Telefónica O2 POZOR napřechod z GO karty na paušál

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jjjjj9 13. 2. 2008 10:29

Nikde,nikdo Vám při přesvědčování výhodnosti přestupu z GO karty na paušál nesdělí,že Vám nepřevedou bonusy....pracovník na prodejně...chacha, hlasová samoobsluha...chacha,při reklamaci Vás odkáží na "všeobecné podmínky..."Moc pěkně děkuji za takovéto"služby",utíkám od nich daaaaaleko pryč.
jjjjj9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod le_fox 13. 2. 2008 10:37

to je samozřejmost u každého operátora, bonus se nikdy nepřevádí, bonus jste získal pro předplacenou kartu, tím, že utečete si nepomůžete, t-mobile ani vodafone vám bonus nepřevedou rovněž, je to jasně popsané vždy v podmínkách pro danou marketingovou akci.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjjjj9 13. 2. 2008 10:41

nejde v podstatě o skutečnost,že bonus nepřevedli,ale o to,že se o tom nikde,ale opravdu nikde a od nikoho nedozvíte předem(samozřejmě pokud důsledně nepročtete několik desítek stran "všeobecných podmínek").Po bitvě je každý generál...
jjjjj9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod le_fox 13. 2. 2008 10:45

vy si pořizujete nějaké služby, vy si musíte přečíst podmínky. všichni to píšou do podmínek, to ti má prodavač přečíst všechny body? jak on ví, že tě zrovna bude zajímat přechod na paušál s převedením bonusu, když si pořizuješ předplacenou kartu? to je logika, že?
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjjjj9 13. 2. 2008 10:52

jasne jsem "idiot" ,který záměrně,vyhodí bonus(o kterém vlastně ani nemohu zjistit,jak je veliký)....ale zaměstnanci O2 to musi obhajovat...
Tuto informaci by měl na požádání sdělit prodejce,který Tě láme.Ale proč by to říkal,že.
Tento příspěvek jsem napsal pouze proto,aby další"idioti" nenaletěli...
jjjjj9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod le_fox 13. 2. 2008 11:10

láme? měl ses ho zeptat, jestli získáš celý kredit i s bonusem, on nemůže vědět, jaký máš stav kreditu, co z toho je bonus apodobně.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 13. 2. 2008 11:20

U O2 karet s bonusovým kreditem je jasně uvedeno, že bonus se nepřevádí při přechodu na paušál, tak nechápu, proč se tu rozčiluješ.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 13. 2. 2008 11:57

jjjjj9 : Nezlobte se, ale to už byste moc mlsal. Skutečnost, že se nepřevádí bonusový (fyzicky nedobitý) kredit je tak nějak logická, alespoň myslím. Navíc pracovník operátora nemůže vědět, že Vy to nevíte.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Majk 13. 2. 2008 12:34

jjjjj9 píše:jasne jsem "idiot"

Bohužel, musím s tebou souhlasit.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lovo 13. 2. 2008 12:45

Oskar bonusový kredit převáděl, Vodafone v tom možná pokračuje.
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod le_fox 13. 2. 2008 13:03

Lovo/ nikoliv. Ve vánoční akci bylo i u Vodafonu jasně specifikováno, že se bonus nepřevádí při převodu na tarifní služby. A co víc, nejdřív se u Vodafonu čerpá platný kredit a až pak bonusový :roll:
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 13. 2. 2008 13:24

Oskar převáděl bonusový kredit při nabíjení vyšší hodnotou, za dobitých 800 Kč člověk dostal 900 Kč a za 1500 dostal 1800 Kč. Tyto bonusy se převáděly i do paušálů, ale pak už to zrušili, někdy tak v roce 04? Když Voda přebíral Oskara, už se to dlouho nepřevádělo.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjjjj9 13. 2. 2008 13:27

prodejce záměrně!!!! neinformuje...ostatní diskuze je naprosto zbytečná....prosím ať si další zájemci dají na tyto praktiky pozor.
NIC VÍCE,NIC MÉNĚ
jjjjj9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod le_fox 13. 2. 2008 13:30

radim píše:Oskar převáděl bonusový kredit při nabíjení vyšší hodnotou, za dobitých 800 Kč člověk dostal 900 Kč a za 1500 dostal 1800 Kč. Tyto bonusy se převáděly i do paušálů, ale pak už to zrušili, někdy tak v roce 04? Když Voda přebíral Oskara, už se to dlouho nepřevádělo.u/quote]


přesně, zase na druhou stranu byl tenkrát limit, že když jsi chtěl převést předplacenou kartu na tarif, nesměl jsi na ní mít víc jak 2 tisíce (zřejmě zrovna kvůli tomu, aby lidi nemachinovali s těmi kupony)

jediný, co mi vrtá hlavou, proč se u VF nejdřív čerpá kredit a pak až bonus :(
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 13. 2. 2008 14:11

To je jednoduché – pokud nejdříve spotřebuješ bonus, můžeš ho provolat a potom zbývající kredit převést na paušál. Když nejdříve čerpáš kredit, tak musíš provolat lautr všechno a na paušál si převedeš prd.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků