Telefon kolem 10 000Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod stm01 4. 11. 2017 14:59

Pokud jsi ochotný objednat i z Číny, tak bych ti doporučil Xiaomi Mi Mix 4/128 odtud: https://www.aliexpress.com/store/produc ... 3e67YmaSKV
Cena s dopravou DHL nějakých 10400kč. Filmy a hry super, focení slabší. Velikost ideální a všude displej + dobrá výdrž. Pokud by byly fotky to hlavní, tak ten Samsung. ;-)
Xiaomi MI9T 6/128

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 11. 2017 16:45

miromen4 píše:Mysliš G6, ktera ma ten debilni nudlovy poměr stran a navic SW tlačitka, ktere ještě vic ukrajuji z displeje ?

Zeptej se těch, co mají Note 8, S8, S8+ zda jim ten displej s jiným poměrem stran nějak vadí ;-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 4. 11. 2017 17:03

Displej s poměrem stran 2:1 mi nejen nevadí, ale vyloženě vyhovuje.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 11. 2017 17:38

Nick Cave píše:
miromen4 píše:Mysliš G6, ktera ma ten debilni nudlovy poměr stran a navic SW tlačitka, ktere ještě vic ukrajuji z displeje ?

Zeptej se těch, co mají Note 8, S8, S8+ zda jim ten displej s jiným poměrem stran nějak vadí ;-)

Proč bych se ptal, když jsem jej sam nejen z tohoto duvodu nepořidil.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 11. 2017 22:35

Well-being píše:Displej s poměrem stran 2:1 mi nejen nevadí, ale vyloženě vyhovuje.

než jsem poprvé viděl naživo Note 8 s tímto poměrem displeje, tak jsem také myslel, že tohle se nepovedlo, ale opak je pravdou :)
Nick Cave
Pokročilý

Předchozí stránka