GoMobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kk.berry 21. 2. 2014 23:57

Už to tak prodlužují myslím od prosince. Je tedy dost pravděpodobné, že to tak bude dál.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod limbus 22. 2. 2014 07:20

Nebo se můžeš pro sichr zaregistrovat už teď a ČVOP zadat, až ho z O2 vydyndáš. Za 3 SIMky zaplatis 300,- + 99 kc postovny-tuším. Mě ty počáteční náklady z počátku odrazovaly, ale teď su hodně spokojenej :-)
limbus
Junior

Odeslat příspěvekod pavel626 22. 2. 2014 21:58

Ahoj jsem tu nový tak všechny přítomné zdravím. Chci se podělit o dojmy s GoMobile. 15 let jsem byl zákazníkem O2 a dá se říct že docela spokojeným. To vše skončilo koncem roku 2013 kdy začal operátor vyvíjet tlak na to že i přes smlovy a výhody co jsme měli,prostě tady máte danou věc a nic jiného neexistuje (tarify free) Začal jsem tedy probírat zda je možný v že si v týhle době muže mít takový totalitní monopol????? Asi jo mají obchody ,v nich lidi, auta a veeeeeéééliké budovy v našem hlavním městě u dálnice ,takže majetní jsou!!! Ale se zákazníkem začínají jednat jak s největším povlem a jako mafiáni.Proč???? Protože to všecho mají a mají to z těch svých oveček takže i ze mě.
Začal jsem hledat vhodnou alternativu volání a psaní smsek, a došel jsem k GoMobilu. Jsem u něj krátce a je předčasné hodnotit ,to ukáže čas ,ale zatím jsem spokojen a mohu v klidu říct že až nad očekávání. začátek malilinko zadrhnul ,ale spíše mou neznalostí orientace v menu samoobsluhy ,ale všechny mé neznalostní problémy mi pomohly vyřešit po emailu k mé spokjenosti. Služba samoobsluhy si myslím že je na velmi dobré ůrovni,navíc změnit si tarif dle potřeby je pro zákazníka opravdu velmi dobrá a co se u jiných operátorů /já osobně myslím O2/třeba služba podrobného výpisu se platí tady je k dispozici kdykoli a zdarma.Učtovaní druhé minuty po vteřině nabízí také málokdo jako samozřejmost. Jak píši jsem zatím spokojen ,ale nechci tím říct že se nedá něco vylepšit, myslím že se dá spousta služeb a věcí zlepšit a doufám že se k tomu firma GoMobile postaví čelem a že vyjde zákazníkovi vstříc, a že se z ní nestane ten totalitní monopol který diktuje.Zatím GoMobilu přeji jen to nej a to znamená hodně zákazníků a hlavně spokojených zákazníků. Byl bych neupřímný kdybych tvrdil že jsem pročetl celé vlákno ,ale budu rád když mi tady někdo odpoví proč je nespokojen s touto firmou nebo jestli je na obzoru lepší nabídka. dík za případné odpovědí Pavel
pavel626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 22. 2. 2014 22:08

Účtování 60+1 je dnes už standard. Málokdo nabízí účtování 1+1. To nabízí myslím jen Odorik, Voocall, Tesco u balíčku a Kaktus.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 22. 2. 2014 23:10

Když se někdo nově zaregistruje do Fóra na MM a v prvním příspěvku pochválí konkrétní firmu, vyvolává to ve mně určitou pochybnost o serióznosti onoho příspěvku. Pokud Pavlovi626 křivdím, omlouvám se.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel626 22. 2. 2014 23:15

nechválím!!! Píši jen zkušenost a své dojmy i když dosti čerstvé cca 40-ti denní...
pavel626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arco-cz 23. 2. 2014 00:43

pavel626 píše:15 let jsem byl zákazníkem O2 a dá se říct že docela spokojeným. To vše skončilo koncem roku 2013 kdy začal operátor vyvíjet tlak na to že i přes smlovy a výhody co jsme měli,prostě tady máte danou věc a nic jiného neexistuje (tarify free)


To je přesně můj případ, jsem u O2 od roku 1998, tehdy ještě Eurotel. Ať to bylo jaký chtělo, tak se s nimi vždy dalo dohodnout na nějaké slevě nebo výhodě. Ale to, co nastolili teď, to nemá obdoby! Tak doufám, že u GoMobilu to bude v pohodě. :-)
arco-cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 23. 2. 2014 06:31

O2 a další dva opice z trojKartelu asi chtějí jen dojné bezmozkové krávy, případně velké firmy. Zbytek vyženou k virtuálům, ale proč ne?
Jinak mám podobné zkušenosti .... Nabízí drahotu nebo nesmysly. Naštěstí je už jakž takž výběr mezi virtuály.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod copper 23. 2. 2014 08:00

Well-being píše:Když se někdo nově zaregistruje do Fóra na MM a v prvním příspěvku pochválí konkrétní firmu, vyvolává to ve mně určitou pochybnost o serióznosti onoho příspěvku. Pokud Pavlovi626 křivdím, omlouvám se.

Pochvalne-propagacni prispevek by vypadal trochu jinak, ja jej vnimam jako autenticky.
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel626 23. 2. 2014 10:13

arco-cz píše:To je přesně můj případ, jsem u O2 od roku 1998, tehdy ještě Eurotel. Ať to bylo jaký chtělo, tak se s nimi vždy dalo dohodnout na nějaké slevě nebo výhodě. Ale to, co nastolili teď, to nemá obdoby! Tak doufám, že u GoMobilu to bude v pohodě. :-)

To je přesně můj případ, jsem u O2 od roku 1998, tehdy ještě Eurotel. Ať to bylo jaký chtělo, tak se s nimi vždy dalo dohodnout na nějaké slevě nebo výhodě. Ale to, co nastolili teď, to nemá obdoby! Tak doufám, že u GoMobilu to bude v pohodě. :-)[/q

Věřím že budete spokojen zrovna myslím ve čtvrtek jsem manželce říkal že jsme vůbec u toho O2 vydrželi dlouho a že nás vlastně po 15 letech postavili úplně na začátek a to od nás dostali za ty roky pěkný peníz. Myslím že v současné době vymýšlejí opravdu blbosti. Uplně zapoměli na to že jsou tu taky obyčejní lidé s obyčejnými podprůměrnými příjmy a vše tedy spíš většina co se v reklamách ukazuje je záležitost Prahy,Jen se optám už jste u Go?? Jestli ne a máte nějaký dotaz klidně písněte SZ. Rád pomůžu dobré věci ;-)
Naposledy upravil Fíla dne 25. 2. 2014 11:04, celkově upraveno 1
Důvod: necituj vlastní příspěvky
pavel626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumix 23. 2. 2014 13:50

Docela zajímavé pozorovat, kolika lidem leží konkrétně kyslíkáři v žaludku (především s jejich politikou rušení starých tarifů). Mimochodem, i v diskuzi O2 se to hemží dotazy, jak od nich odejít.
Já jsem se taky rozhodnul, že je čas od nich utéct - doposud jsem fungoval na kreditu, už asi 12 let, měl jsem poměrně malou měsíční útratu a teď když mi volal někdo od O2 a snažil se mi nacpat jejich FREE O2 tarif za 249 měsíčně (jinak jsem měl útratu tak max. 100-150 Kč měsíčně), navíc s úvazkem na 2 roky, tak to pro mě byl jasný signál, že u nich už nemám co pohledávat a je třeba se poohlídnout někde jinde.

Podobný další případ mám v rodině (tam zase jde o zrušení tarifu a jeho nahrazení dražším, a tudíž nevýhodnějším free tarifem - tedy nevýhodnějším proto, že je vyšší měsíční cena za paušál, ale s tím nejde ruku v ruce potřeba víc volat). Takže další dva zákazníci, kteří zmizí od O2 ke GoMobilu - doufám tedy, že mě nezklame.

Máte někdo zkušenost, za jak dlouho se dá stihnout přechod od O2 ke GM s předplacenou kartou? Rád bych stihnul tu akci GoMobilu s přechodem od jiného operátora zdarma (i když se domnívám, že když už to u nich funguje od prosince, tak to asi bude fungovat i dál)...
To jsou viry psí... ty na počítač nejdou...
sumix
Junior

Odeslat příspěvekod arco-cz 23. 2. 2014 14:37

U předplacenky by to mělo jít do 4 dnů, pokud mám správné informace.
A jak jsem zjistil, u GoM stačí nyní objednat a ČVOP dodat dodatečně.
Naposledy upravil arco-cz dne 23. 2. 2014 14:40, celkově upraveno 1
arco-cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel626 23. 2. 2014 14:38

ahoj nám myslím tím mě a ženě trval přechod ke Go asi 16 dní ale přcházeli jsme z tarifu a tím čekali na nějaké výpovědní číslo či jak se tomu říká. U O2 jsme standartně platili od 470 do 550 kč měsíčně :roll: a nyní nám končí u Go první měsíc a vidím to tak max na 250 kč Je to opravdu znát když si člověk zaplatí to co užije a ne co je mu vnuceno ;-) :-D
pavel626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzatrx 23. 2. 2014 15:01

Obecně ČVOP má platnost měsíc. Já při portaci čísla dal vždy výpověď s žádostí o převedení čísla jinam, získal ČVOP a pak teprve začal řešit nového operátora, kterému jsem při objednávce už rovnou sdělil i ČVOP, takže se na nic nečekalo a převod proběhl v nejbližším možném temínu, zpravidla do týdne od objednání u nového operátora. Konkrétního opa neuvádím, jelikož jsem převáděl od různých k různým.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod arco-cz 23. 2. 2014 19:38

honzatrx píše:Obecně ČVOP má platnost měsíc.

ČVOP - Jedná se o čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele), které slouží jako kód pro přenos. Generuje jej vždy opouštěný operátor. Je platné 60 dní od data vygenerování.
Zdroj citace: O2 http://www.o2.cz/osobni/casto-kladene-otazky/276810-x2.html
arco-cz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků