O2 eShop: Nokia 5310XM+předplacená O2karta > 2390Kč

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 8. 2008 12:22

:D
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 13. 8. 2008 15:44

Nechci brat nikomu iluze, dale si malujte predstavy ze vam O2 neco posle za slibenou cenu, pred chvili mi dosel tento vesely mail, popravde abych rekl, jsem neocekaval ze by telefon dorazil. O2 si myslim, ze nas opiji rohlikem, nevim mozna nekomu prijde...

Před nastávajícím víkendem máme pro Vás špatnou zprávu
Vaši objednávku telefonu Nokia 5310 Xpress Music a O2 SIM kartu za cenu dle objednávky (tedy
2295 Kč + 95 Kč), v množství, které jste objednal(a), Bohužel nemůžeme realizovat.
Došlo k vyčerpání skladových zásob a další již bohužel nemáme skladem.

Vážený zákazníku, velice se vám omlouváme za způsobené komplikace

O2 E-shop Team

Edit: telefon jsem objednaval v sobotu dopoledne, nevim od kdy byl v nabidce za udanou cenu, ale myslim ze jsem byl jeden z prvnich, takze jsem opravdu zvedavy jestli nekomu dorazi. O2 se krouti sec muze! :hm
Naposledy upravil borsuk dne 13. 8. 2008 16:25, celkově upraveno 2
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 8. 2008 15:48

Já už mám expedováno 8-)

Mimochodem, kolikpak si jich objednával?
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod borsuk 13. 8. 2008 15:52

Ok, to tam mam i ja a i kolega keremu prisel na chlup stejny mail, objednavali jsme kazdy na sebe 1 kus.
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 8. 2008 15:56

Aha, no je fakt že pár dní už je ten telefon opravdu nedostupný i za tu opravenou - vyšší cenu.

Ale psát ve středu něco o nastávajícím víkendu :hm
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 8. 2008 16:05

hm tak to bude super, on z toho O2 jeste nejak vybrusli.. otazka je jestli nektere founy vyexpedovali, ja si myslim sem objednaval mezi prvnima, ale mail o tom ze nic neposlou neprisel... safra mozna jeste dojde a pak nastava otazka.. co dal???
Anonymni

Odeslat příspěvekod borsuk 13. 8. 2008 16:10

Taky myslim, ale ja teoreticky objednavku nezrusil, takze nemaji nahodou povinnost ji evidovat a vyplnit jakmile to bude mozne??
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 8. 2008 16:12

Hm, já si dva objednával v neděli a jeden dokonce až v pondělí, ale u všech mám v eshopu psáno expedováno. Žádný mail o té expedici, ale nepřišel. :hm
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 8. 2008 16:17

to nam teprv asi ten mail dojde ale taky bych rekl ze je jejich povinost po naskladneni objednavky vyridit, myslim ze se z toho taklehce vyvliknout nemuzou pokud se neodvolaji na to ze to byla chvilkova akce omezena mnozstvim, pak bych rekl ze jsme v prd.eli
Anonymni

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 8. 2008 16:20

No pokud ho už nebudou prodávat tak máme smůlu. Jestli fakt vyčerpali všechny skladové zásoby a nehodlají u výrobce objednávat další?
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod havros 13. 8. 2008 16:23

Připadá mi, že si tu někdo vymýšlí :lol:
Údajný email, který došel jen jednomu člověku, je nějak moc podobný tomu, co přišel minulý pátek :mrgreen:
Pochybuju, že by se O2 takhle trapně opakovalo se stejnou hláškou "Před nastávajícím víkendem" ještě k tomu ve středu
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 13. 8. 2008 16:28

havros píše:Připadá mi, že si tu někdo vymýšlí :lol:
Údajný email, který došel jen jednomu člověku, je nějak moc podobný tomu, co přišel minulý pátek :mrgreen:
Pochybuju, že by se O2 takhle trapně opakovalo se stejnou hláškou "Před nastávajícím víkendem" ještě k tomu ve středu


Blbost, pisu jen to co mi dorazilo od O2, nemam zapotrebi rozdmychavat flame. :-\
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 8. 2008 17:13

Žádný e-mail mi zatim nepřišel, do té doby čekám na telefon. Poté to budu řešit. O2 nikde u objednávky nepsalo, že by se jednalo o akci limitovanou několia kusy, tedy se na tohle vymluvit nemůže.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 13. 8. 2008 17:57

ja jsem objednavku zrusil jeste v pondeli ale stale mi pise "nova"
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 8. 2008 17:59

Ale ano, na tohle se opravdu vymluvit může.
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron