neznámá ikona

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Micheas 13. 4. 2005 10:09

Mám smartphone sendo x. Naistaloval jsem si software který byl shareware. Tento program po mě chtěl nějakou aktivaci tak jsem dal ano a nahoru mi vyskočila ikona (je to takový placatý čtvereček se šipkou nahoru) Nevíte co to je zač a jak se jí zbavit ??
Micheas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 4. 2005 10:11

Není to indikace připojení k GPRS?

(Proč stejnou otázku píšete do fóra dvakrát? Už to nedělejte, protože takové duplicity vám stejně smažeme)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Micheas 13. 4. 2005 11:01

Ok jsem tu poprvé díky za informace ..jinak vypadá to takto (viz obrázek)Obrázek[/b]
Micheas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 4. 2005 11:05

To bych tipoval na právě odesílanou SMS nebo jiný typ zprávy. Jestli je to tam delší dobu, tak se zprávu nedaří odeslat. Anebo opravdu GPRS.

Význam ikony určitě najdete v manuálu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Micheas 13. 4. 2005 11:06

mám opravdu podrobný manuál o 200 stranách a bohužel se mi právě nepodařilo rozluštit, stejně i tak ikonu P1
Micheas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aznoH 13. 4. 2005 11:19

Podle mě to je ikonka zprávy, která je ve složce "K odeslání". Ale když shareware program po tobě chtěl aktivaci, tak se snažil asi připojit k internetu pomocí GPRS. Tento telefon neznám, tak to nevím přesně, ale v manuálu by to snad mělo být popsaný.
Naposledy upravil aznoH dne 13. 4. 2005 11:20, celkově upraveno 1
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Micheas 13. 4. 2005 11:19

tedy ne rozluštit, ale najít :o)
Micheas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kidli 13. 4. 2005 12:20

Micheas píše:mám opravdu podrobný manuál o 200 stranách a bohužel se mi právě nepodařilo rozluštit, stejně i tak ikonu P1k/quote]


nebude P označení linky?
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Micheas 13. 4. 2005 12:39

Ano asi máš pravdu taky mě to napadlo. Jinak ta šipčička byla skutečně neodeslaná správa. Jediný co mě udivuje je to že do manuálu nejsou schopni nakreslit pár znaků a dát k nim alespoň jednu větu na vysvětlení.
Micheas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TOMBY 13. 4. 2005 14:42

Micheas píše:Ano asi máš pravdu taky mě to napadlo. Jinak ta šipčička byla skutečně neodeslaná správa. Jediný co mě udivuje je to že do manuálu nejsou schopni nakreslit pár znaků a dát k nim alespoň jednu větu na vysvětlení.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků