tlf pro 66 let do 10tis

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 16. 7. 2020 16:23

dobry den, zkusim byt strucny. Trochu rozsirit obzory v zaplave soucasnych tlf mne neuskodi, nesleduju trh trvale a kdyz to clovek otevre po 2 letech...

Priority:

++++ dobry fotak i video, neni treba specialni rezimy, nebo noc. Normalni fotky, pres den a mistnostech..., na selfie kamere vubec nezalezi - kdyby byla pop-up byl by to plus.
++++ dobry displej, viditelny na slunku, solidni funkcnost autojasu, nejsou treba vyssi Hz
++++ hlasity repracek - ne kvuli hudbe, spis notifikace a zvoneni, aby to bylo slyset
Baterka staci "prumerna" 4000
Velky displej, aspon 6.2+, bude se zvetsovat font pisma na vetsi
Doted mela mamina Lenovo P2 - coz na svoji dobu 3-4 roky zpet nebyl uplny smejd (3GB RAM, Amoled), tak hlavne aby to nebylo horsi :D

----- cena do 10tis

---------------------------
napada mne Samsung a51 s tim cashbackem za 7tis... tu mne ale zajima, jestli samsungovske UI jde bez problemu nahradit Novou launcherem? Ma nekdo zkusenost? mam nejak v podvedomi ze S ma pomerne robustni nastavbu.

Nebo nejake Motoroly, nebo Cinani?
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 7. 2020 17:00

Motorola One Hyper
(Nova Launcher jde nainstalovat na každý telefon)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 16. 7. 2020 22:00

Motorola je čistokrevný číňan.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Kája 16. 7. 2020 23:30

Těch možností je strašná spousta .) Pokud by jó hodně záleželo na fotkách, přihodil bych nějaký ten tisíc nad limit a šel třeba do Huawei P30 (ještě bez problémů s googlem). Samsung A51 má pěkný displej a hlavně se čtečkou pod ním. To například mě dost vyhovuje. Prostředí Samsungu mi přišlo opravdu fajn a neměl jsem potřebu jej nějak překopávat. To až teď u mého Huawei mi pár vadila absence složek u seznamu aplikací a spravil to právě Nova Launcher.
Střední třída mi přijde na jedno brdo. Pokud chceš ušetřit, Xiaomi Redmi Note 8 Pro nemá žádné výrazné slabiny (možná přehřívání při delším hraní, ale to maminku asi trápit nebude)...alternativně o něco dražší Note 9 Pro se čtečkou na boku a Snapdragonem. Ale co se prostředí týče, to neporadím. Rozdílů oproti čistému androidu bude více.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 17. 7. 2020 03:21

one hyper - se neda nikde koupit :D , jinak bych v zasade proti nebyl

na zbyle jmenovane mrknu

nova launcher, vim ze jde vsude, jen jsem si nebyl jisty treba u samsungu aby z toho nebyl nejaky nepouzitelny polohybrid. Doted ho mam na sve Xperii a ta v zakladu neni tak moc zmene jako Samsung.
Nutne bych to ani nepotreboval menit, ale ne kazde prostredi umoznuje zamknout plochu, tak aby "nemizely ikonky", pak to resit skrz teamviewer, to neni uplne to co chci delat ;-)
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 7. 2020 04:25

zamknout plochu umožňuje i Holo launcher, je zdarma a má jen 1,79MB
https://play.google.com/store/apps/deta ... sAespKrQAQ

-- 17. 7. 2020 05:57 --

Motorola One Fusion+ má vysouvací kamerku, velký displej a baterii 5000mAh
https://mobilni-telefony.heureka.cz/mot ... sion-plus/
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/moto ... vela-volba
výhodou je jednoduché a odladěné prostředí s minimální nadstavbou, možnost zvětšit velikost písma a celého prostředí ve 3 krocích, Moto displej - notifikace, hodiny, datum, čas, stav baterie na displeji, náhled mávnutím nebo zvednutím telefonu, Moto gesta - rychlé focení dvojitým otočením, zatřesením se zapne svítilna apod.

-- 17. 7. 2020 06:01 --

v Mobil Pohotovosti k ní přidávají jako dárek 10000mAh powerbanku
https://www.mp.cz/mobilni-telefon-motor ... e-p-112471
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků