Sbírka mobilů

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 24. 4. 2009 07:24

No už jsem jí zlevnil. Nespěchám s prodejem a než abych ji prodal levně tak to si ji nechám.
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... 0#p6328740
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 24. 4. 2009 16:01

Čauec kucí ušatý, ještě tady byste to mohli vědět...

TomeekHoleek píše:Dneska mi kámoš daroval T68i, nenapadá někoho, kde splašit kryty ? Nejradši bych ten žlutej/zlatej, je na něm, ale otvíral o něj pivka a je ošoupanej. :(
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 4. 2009 16:06

Žluto zlatý ne, ale něco je na http://shop.ebay.com/items/?_nkw=t68i+h ... &_osacat=0
U nás jsem na netu nic nenašel
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 4. 2009 16:33

Jo, když chceš žluto-zlato, musíš shánět kryt na starý Ericsson T68m, ten byl v těhle barvách vyvedený. SE T68i už ne. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Michal P 24. 4. 2009 16:59

Jo takovej kryt mám. Mám T68i v krytu pro T68m.
Obrázek
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 24. 4. 2009 23:52

Caddy píše:EINEX: Tebe, Bonfireho a sebe :D


Vítej mezi náma :mrgreen: a co říkaš na displej není užasný ? Já jsem třeba v životě lepší neviděl....
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michallom 25. 4. 2009 22:21

Zdarec lidi, koukám že to tady pěkně žije. A samý známý "ksichty" ;-) . Sem tady delší dobu nebyl (myslím na fóru), ale to neznamená že by my doma nepřibejvaly poklady.

Jen tak mimochodem, SL98 mam doma taky, dokonce 2x, ale jedna je dost na díly. A ta druhá má padlej FW, potřebovala by přeflešnout....
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 26. 4. 2009 23:03

Nesvítí ti nahodu černě po zapnutí?
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggg 27. 4. 2009 21:25

svítit černě? Zajímavý obrat :) Ale asi vím, o jakým stavu mluvíš, je mi známý z SX1... (MMI deska :( )
froggg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 4. 2009 21:29

mne teda ta moje fungovala taky asi den (nez se vybila?)....ted se ji nejak nechce...no jeste to jednou zkusim nechat na nabijecce...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 27. 4. 2009 22:35

Jo přesně po vibití už se s ní moc věcí dělat nedá ,vlastně nic :mrgreen:

Tím černým svícením mám na mysli že se zapne displej ale je celý černý a podsvícený.
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michallom 28. 4. 2009 06:10

Tak přesně takhle to bylo, než se vybil byl funkční, pak už ne.... Je na to nějaký řešení?
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 4. 2009 14:58

EINEX: :D Vole :-D Samozrejme, ze mluvim o tom, ze ani nabijecka uz mu nepomohla vratit se do zivota...kdyz ho necham pripojeny na ni, tak obcas problikne klavesnice, ale timto konci
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 28. 4. 2009 16:26

Tak bych řekl že ta SL98 je nejdražší telefon na jedno popužití :mrgreen:

Mužete skusit jestli když jí dáte do nabíječky tak na 10 minut jestli se přehřívá?Mi se zahřívá pod baterkou někde v těch místech.

Svoji Baterku jsem krkolomným způsobem nabil v A60 a po vložení nabité baterie pořád jen černě svítí, a mi sem tam poblikne zase displej. Ale já jednou příjdu na to co jím je, ale asi by to chtělo sehnat někde na to SW nebo něco tak, a nebo nějaký reset udělat nevím , v SL98 jsem se nehrabal bo na ní nemám kabel.
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggg 28. 4. 2009 16:51

Koukali jste se na oslik.ru? :) Každopádně tohle mě zajímá, takže až se mi dostane do ruky jeden kousek, juknu ji do útrob HW i SW, proč toto činí.
froggg
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků