Optimus L9 II

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eddward 21. 5. 2014 20:26

jop, multitasking je rozhodne ovela lepsi
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 21. 5. 2014 20:26

Eddward píše:Tapetu zamykacej obrazovky ide normalne zmenit. Ked ti to nejde, je chyba niekde u teba.


:tleskani

To jsem přesně potřeboval vědět :tleskani

Příště bych na své otázky uvítal konstruktivní (nebo v opačném případě žádné) odpovědi. Musel jsem to obejít tak, že jsem nastavil na úvodní obrazovce tapetu, kterou jsem chtěl mít na zamykací, a zatrhnout volbu, že ji chci změnit i na zamykací. Pak jsem si na úvodní obrazovce změnil tapetu zpátky. Zafungovalo to, ale asi by se takhle telefon chovat neměl. Jen pro info...
RedeeMrd
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 22. 5. 2014 05:46

Ten kdo má root a povedlo se, proběhla aktualizace přes WiFi nebo kabel?
Fotky a videa - předpokládám ukládání na kartu nastavit jdou...
A co Antutu, kolik máte teď bodů?
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 22. 5. 2014 09:09

S rootem (bez CWM recovery) se to povedlo přes OTA. Kabelem to jde pouze s Win XP a ten už nemám.

Fotky se mi ukládaj pořád na kartu.

JB: 14461
KK: 15495
Rozdíl v mezích statistický chyby.
Naposledy upravil PD dne 22. 5. 2014 15:01, celkově upraveno 1
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 22. 5. 2014 11:21

Může mi někdo poradit, jak připojit mobil k LG PC SUite?? Ovladače mám stažené přímo ze stránek LG, píše to, že jsou úspěšně nainstalovány a přitom mi mobil prostě nejde připojit. K PC se připojí na chvilku, k tomu LG PC Suite vůbec, přitom mám všechno tak, jak tam radí... A prostě ho to nenajde.
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod skywolf 22. 5. 2014 12:22

Zdravim, dal jsem v PC Suite aktualizovat sofware a vzdy to dojde do stavu upgradu, ale u stavoveho radku je napsane "Modernizuje.." a stoji to na 0%, pak vyskoci hlaska at resetuju mobil a pripojim znovu, a kdyz to udelam, problem se opakuje. Setkal se s tim nekdo?
skywolf
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 22. 5. 2014 15:30

Ja mam na KK 15160 bodov... ale ono to kolise aj par stoviek hore dole, na JB som mal nieco cez 14 tisic

RidgeBerča píše:Může mi někdo poradit, jak připojit mobil k LG PC SUite?? Ovladače mám stažené přímo ze stránek LG, píše to, že jsou úspěšně nainstalovány a přitom mi mobil prostě nejde připojit. K PC se připojí na chvilku, k tomu LG PC Suite vůbec, přitom mám všechno tak, jak tam radí... A prostě ho to nenajde.

Musi to ist. Typ pripojenia k PC mas LG softver ?

skywolf píše:Zdravim, dal jsem v PC Suite aktualizovat sofware a vzdy to dojde do stavu upgradu, ale u stavoveho radku je napsane "Modernizuje.." a stoji to na 0%, pak vyskoci hlaska at resetuju mobil a pripojim znovu, a kdyz to udelam, problem se opakuje. Setkal se s tim nekdo?

Ak mas ceske Windows tak chyba je v tom. Je to bug v PC Suite.
Musis pouzit inu verziu Windowsu, alebo aktualizovat cez telefon.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod skywolf 22. 5. 2014 15:39

Jj uz to mam, supr, dekuju :)
skywolf
Junior

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 22. 5. 2014 15:54

Jasně, ze mám...
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod PD 22. 5. 2014 19:43

RidgeBerča píše:......K PC se připojí na chvilku, k tomu LG PC Suite vůbec, přitom mám všechno tak, jak tam radí...

Nejdřív se koukni, jestli je vidět složka "My LG Mobile" v "Počítači" v "Přenosných zařízení". Jestli to tam nemáš, tak bych PC Suite neřešil. Koukni se do "Správce zařízení" jestli je tam něco s otazníkem. Předdpokládám, že si instalovala ovladač co ti podstrčil telefon při prvnim připojení do PC. V nejhoršim případě ho můžeš odinstalovat a znova nainstalovat.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 22. 5. 2014 22:15

Ovladac jsem stahovala ze stranek LG. Zitra na to kouknu, ted uz se na pocitac nedostanu, kazdopadne dik :)
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod jumich 23. 5. 2014 07:01

keď chcem aktualizovať tak mi to vymaže aj hry a ich uložený obsah?

existuje nejaká appka ktorá mi zalohuje tu hru a po aktualizácii a pripadnom následnom resete mi hru obnovi?
jumich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PD 23. 5. 2014 09:00

Mělo by ti všechno zůstat tak jak je. Je lepší udělat zálohu pomocí LG backup nebo PC Suite. I tak jsem musel přeinstalovat Publero a PvZ2 se mi instalovalo po spuštění znovu, ale uložený pozice zůstaly. Je silně doporučeno udělat po upgradu factory reset a následnou obnovu zezálohy.

Co mě u KK vadí je barevný schéma u horní informační lišty. Dřív byla modro-bílo-černá a teď je jenom bílo-černá. Třeba ikona pro data byla bílá, ale když začaly téct data, tak zmodrala. U stažený rolety zůstalo původní schéma. Horní lišta se s tématem nemění a měnit jí nebude sranda.

edit:
U aplikace radio jsem nějak nepochopil, jak vyvolávat (jinak než hrabat se složitě v menu) oblíbený stanice. Dole jsou křížky, ty ale nereagujou.
Naposledy upravil PD dne 23. 5. 2014 10:09, celkově upraveno 1
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod headshrinker 23. 5. 2014 09:57

Takže aktualizácia na KK cez OTA prebehla v podstate bez väčšín problémov. Čo som si zatiaľ všimol okrem vyššie spomínaných vecí:

1. Funkcia KnockOn funguje tak pri jednom pokuse z troch, dokonca aj na poklepanie na zadný kryt. A tiež sa mi zdá lepšie búchať na kryt, ako silno klopať na display (pri slabšom poklopaní sa totiž prístroj nepreberie). Na druhú stranu prebúdzať phone klopaním na zadný kryt je neergonomické a nelogické. Uvidím, čo KnockOn ešte spraví s výdržou batérie a potom sa rozhodnem, či ho nezakážem.
2. Subjektívne nedokážem zhodnotiť po niekoľkých hodinách od aktualizácie výkon, ale už som spozoroval drobné záseky a reštarty launchera. Je síce pravda, že používam Go Launcher, takže problém môže byť tu a budúca aktualizácia (Go Launcer vydáva nové verzie pomerne často) tieto problémy odstránia.
Taktiež doplnok Go Notifier nepracoval úplne korektne, napr. sa stále zobrazoval v upozorneniach po stiahnutí hornej notifikačnej lišty, čo ma štvalo. Zatiaľ čakám na update.
3. Pribludlo viacero QSlide aplikácií, čo hodnotím pozitívne
4. Mierne sa zmenila grafika prostredia (prostredie hovorov, klávesnica,informačná lišta). Zatiaľ to hodnotím neutrálne, keďže pohľad na grafiku je vec vysoko subjektívny a každému môže vyhovovať niečo iné. Na druhú stranu, ja osobne si na to zrejme zvyknem, ostatní môžu siahnuť po inej téme.

Jeden takýto prístroj mám ešte doma, zatiaľ neaktualizovaný. Tak keď budem mať čas, bližšie si porovnám zmeny, ktoré KK priniesol.
headshrinker
Junior

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 23. 5. 2014 11:15

Hmm, tak si ze mě tady ta technika asi dělá dobrej den. Včera to nešlo ani za nic, restarty PC, telefonu... A nic. Dneska otevřu LG PC Suite a okamžitě se mi ten mobil načetl. Tak si připadám jako totální debil. Teď přemýšlím, jestli to mám aktualizovat na KK, jestli to vůbec má nějaký smysl :-D

Edit: Tak se to vyřešilo samo. Zálohovat to nejde, mobilu se nikdo ani nedotkl a 2x se to nezdařilo, protože prý bylo odpojeno USB. Upgrade bez zálohy taky selhal. Kašlu na to, nemám tu na to nervy, holt budu bez KitKatu :/
RidgeBerča
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků