T-Mobile Twin a internet

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 12:16

je to blbost, naopak T-Mobile teď Twin kartu k paušálu za 999CZK dává ZDARMA. To, co ti tvrdil prodavač je ptákovina, protože druhá sim se nenaladí do sítě, pokud neodpojíš první ;-) vždy v síti drží jen jedna...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod XXTeens 30. 6. 2006 12:33

Funguje pouze jediná možnost - jedna SIM přihlášená v GSM/GPRS síti a druhou (Twin) přihlásit do UMTS-TDD (Int. 4G) sítě - vyzkoušeno, funguje..
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 12:33

já bych počkal na O2 UMTS ;-) neboj se.. dva měsíce tě nezabijí, dvojitou kartu nabízí také a o něco vychytanější a UMTS je rychlejší ;) hlavně bez žádné další smlouvy, protože Eurotel máš :) Chce to jen vyčkat oficiálních oznámení pokrytí ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod XXTeens 30. 6. 2006 12:38

tommy:-) píše:a UMTS je rychlejší ;) >/quote]
....
Rychlejší než co?
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 12:41

XXTeens: ne, opravdu se s tebou opět nebudu dohadovat o datech, jako nedávno, kdy jsi to uznal až po několika dnech... A jestli jsi nezkoušel Eurotelácký UMTS, věz, že už jede na 1,8. Kolikže má 4G maximálně? A kde? tím končím.. nehodlám tu kvůli tobě rozšiřovat offtopic.. pro tebe totiž není nic jiného než T-Mobile.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aisicek 30. 6. 2006 12:47

Normalne to funguje. Bez problemov mam prihlasenu kartu v 4G nete a druhu strcenu v telefone. SMS mi vzdy prisli na telefon, vzdy sa mi kazdy dovola
Athlon X2 5000+, 8GB DDR2 A-data, MB Asus M3A78-T, Radeon 3870, Asus D2X sound, Raptor 74GB, WD 500GB, WD 1TB, Logitech G5, Logitech G15, QuickCam Sphere MP, Samsung 2343B 2048x1150 DVI, Windows 7 x64
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 12:52

1) ten modem už umí obě frekvence? nebo jen ta karta? pokud ano, koruna je dobrá cena, ale přeci jen, větší rychlost z toho nedostaneš :(
2) cdma - záleží kde, záleží na pokrytí, protože někde mám tak 300/120, někde 800/250, někde i mega...
3) umts v pardubkách a HK podle mně bude do konce srpna... v mobilu pak jede UMTS taky.. proč EDGE..?
4) v cdma tarifu za 899CZK měsíčně je CDMA, WI-FI a GPRS/EDGE
5) kombi karta je něco jiného, tohle je Duo karta - její výměna je ZDARMA ) u T-M 476Kč) a měsíčně 95CZK (to je stejné)

takže podle toho se rozhodni, co ti a jak bude vyhovovat...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 30. 6. 2006 12:54

Fíla: Prodavač byl asi pěkná šmucka :-) Jinak pro více info se můžeš podívat sem http://t-mobile.cz/Web/Residential/nove ... arify.aspx. Pokud budeš mít telefon s EDGE, tak na cestách můžeš používat místo T-M UMTS EDGE přes mobil.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 30. 6. 2006 12:57

Když by ses T-M upsal na rok nebo dva, tak bys získal i slevu 100 Kč na měsíční paušál. Takže bys na Internet 4G platil místo 999 Kč 899 Kč (+ DPH).
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 13:15

já myslím, že musíš mít tarif Premium, tedy 999CZK bez DPH a k tomu pak dostaneš Twin kartu, ne?
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 13:20

tak je to jinak, slevu 100CZK dostaneš pouze na měsíční paušál hlasového tarifu, nikoliv na ten internet...?
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 13:26

Fíla: http://t-mobile.cz/Web/Residential/nove ... arify.aspx

sleva až 100 Kč na měsíční paušál za tarif Internet 4G Standard nebo Internet 4G Premium při současném využívání hlasového tarifu (při uzavření smlouvy s datovým tarifem na 1 nebo 2 roky)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 6. 2006 13:31

no rozhodně bych počkal.. CDMA jde většínou v létě, nebo po létě dolů (viz loni, modem i datakarta za kačku)

ale lepší bude asi UMTS.

btw: k T-M: nějak jsem tam nenašel tu hlášku o té twin simkartě zdarma, která tam původně byla.. asi si to rozmysleli :( to by bylo dalších 476 za vystavení karty a 95 měsíčně :( )
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 30. 6. 2006 14:38

Fíla: S tou Twin kartou zadarmo nevím, to tam nějak nemohu najít. Ta sleva je i při ročním úpisu. Jinak při jednoročním úpisu Ti dají jeden paušál zadarmo, při dvouletém Ti dají zadarmo tři.

Asi ještě počkej, jak se to v létě vyvrbí. Nakonec zjistíš, že bude lepší jít do CDMA nebo se naopak celý přesuneš k T-M i s hlasovým tarifem a u VF si necháš jen Odepiš.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 1. 7. 2006 10:16

přesně to si myslím i já, myslím, že léto obecně přinese zajímavé změny, nejen cenové ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků