O2 zruší tarif Zero (vlazy)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 11. 2015 19:49

hotovyrado:
Na jedné straně píšeš, že je tržní chování zákazníků v pořádku, ale když se zákazník chce tržně chovat tak ho napadáš a kritizuješ za to. Možná by bylo dobré trochu uvažovat nad tím co zde píšeš.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 19. 11. 2015 07:41

vlazy > tržně se chovat znamená najít si jinou nabídku a s chladným výrazem přejít. Ty zde veřejně pláčeš, naříkáš a napadáš operátory, to je sakra rozdíl, ale z Tvé strany.
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 11. 2015 09:11

hotovyrado:
Já si jinou nabídku samozřejmě hledám, ale ne u O2, protože tento operátor nenabízí nic co by mi vyhovovalo. Nikde zde nepláču ani nenapadám operátory, tak jak se mi to sprostě snažíš podsouvat. Pochybilo ti argumentu pro bezcharakterní trollování tak si je sprostě vymýšlíš aby jsi tím co nejvíce všem ukázal jaký jsi neslušný hňup.

Jinak toto jsi určitě nemyslel vážně.
hotovyrado píše:Z mé strany ke zbytečnému tématu vše
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 19. 11. 2015 09:22

Myslel, ale pokládám za slušnost odpovědět... to jen Ty tohle stále rozmazáváš. TEČKA
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 11. 2015 09:43

hotovyrado:
Je vidět, že za slušnost zde nepokládáš téměř nic. Kde jinde rozmazávat záležitosti okolo tarifu O2 ZERO než v diskuzi k tomu přímo určené?
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 19. 11. 2015 09:50

vlazy.. takže můj poslední koment.,...

Ty nejen že mi vkládáš do úst něco, co jsem neřekl, ale Ty rovnou má slova o 180 st. překrucuješ. Já napsal co POKLÁDÁM za slušnost (odpovědět) a Ty píšeš o tom, co údajně za slušnost NEpokládám.

Ty nerozmazáváš věci okolo tarifu (notabene není co rozmazávat, operátor se rozhodl jej zrušit, není k tomu co dodat) ale jen svůj osobní frustrát, i proto Tě zcela poprávu moderátor hodil na Smetiště
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 11. 2015 22:15

hotovyrado píše:vlazy.. takže můj poslední koment.,...
Jako vtip to vůbec směšné není. Píšeš pořád něco co stejně nemyslíš vážně a nemíníš dodržet.
hotovyrado píše:Ty nejen že mi vkládáš do úst něco, co jsem neřekl, ale Ty rovnou má slova o 180 st. překrucuješ.
Přesně popisuješ to co zde záměrně děláš ty, ale asi se stydíš za to a proto to házíš na někoho jiného.
hotovyrado píše:Já napsal co POKLÁDÁM za slušnost (odpovědět) a Ty píšeš o tom, co údajně za slušnost NEpokládám.
Pokud chceš psát o slušnosti tak by jsi také o té slušnosti měl něco vědět a podle toho se i chovat.
hotovyrado píše:Ty nerozmazáváš věci okolo tarifu (notabene není co rozmazávat, operátor se rozhodl jej zrušit, není k tomu co dodat)
Pokud si myslíš, že k tomu není co dodat tak proč k tomu pořád dodáváš tu tvojí trollovací sprostotu? Ano někteří hňupi jako ty mají neustálou potřebu veřejně předvádět svoji sprostotu a chlubit se s ní. Když ti nějaká diskuze není po chuti tak ji musíš nutně pokazit a přivést do nediskutovatelné podoby. Bohužel v nemoderovaném fóru se takovým individuum dobře řádí.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 20. 11. 2015 12:33

Kdyby jsi všechen čas co tu řešíš tohle téma byl v práci, tak nemusíš řešit útratu v řádu stokorun ročně.
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 11. 2015 13:45

Tonda512:
Ty asi musíš mít hodně vysoké příjmy, že ti nestojí za to řešit ceny a to asi nejen za mobilní služby. Jsi asi ochoten akceptovat každou cenu kterou od tebe kdo požaduje a možná si i záměrně vybíráš vše co nejdražší aby jsi tvůj příjem neměl problém utratit.
Toto téma je tu proto aby se ho řešilo. Diskuze jsou od toho aby se v nich diskutovalo pokud jsi to ještě nezjistil.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 11. 2015 13:55

ciste teoreticky - chceš li utracet co nejmin sezen si balicek dat za pitomou stovku - 200 mega,jde to.Nastav si voip telefonii,ja sice pouzivam ještě callback,nicmeně s tvoji utratou by baliček data za kilo ti stačil bohatě.No a řešit operatory a tarif je nasledně ztrata času - čas jsou peníze
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 11. 2015 17:29

oooooooooo:
Teoretizuješ špatně. Proč bych měl platit stovku za data které nepotřebuji a nevyužil bych je? Jsou možnosti kde to můžu mít mnohem levnější než za pitomou stovku. Je pouze otázkou kde to bude nejlevnější a za co nejlepších přijatelných podmínek. Bohužel kdo chce na něčem ušetřit (nejen telefonování) musí ztrácet nějaký čas na hledání levnějšího a dá se na tom v mnoha případech ušetřit nemalé peníze.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 11. 2015 17:38

Tonda512 píše:Kdyby jsi všechen čas co tu řešíš tohle téma byl v práci, tak nemusíš řešit útratu v řádu stokorun ročně.

No konečně to někdo pojmenoval....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 11. 2015 01:00

dejvidek:
Bohužel ale špatně.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 11. 2015 10:17

To je tvůj názor, můj je zcela opačný.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 11. 2015 12:17

dejvidek:
A proto zneužíváš moderátorské pravomoce.
vlazy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka