Je čas opustit Oskar (Vodafone)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 2. 2006 08:33

Nemůžou udělat všechny změny naráz. Teď došlo k přejmenování s tím že služby zůstávají nezměněny ( teda až na roaming ).
Až si lidi zvyknou že je to Vodafone tak časem udělají změny.
Tady spousta lidí strašilo jak zruší Dohodu, Odepiš, Oskartu a když k žádným zásadním změnám nedošlo tak brečí taky.
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 2. 2. 2006 11:16

Presne tak. Taky si myslim, ze ta spousta neprijemnych zmen nesla udelat najednou ale prijde to.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DeBille 2. 2. 2006 11:30

Já zaujímam vyčkávací taktiku, počkám co nabídne a pak případně zdrhnu :tleskani
DeBille
Junior

Odeslat příspěvekod DeBille 2. 2. 2006 11:31

Popravdě sem ale očekával že největší operátor na světě udělá při vstupu na trh nějakou pořádnou akci. A ono nic :(
DeBille
Junior

Odeslat příspěvekod vilém (novy) 2. 2. 2006 11:42

myslím že student tarif nebude. včera byl on-line rozhovor na konkurenčním webu s jejich manažerem a ten na otázku jestli chystají studentský tarif odpověděl že student si může vzít "rozjezd" plus balíček minut a má to. a že se to prý vyplatí.
Jediný na co čekám jsou ty telefony co jsou vyráběný přímo pro vodafone. ty mně teda zajímají. pak asi pudu
vilém (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noces 2. 2. 2006 11:48

stripped: to viš, v skole som len 1.semester a aj tak vsetky studentske slovenske (a mnohe ceske) socky maju oskara (vodafone) 8)
noces
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wolfov 2. 2. 2006 12:14

Myslim,ze dnes si uz lidi nevybiraji nejlepsi tarif na trhu,ale nejlepsi(pro ne samotne samozrejme)u stavajiciho operatora.Samozrejme firmy se v tomto vyberu ridi vzdy podle ekonomickeho hlediska.A navic mnoho lidi ani netusi,co jim jiny,nez jejich op muze nabidnout.Znam typka,ktery pres dva roky mel odepis,platil kolem 1500 a poslal jen kolem 300 SMS,zbytek mel za volani.Nedavno jsem mu teprve vysvetloval,ze by mohl usetrit radove stovky korun pri zmene tarifu.To jsou idealni zakaznici...
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 2. 2. 2006 12:41

podle me studentsky neudela..
ale stejne si pockam cca 6 mesicu a uvidim.
samozr pak bych sel na pohodu.
Do ted me u OS drzel jeho pristup a skoro zadna byrokracie..tak uvidime jak se to zmeni. OS mam moc rad, ET a hlavne TM mi jsou dost nesympaticky, tak zvazim jestli mi to stoji za usporu 1500/rok
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fifu 2. 2. 2006 12:44

No, ja bych s nicim moc nespechal, vzdyt vodafne jeste nemel cas nic udelat. Je tu sotva jeden den a lidi uz od neho cekaji zazrakya spekulujou o tom, jestli nahodou neodejdou. Tak si uvedomte, ze Vodafone je taky "jenom" operator! Stejne jako ET nebo T-M. Ale jinak proti Pohode nemam vubec nic. Mam odepis a pohodu a zda se mi to jako nejidealnejsi reseni, pokud volas i jinam, nez do VF.
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 2. 2. 2006 13:20

ET jeste nabizi tarif pohoda? Ja myslel, ze to byla jen casove omezena akce
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 2. 2. 2006 14:24

Hmm, já mám pocit že od Vodafonu budou odcházet jen ti studenti... Ale jinak bych zůstal. Mám i Eurotel na net a to co vůbec nedá srovnat - co se týče služeb...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gergi 2. 2. 2006 15:00

Nejak jsem nepochopil ty hlasky, ze Vodafone je tu ted nove a musi se teprve rozkoukat. Vzdyt Vodafone koupil Oskara 15. brezna 2005 - tedy alespon z toho data je tiskove prohlaseni Vodafone o zakoupeni 100% podilu. Jinymi slovy, Vodafone uz tu je skoro rok a po ten rok se rozkoukaval, ted jen dokoncil zmenu znacky.
gergi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 3. 2. 2006 09:17

gergi píše:Nejak jsem nepochopil ty hlasky, ze Vodafone je tu ted nove a musi se teprve rozkoukat. Vzdyt Vodafone koupil Oskara 15. brezna 2005 - tedy alespon z toho data je tiskove prohlaseni Vodafone o zakoupeni 100% podilu. Jinymi slovy, Vodafone uz tu je skoro rok a po ten rok se rozkoukaval, ted jen dokoncil zmenu znacky.


To si jen koupil nějaký papírky s nápisem Oskar a jezdili sem do Prahy na vizitu chlastat.Až teď přijeli správní bobíci co tomu chtěj velet :mrgreen:
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlup 3. 2. 2006 13:53

Mam takovy dojem, ze by to chtelo vyhlasit tendr pro 4 mobilniho operatora. protoze ty giganticke sv**e co tu mame si budou delat co chcou. mohl by se objevit dalsi operator ktery by byl jak by rekl posuk XXTeens DISKONTNI nebo PRO SOCKY, ale ja bych byl rad! Vazne.
Paegas => Oskar => Oskar Vodafone => Vodafone CZ => ?????
chlup
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 4. 2. 2006 12:49

Asi VAZNE odejdu už mne to nebaví..Nebudu čekat na nový telefony navíc mi moje w800ka VYDRZU na HODNE dlouho....Akorát z něj udělají ULTRA NADNARODNIHO operátora a nic z toho SBOHEM Oskaárku.......
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků