Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ra 29. 7. 2009 22:35

Prosím nevie niekto či a kedy bude v ponuke u orange.sk :?:
p.s. len ak náhodou má niekto info ;-)
Dík :love:
Ra
Junior

Odeslat příspěvekod gavko 29. 7. 2009 22:45

77martino77 píše:Sws ludia chcel by som sa opytat ci by sa dal tento telefon kupit lacnejsie v Nemecku ? Ake su tam ceny elektoroniky, mobilov ?

Pretoze tam idem na mesiac takze by som to chcel vediet.

Alebo kde sa da tento telefon zohnat lacnejsie mozno aj v Cesku pretoze som so Slovenska a tu stoji 562.95 EUR - 16 960.00 Sk


Si to pozri , je to kameny obchod aj e-shop v BA , mozem doporucit bral som odtal mobil a repro . Tu mas ten sansung za 495€ -> http://www.talkive.sk/index.php?page=sh ... t&Itemid=1





bobess2 píše:nevíte kde sehnat nějakou hru jako je resco bubles pro nokie do HD?? dik


Chod na symbianmania.sk (nechcem davat presni odkaz , nahodou bi to bol nejaky warez ), zaregistuj sa do fora a tam mas zlosku gyroskopicke cidlo , tam je rescobubles pre symbian 5th (takze pre Hdcko , N97 , 5800xm ) , si to stahni a naistaluj a mas to !! :-) ;-)






bobess2 píše:
jsmelepsi.cz píše:
bobess2 píše:nevíte jak otevřít soubory .rar???

Asi amater na PC, co? ^^ Tady na to si vyber nejaky program. RAR je soubor, kde jsou zabaleny soubory, ty je potreba rozbalit a na to je ten program.
Vybirej na http://www.stahuj.centrum.cz/?g[s]=rar

já myslel v telefonu... nebo nevim jak nainstalovat vše potřebné pro navigaci sygic... :-l



x-plore by ti mal otvorit zararovane subori !! aspon mne otvori na N95 , tu maas link -> http://lonelycatgames.com/?app=xplore&p ... rm=symbian , tam kliknes na tu zltu gulicku , stahnes a naistalujes . Je to len trial verzia , takze pri zapnuti aj pri vypnuti cakas 3 secundy , ale da sa to riesit tak ze ho zapnes a nechas bezat na pozadi !! :D
FiiO X1 + 64GB + V-Moda V-80 / Sony Mh1c :)
gavko
Junior

Odeslat příspěvekod Jenda685 30. 7. 2009 06:16

robsol píše:Nevíte jak tento přístroj řeší synchronizaci s podnikovým Exchange serverem? Nebyli mi to schopni říct na prodejně ani na zákaznické lince Samsungu :-(. Nokia používá k synchronizaci Mail for Exchange, ale nejsem si jist zda toto půjde i na tomto přístroji. Chci synchronizovat maily, kontakty, kalendář, poznámky, úkoly.


Je tam aplikace RoadSync, ktera to resi. viz: http://www.dataviz.com/products/roadsync/series60/
Jenda685
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jircy 30. 7. 2009 07:17

jircy
Junior

Odeslat příspěvekod chipy 30. 7. 2009 08:02

Ja by som sa spytal,ked otvorim webovu stranku vo vstavavanom prehliadaci,prepne sa automaticky do fullscreenu ako na N97,alebo ho treba zakazdym rucne prepnut ako na N5800?
chipy
Junior

Odeslat příspěvekod fido_cz 30. 7. 2009 08:23

Je to jako na 5800, bohuzel.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobess2 30. 7. 2009 09:15

hele dik. Nicmene mi to zatim na vsechno pise: aplikace neni kompatibilni s telefonem... Takze uz nevim co s tim.. To:gavko
bobess2
Junior

Odeslat příspěvekod Bedasek 30. 7. 2009 10:20

jak dlouho vám vydrží baterka? Mám ho novej a mě tak cca 2 dny (48 hodin) +- pár hodin. Vím, že záleží na používání. Ale puštený mp3 tak 2 hodky denně. A občas zahraju gamesu. Tak když tak přemýšlím, tak ta výdrž je asi v normálu, co? :)
Bedasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod izers18 30. 7. 2009 10:28

Bedasek píše:jak dlouho vám vydrží baterka? Mám ho novej a mě tak cca 2 dny (48 hodin) +- pár hodin. Vím, že záleží na používání. Ale puštený mp3 tak 2 hodky denně. A občas zahraju gamesu. ..


Vydrží mi stejně. Dost SMS a volání a Internet a jsem na 2-2.5 dnech ;-)
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod webstyl 30. 7. 2009 10:35

Taky taky 2 dny, 3 dny max. Ale kdyz zapnu GPS, tak max vydrz je hodinu :-D
webstyl
Junior

Odeslat příspěvekod pool1975 30. 7. 2009 10:35

ja si ted po kazdem pripojeni k PC restartuji mobil... jsem zvedav, jak se mi prodlouzi vydrz baterky... prozatimni vydrz je cca 1den... volam min. 1hodinu denne, par sms a cca 30min cteni ebook...
pool1975
Junior

Odeslat příspěvekod bloodsoul 30. 7. 2009 12:05

prodám hdčko dovoz z německa po opravě plně funkční není tam čeština mám totiž dva founy :-)
bloodsoul
Junior

Odeslat příspěvekod luhace 30. 7. 2009 13:01

chcem sa opytat, ci bude velmi vadit baterke, ak ju necham nejake 2 hodinky v nabijacke, i ked uz bude nabita?
luhace
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 30. 7. 2009 13:07

luhace píše:chcem sa opytat, ci bude velmi vadit baterke, ak ju necham nejake 2 hodinky v nabijacke, i ked uz bude nabita?

Teoreticky by už dneska i tyhle obyčejné nabíječky snad měly dělat tak, že po plném nabití baterie už do telefonu pouští jen udržovací proud, na druhou stranu chování telefonu spíš nasvědčuje tomu, že se nabíječka úplně odpojí (softwarově), protože když si všimneš, co se stane po dokončení nabíjení, tak se baterie už nenabíjí, i když jí tam necháš několik hodin - pak odpojíš a znovu připojíš nabíječku a telefon se pak třeba ještě čtvrt, půl hodiny nabíjí, takže do telefonu asi nejde nic po plném nabití.

Jinak týden jsem si toho nevšiml a teď to vidím pořád - taky máte tak zřetelnou mřížku přes dispej? Předpokládám, že to má co dělat s dotykovým ovládáním... Stačí telefon natočit pod určitým úhlem proti světlu a je to :-)
Mr.Katana
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pool1975 30. 7. 2009 13:08

jj, ta mrizka tam je... teda pokud myslis pri vypnutem displeji...
pool1975
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků