Nová baterie do starého telefonu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gint 4. 5. 2020 21:58

Zdravím.

Někde jsem slyšel, že náhradní baterie jsou vyráběny jen zhruba po dobu prodeje telefonu. A pokud se koupí baterie do déle neprodávaného telefonu, tak to znamená, že ležela dlouho někde na skladě a vlastně si tak její výměnou moc nepomůžu. Je na tom něco pravdy?

Telefon má 5 let, baterie měněna po 2 letech a už odchází taky. Obecnou diskuzi o telefonech jsem nenašel, tak to tu snad vadit nebude.
Gint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 4. 5. 2020 22:27

Jestli nechceš kupovat nový telefon, tak ti nic jiného nezbyde :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 4. 5. 2020 22:36

Ještě může koupit neoriginální.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 5. 5. 2020 08:34

5 let pro baterii je upe v pohodě. Kupoval jsem loni do Nokie 6100, která se přestala vyrábět někdy před 15 lety, tak nevím, kolik let ta baterka ležela někde na skladě (v moc obchodech už opravdu není), ale už rok drží mnohem déle než ta stará vyměněná. Smysl to rozhodně má. Pokud nepotřebuješ nový telefon, tak se výměna baterky určitě vyplatí. A jestli je originál nebo ne bych při ceně baterky už vůbec neřešil.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 5. 2020 11:12

zivan píše:Ještě může koupit neoriginální.


O originalitě nic nepíše.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gint 5. 5. 2020 16:14

Ano. Jde mi o to, aby baterie fungovala "jako nová". Aby se nestávalo, že telefon v chladu bez varování zdechne z 35%. Dokonce bych řekl, že u té neoriginální bude spíše šance, že neležela někde roky na skladě.

Zatím díky za názory, asi to ještě s nějakou zkusím.
Gint
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků