HTC Radar

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod merlin-007 4. 5. 2012 10:56

Radeji bych vzal Lumii, uz kvuli Nokia mapam. HTC ma sice Locations, u kterych nedavno spustil i offline navigaci, ale Nokia mapy jsou na tom mnohem lepe.
Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch Active 2
merlin-007
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 4. 5. 2012 11:07

Taky mne to zarazilo,ale je mi to fuk. Když nechci,nezadávám PIN a nechám to být.
Myslím, že teď po té slevě za tyhle peníze je to super telefon.
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 4. 5. 2012 12:51

Tak mám další problém. Mám mobil od Tmobile. S Tmobile SIM kartou jede internet bez nastavení. Teď jsem zkusil O2 sim kartu, která mi normálně jede na SE live walkman.
Jenže tady i když nastavím APN = internet, tak internet nechce fungovat. O2 nemá ani konfigurační zprávy pro tento mobil.
Poradí někdo ?
Jinak mobil funguje zatím OK. Chtěl jsem taky Nokii lumia 710, ale ta je v ČR distribuci předražená. Mapy jsou v podstatě jediný bonus Nokie. Za cenu lehce přes 4600 korun u Tmobile včetně pošty je toto celkem slušná nabídka. Teda pokud se mi vyjasní situace s nabíjením a zapnutím telefonu. A pokud půjde O2 internet.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nery 4. 5. 2012 15:12

Že ti to zapínání na nabíječce tak vadí. Já to neřeším. :D Ohledně připojení. Zkus v Marketplacu ve složce HTC apps aplikaci Nastavení připojení. Mohlo by to pomoct. A ohledně map. Aplikaci HTC location zaktualizuj a pak budeš mít možnost stáhnout offline mapy ČR včetně navigace.
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 4. 5. 2012 23:09

Díky Nery. Aplikace Nastavení připojení funguje dobře. Nemusí se nastavovat žádný APN bod a nic. Vše se nastaví samo :-)
Máš nějaký tip na Internetový prohlížeč, který je rychlý, protože komprimuje data jako Opera mini ? A používáš na displej folii ?
Dík za odpovědi.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nery 5. 5. 2012 00:28

Bohužel nějaký vhodný alternativní prohlížeč jsem nenašel. Považuji to za zatím dost velké mínus, vzhledem k FUP. Při prohlížení tak dost využívám webový Google reader,abych se vyhnul načítání obrázků. Folii mám, ale typ už nevím. Citlivost je bezproblémová.
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 5. 5. 2012 08:13

Díky za odpovědi.
Tobě taky při vypnutém telefonu a zapnutím nabíječky telefon naběhne ? Mě jde o to, nemám-li vadný kus.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 5. 2012 18:49

Ano,to je u normalni,pri vypnutem telefonu a zapojeni do nabijecky se zapne..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Reku 6. 5. 2012 21:58

Díky za odpověď. To mi telefony s androidem ani symbianem nedělaly.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 5. 2012 09:34

Ma to vice modelu.HTC Titan to ma take a nejen on..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mobi 11. 5. 2012 15:27

Lze vypnout vibraci u těch tří spodních tlačítek?
Mobi
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 12. 5. 2012 00:19

Nenašel jsem, že by to šlo.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 5. 2012 09:27

Ne nelze to.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Frissone 13. 5. 2012 13:22

Spíš bych ocenil možnost zapnout vibrace při psaní na klávesnici, což ale nejspíš bohužel taky nijak nepůjde. Zajímavé je, že na této klávesnici dělám víc překlepů než na staré Nokii 5530 (kde jsem měl nainstalovanou aplikaci DayHand Input), i když má 5530ka jen 2,9" displej. Přitom každý klávesnici WP chválí.
Frissone
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 16. 5. 2012 10:46

Na klávesnici qwertz na šířku se mi píše slušně. Je ale škoda, že není na celou šířku, jako například u SE xperia neo....
Zune ... To jsou věci. Dal jsem do telefonu mp4 videa 320x240, bez problémů a konverze. A taky mp3. Ale massstorage by bylo lepší. A škoda, že nejdoh flash videa.
Po počátečních rozpacích, kdy jsem chtěl telefon i vrátit, jak se střídali pro a proti, jsem za ty peníze celkem spokojen. Myslím, že kdo chce WP a nemá moc peněz nebo za něj nechce moc dát, tak je to u Tmobile dost dobrá volba.
Ale nejsem moc spokojený s výdrží při používání internetu. Na druhé straně je prohlížeč Explorer použitelný i na EDGE.

!!!!! Chybí mi možnost zapnout JEN a POUZE 3G na internet.... Když je slabší signál, tak se furt zapíná EDGE....
Není na to nějaká aplikace ?
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka