mobil do 15 tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod bpwortex 26. 8. 2017 00:19

Zdravím, jsem úplný neznalec v mobilech, tak si nechám poradit od zkušenějších. Chtěl bych si koupit telefon do 15 tisíc. Měl jsem iph 5s akorát jsem ho rozbil, tak potřebuji nový. Chci už něco většího jinak bych si koupil IPH SE, používám nejvíc fotak (neco co foti slusne), internet, messenger, navigaci a jeste par app. a ma to pekny displej. Držel jsem v ruce myslim to byl samsung a mělo to dost pěkné barvy. Co by jste doporucili? nevadí mi jaký je to systém, ikdyž IOS byl celkem fajn a plynulý. Hlavně ať to nejsou nějaké čínské značky xiaomi apod. Díky moc za rady.
bpwortex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 8. 2017 00:38

Samsung S7 / S7 Edge, LG G6
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bpwortex 26. 8. 2017 01:30

Díky a ještě bych se chtěl zeptat třeba například tohle http://www.mobilsmart.cz/samsung-galaxy ... black.html, když je to EU distribuce, tak bude vše fungovat?
bpwortex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 8. 2017 07:24

Pokud ti nepošlou maketu, tak ano :)
Teď vážně, v tom eshopu bych nenakupoval mj. kvůli případné reklamaci, ale je tam víc rizik (to platí pro všechny levné eshopy, na něčem se ušetřit musí)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod robbert 26. 8. 2017 12:02

A co Oneplus 5?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenal007 26. 8. 2017 12:19

Taky přemýšlím jestli S8 nebo OP5. Ta s8 se ted da s tou akci a protivykupem sehnat kolem 15-16 tisic. Ale porad se nemuzu rozhodnout :) . Nějaké osobní zkušenosti s OP5?
Zdenal007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 26. 8. 2017 13:17

Mám OP5. A jsem max spokojený. Přešel jsem od S6 na OP pak OP3 a teď 5 a vse je naprosto v pohodě. Proto ho taky doporučuji.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 26. 8. 2017 13:53

Za mě jednoznačně Samsung S (jedno jestli S7 nebo S8, jedno jaká varianta). Moje zkušenosti se všemi čínskými mobily (včetně toho výborného tchajwanského Asusu, co má v podpisu) jsou nějakým způsobem negativní (i ten Asus musel do servisu). Zkušenosti se Samsungy (v rodině postupně asi 10, v současné době funkční tři) zatím vynikající. Ale od iPhonu se bude k androidu odcházet špatně. Proč si nekoupíš iPhone 6? Dneska už se za tu cenu dá sehnat i s 64 GB pamětí.
Samsung A50, iPhone 6S PLUS 128GB, iPad Mini (2019), Xiaomi Mi A2 lite (4GB/64 GB)
xlendi
Junior