ distribuci která to podporuje ale VoLTE je pořád zaplé bez možnosti vypnutí. Není tam totiž nikde vypnou /zapnout VoLTE. Nebo si nahraj TM distribuci TMZ a budeš mít v menu i možnost vypnout /zapnutí VoLTE. Mě VoLTE nefungovalo i tak a musel mi ho operátor aktivovat u nich extra.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod robbert 31. 7. 2017 13:47

Poradíte jaký obal na S7, aby se dala nabíjet bezdrátově? Ty, co jsem měl v sobě mají magnet, takže to nedávají. Díky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 31. 7. 2017 14:29

nejlepe nejaky bez magnetu ten to urcite da...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 31. 7. 2017 15:50

Zdravím, mám prosbičku. Nedávno jsem vypnul na své S7 VoLTE přes aplikaci quick shortcut maker. Teď bych ho zase potřeboval zapnout a nemůžu nikde najít ten návod, už nevím jak jsem to přesně udělal. Neporadí někdo? Díky
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 31. 7. 2017 15:55

stranka 286
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka