Telefon s nejlepší displejem

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fait1234 26. 5. 2020 09:16

Ahoj,

hledám nový telefon s cenou kolem max 5.000 CZK. Hlavní priority jsou kvalitní displej, hlavně co nejhezčí a nejpřesnější vykreslení barev, čitelnost na slunci... (telefon budu používat jako vzdálenou obrazovku pro kameru). Dále mi jde o BT 5.0, USB-C, co největší úhlopříčku a nějaký ten výkon by měl taky mít. Samozřejmě může být i starší telefon.
Moc jsem do toho ještě nezabrousil, ale mými favority jsou:
Samsung A40 - zde mi docela vadí ten slabý výkon, kterého se bojím, nebudu hrát pubg nebo CoD, ale chci aby jel telefon plynule a vydržel aspoň 2-4 roky :) Menší úhlopříčka je taky mínus
Redmi note 8T - nevím co displej, ale kvalita barev prý nic moc u RN, moc studené barvy?
Redmi note 7 - nevím

Pokud bych náhodou "zainvestoval" do lepčího telefonu kolem 6k, tak jsem koukal na:
Samsung M21, Xiaomi Mi9 Lite nebo RN 8 Pro (podle recenzi moc studené barvy). Co jsem koukal, tak Xiaomi má displej od Samsungu, tak by měla být kvalita stejná :?: Čili lepší volba je MI9 Lite? Lepší výkon, čtečka otisku prstu v displeji, foťáky...

Ještě koukám na RN 9S, docela zajímavé parametry/cena. Ale co displej? kde o něm najdu více info?

MOOOC děkuji za rady :tleskani ;-)
Fait1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 5. 2020 11:52

Podle me bude v této ceně nejlepší koupě Motorola https://m.alza.cz/motorola-moto-g8-plus?dq=5694289&o=1
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků