O2 zruší tarif Zero (vlazy)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 11. 2015 13:18

Tím že mám opačný názor, tak něco zneužívám? Jsi v pořádku?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 11. 2015 15:02

Vlazy má konflikty snad v každé diskuzi které se zúčastní, určitě budou problematičtí ostatní diskutující, ale on ne. :hm
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 11. 2015 17:50

Moderátoři často zneužívají svoje pravomoce k umlčování názorů opačných než jsou ty jejích. Zde je názorný příklad. Diskuze byla bezdůvodně přejmenována a přesunuta. Když dají "blbovi" moc tak je téměř jasné, že ji zneužije.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 11. 2015 17:55

Tak aby bylo jasno:
1. Toto téma sem nepřejmenoval, ani nepřesouval.
2. Jestli se ti nelíbí jednání některého z moderátorů, stežuj si u administrátora fóra.
3. Pokud ani tak nejsi spokojen, nechoď sem, fórum má vlastníka a ten si stanovil nějaká pravidla, opět - pokud s tím máš nějaký problém = nechoď sem!

Pokud máš potřebuju okolo sebe neustále kopat a ostatní diskutující obviňovat z toho co neudělali, tak opět ti doporučím, aby si sem nechodil, nikdo na to není zvědavej.
díky
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 11. 2015 18:17

dejvidek:
1. Já jsem to nikde přímo o tobě nepsal.
2. A myslíš, že by to mělo nějaký význam když je to tu tak jako podle přísloví "jaký pán takový krám"? :-)
3. Toto jsou dobře známé kecy těch co se bojí jiných názorů než jsou ty jejích zaručeně správné a proto se jich snaží vyhánět formou "nechoď sem!", protože opačné názory nedokážou příliš dobře snášet.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 11. 2015 18:31

toto je nekončící příběh, jak ještě vůbec nějakého normálního člověka může bavit tady reagovat? Nikam jinam než na smetiště toto nepatří, snad jen škoda nějakých relevantních informací na začátku.
Smazat ten balast na konci, nebo aspoň označit jako OT a zamčít?
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 21. 11. 2015 18:55

ad Já jsem to nikde přímo o tobě nepsal.

vlazy píše:dejvidek:
A proto zneužíváš moderátorské pravomoce.

Ty si fakt nevidíš do huby.....

*Tohle není příspěvek k tématu, ale vzkaz Vlazymu v osobní rovině
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 11. 2015 19:18

vlazy píše:oooooooooo:
Teoretizuješ špatně. Proč bych měl platit stovku za data které nepotřebuji a nevyužil bych je? Jsou možnosti kde to můžu mít mnohem levnější než za pitomou stovku. Je pouze otázkou kde to bude nejlevnější a za co nejlepších přijatelných podmínek. Bohužel kdo chce na něčem ušetřit (nejen telefonování) musí ztrácet nějaký čas na hledání levnějšího a dá se na tom v mnoha případech ušetřit nemalé peníze.

za tu stovku budes defakto rok volat s tvoji utratou,pardon,za 200te.Coz je solidni,to neni utrata o vikendu v hospode.Voip minimalni naklady,zuctovani od vteriny a nebudes jak socka prozvonovat :-) 200 za rok,sorry,100 si nabijes voip,cislo gsm to ukazuje pres voip,operatorovi pa pa,to je suma ze nestoji za premysleni..pokud ano,zahod telefon,kup si tablet,stejne je ti telefon,trikrat podtrzeno telefon - telefonovani k nicemu,smartphone petkrat k nicemu.lol ty nemale penize je 100 korun za rok neboli 3 piva ?
oooooooooo
Android Maniak

Předchozí stránka