www.buldoktel.cz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MegaMC(smazano) 28. 3. 2005 21:04

Mate nekdo zkusenosti s timto shopem?Maji dost pekny design a dobre ceny..Ze prodavaji sedivky,je mi jasne :roll:
It IS gOOd daY tO DiE (c)Red Army Soldier
N3330=>N-Gage=>N6600=>N7610
Nokia RULLLZ
MegaMC(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twigi 28. 3. 2005 22:11

Mám odsud koupenej Sony ericsson S700i cca 3 měsíce a jsem spokojenej.Zatim vůbec žádnej problém.
Twigi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MegaMC(smazano) 28. 3. 2005 22:17

Problemy totiz zacinaji az kdyz se s founem neco stane..nebo potrebujete prehrat firmware atd.Jak to resi ten obchod?Tohle by me zajimalo
It IS gOOd daY tO DiE (c)Red Army Soldier
N3330=>N-Gage=>N6600=>N7610
Nokia RULLLZ
MegaMC(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MegaMC(smazano) 31. 3. 2005 11:42

V utery jsem tam koupil 7610,maj nejnizsi cenu,prohledal sem vsechno,i kdyz je prawda,ze je to 100% sedivka.Na kramu maji vyssi ceny,nez na netu,musis si o tu cenu rict.Jinak jednani je celkem solidni.Jen sem chtel,aby mi tam nahrali hned posledni firmware,ale oni se snazili me presvedcit,ze tam mam posledni .Nepovedlo se a za 30 minut to udelali.Telefon je super,na nic si nemuzu stezovat-nezamrza a je rychly(po 6600 ta rychlost me oprawdu ohromila-je to castecne zpusobeno i tim poslednim firmwarem).Je 100% novy.Takze pokud hledate obchod s sedivkami za super ceny-mohu jen doporucit.Chapu,ze je jistota je pro nekoho dulezitejsi,sedivku sem jeste nikdy nemel,jen founy od operatoru a s originalnimi zarucnimi listy.Ale jak rikam-spokojenost
It IS gOOd daY tO DiE (c)Red Army Soldier
N3330=>N-Gage=>N6600=>N7610
Nokia RULLLZ
MegaMC(smazano)
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků