Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod GiFu 14. 6. 2012 15:11

Já bych nesnesl bílé sluchátka a jiný kupovat nechci.
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mvp 14. 6. 2012 15:15

Tak to máš teda blbý .... páč i k modré variantě jsou sluchátka bílá 8-P

(ale C-Pen - stylus pro S3 je v barvě modré varianty , tak to ti bude "ladit" ;-) )
mvp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jmanek 14. 6. 2012 15:19

Fórum na porovnávání barevných variant SGS3 (která je hezčí, která je víc chlapská atp.) právě založili na mimibazaru, prosím o přesun této duchaplné diskuze tam...
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GiFu 14. 6. 2012 15:38

mvp píše:Tak to máš teda blbý .... páč i k modré variantě jsou sluchátka bílá 8-P

(ale C-Pen - stylus pro S3 je v barvě modré varianty , tak to ti bude "ladit" ;-) )

Tak to mám blbý, zkusím jak pojedou z N8čky. :'(
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dj Addams 14. 6. 2012 16:22

Takze invisible shield folia nalepena...len skoda ze mi moc nevysla zadna strana dole v rohu.trosku spiny a chlpkov ci co sa mi dostalo pri lepeni pod foliu a je to spinave a vidno no s tym nenarobim nic hold je to na bielej vidno ale aspon je chraneny :)
LG OLED65E6V
Philips 58PFL9955 Cinema 21:9 3D
Philips HTS 9800W
Philips BDP9600
Mobil:
Samsung Galaxy S9 Plus
PC:
Intel i7 4930K
32GB Ram
Asus Rampage Extreme IV
Msi GTX780Ti SLi
Win 10
Asus ROG Swift PG384Q
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 14. 6. 2012 17:31

Dj Addams
Mně se osvědčila technologie lepení folii v koupelně například po koupání, kdy je tam vlhko a žádný prach. Folie nalepena a bez jediného smítka. :-)
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roliva 14. 6. 2012 18:26

všichni, co si lepíte ty fólie na displeje, máte taky všechny dálkové ovladače v sáčku, aby se náhodou neošahaly?
Jakýkoli kryt, dekl a fólie jen hyzdí originál, ani zadarmo to nechcu, letělo by to do koše. Vždyť telefon je spotřební věc, jako všechno ostatní, do roka max do dvou jde z domu a přijde nový :D
Od 15.6.2012 SGSIII Pebble blue XEZ
roliva
Junior

Odeslat příspěvekod Dj Addams 14. 6. 2012 18:35

no ked chces porovnavat mobil za 600€ a dialkovy ovladac prosim, porovnavaj
skor by mi vadil mobil v puzdre hociakom, v tenkom ci hrubom.invisible shield pouzivam roky a telefony su ako nove aj po rokoch (s1 a aj s2 teraz) a navyse ten mobil lepsie drzi v ruke, nesmyka sa tak

no a s tou kupelnou..moze byt neskor vyskusam mozno :)
no doteraz som mal vsetky mobily cierne tam to vidiet nebolo no teraz je biely a tam to vidiet :)
LG OLED65E6V
Philips 58PFL9955 Cinema 21:9 3D
Philips HTS 9800W
Philips BDP9600
Mobil:
Samsung Galaxy S9 Plus
PC:
Intel i7 4930K
32GB Ram
Asus Rampage Extreme IV
Msi GTX780Ti SLi
Win 10
Asus ROG Swift PG384Q
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod Turda537 14. 6. 2012 18:44

Používate kromě folií někdo i nějaký kryt? A kdyžtak který...díky :)
Turda537
Junior

Odeslat příspěvekod skype 14. 6. 2012 19:21

12hodin od odpojení z nabíječky, 4h zaplá WiFi, půl hoďky Google Navigace, půl hoďky hudba, dvě hodiny internet a mám 43%. Pecka! :)
skype

Odeslat příspěvekod marekm2 14. 6. 2012 19:21

Potrebuji radu pokud si s tim nekdo vi rady. Udelal jsem si na hlavni plose slozky a do nich seskupil nektere aplikace. Ted to co potrebuju vyresit je hlasove predcitani kdyz slozku s aplikacema otevru. Fantasticky hlas mi hlasi "slozka otevrena" "slozka zavrena" :-)) Vite nekdo kde to vypnout? Predpokladam ze jsem neco zvojtil protoze to zaclo predcitat po te co jsem si hral s nastavenim telefonu.
marekm2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jmanek 14. 6. 2012 19:49

marekm2: Nastavení / Usnadnění / TalkBack - vypnout

Pro brňáky: kdyby měl někdo zájem, mohu prodat za dobrou cenu flipový bílý kryt a pouzdro bugatti kožené šedé. Obě jsou ve stavu nových. Info do SZ.
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 14. 6. 2012 19:51

Folie invisible shields:
20120614_204436.jpg


Také jsem zvyklý používat folii. Nejdříve obyč na Nokii, ale ta vydržela jen tři měsíce, tak pak šel na řadu Invisible shields. A od té doby byl na SI, SII a teď je i na SIII.
Jde spíše o ochranu displeje před poškrábáním...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlasous 14. 6. 2012 20:04

SAMSUNG DIVE: Našel jsem způsob jak to rozchodit, je to podivný a jednoduchý. Odeberte váš účet Samsung. Pak jděte do nastavení-zabezpeční-vzdálené ovládání- klikněte na přidat účet Samsung a přihlašte se znovu pomocí účtu který jste předtím odebrali. Zapněte vzdálené ovládání, přihlašte se na webu a už to půjde :)))
Vlasous
Junior

Odeslat příspěvekod alpinab5 14. 6. 2012 20:15

Honza20 píše:Dj Addams
Mně se osvědčila technologie lepení folii v koupelně například po koupání, kdy je tam vlhko a žádný prach. Folie nalepena a bez jediného smítka. :-)

Tak to seš pěknej jantar! Ti nedochází že to vlhko se dostane do telefonu ani nevíš jak rychle...
alpinab5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků