Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 9. 2014 20:06

m-platbu má jen T-Mobile
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ddaveid 2. 9. 2014 20:12

Mobil.cz už by to taky měl umět. M-platba se dá aktivovat v samoobsluze.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 9. 2014 20:18

Tak to jsem nevěděl. Dík za informaci...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod malejarda 2. 9. 2014 20:23

Takže by to šlo eventuálně dělat tak, že bych každý měsíc dobil 200 Kč, měl bych tím pádem internet s FUPem 200 MB na každý měsíc zdarma, používal bych to jen jako datovou SIM, kredit by se mi tam hromadil a pak bych ho najednou vybil přes m-platbu na bwin.com? Jak vysokým kreditem se dá ta SIMkarta maximálně dobít?
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 2. 9. 2014 20:57

Mobil.cz má službu m-platba aktivní od 18.srpna 2014 :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Jarek72 20. 9. 2014 09:11

Prosim vas jak je to s tim prevodem kreditu na nejakou sazkovku ? nikde jsem u zadne nevidel moznost prevod z mobilu.
Jarek72
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 1. 11. 2014 22:33

Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 13. 11. 2014 08:56

Tak jsem si aktivoval balíček Třicítka ale nikde se nezobrazuje info o tom kolik minut jsem provolal nebo kolik zbývá což si myslim u balíčku s volnýma minutama je důležitější vědět než do kdy platí.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod mawerrick 28. 11. 2014 20:12

Ahoj, chci se zeptat jestli někdo nemá podobnou zkušenost s m-platbou na google play, nejde mi zaplatit za worms 3 který bych si rád stáhl :) Před přenosem čísla jsem koupil aplikaci za 20Kč uplně bez problémů.. M-platbu mám povolenou, kredit mám... Píše to něco jako Your device is not provisioned for carrier billing, contanct your service provider. Ty jsem kontaktoval, ale řekli že na jejich straně by mělo být vše OK. Nevíte co s tím? jsem pod mobil.cz - takže t mobile
mawerrick
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 28. 11. 2014 21:39

Dobíjel jsi už?
Pokud ne, tak POZOR- 100 korun z počátečního kreditu lze utratit za cokoli a 100 je bonusových jen na služby Mobil.cz
Nejlépe je asi utratit za prémiové sms prvních sto korun, pak nějak vyplýtvat tu nesmyslnou stovku a pak teprve dobít ....
Ale problém může být i jinde.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jůzr 28. 11. 2014 21:40

A jaký limit máš nastavený pro platby třetím stranám? Problém může být v tom, že máš nastavený nízký limit třeba 100,-
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod mawerrick 29. 11. 2014 11:57

No jak píše Rek, tak jsem dobíjel jednou 200 Kč, ale zřejmě tam jedu ještě na tom užasně bonusovém kreditu, protože mám kredit tak 220 Kč, takže je možné, že když těch 20 použiju, už to pojede, pokud to chápu dobře. Zkusím to diky :) Limit sem si dal 300 :)) a cena té appky je 40
mawerrick
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 29. 11. 2014 12:31

V těch bonusech se pořádně nikdo u T-mobile (Mobil.cz, Kaktus) nevyzná ...Jsou to šmejdi, kteří to jediní zavedli..... Asi bude stačit utratit těch 20-21 korun.... Bonus by se MĚL čerpat jako.první.

V každém případě je to divné, protože pokud jsi do teď utratil jen 20 korun za smsky spojené s koupí aplikací, DMS, parkováním, tak už ten bonusový kredit měl být pryč.
200-20=180 korun, z toho 100 korun bonus. Ale jestli jsi už dobil 200 a máš tam 220 korun, tak už z původního kreditu ubylo dalších 160 korun. Tak by celý bonus už měl být pryč v těch 160ti korunách ... Je to divné, chtělo by se zeptat přímo u Mobil.cz
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mawerrick 29. 11. 2014 12:50

volal jsem jim prý se na to mrknou :) no snad to rozchodí, je to docela šikovný placení za ty aplikace

tak bohužel, utratil jsem za premiovou sms 150 kč, zbylo mi 65 a na play store stále nic :/
mawerrick
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 1. 12. 2014 20:06

Chci se zeptat, dnes jsem potvrdil přenos čísla k Mobil.cz a SIMka Mobil.cz má expirační dobu do 6.12.2014 - bude platnost SIMky celý den i toho 6.12, ptám se proto, aby jsem ve lhůtě 4dnů stihnul přenos čísla...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka