Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Izibia 8. 3. 2020 13:46

pedrysek7 píše:U Vodafonu, kde budu mít aktuálně dobíjecí kartu, tak je super tzv. dvojsimkarta.

Je úplně zadarmo. Mám dva telefonu, jeden dotykový a drahý a druhý záložní. Poíkud bych šel večer na pivo nebo třeba do lesa, na kole, tak si vezmu ten záložní a jsme pořád na stejném čísle.
Jen je nutné nezapomenout, vždy ten druhý telefon vypnout, aby to fungovalo. Dvojsinku nabízí Vodafone zdarma.

Má to někdo, taky tak?

Dvojsimkarta vypadá hodně zajímavě. Nechci tahat všude pádlo, a proto mám taky jeden malý levný mobil, ale mám tam jiné číslo.

Ale jmenuje se to opravdu "dvojsimkarta"? Nedaří se mi to vykachnit.
Izibia
Junior


Odeslat příspěvekod hauzz 13. 3. 2020 13:51

Dnes pátek 13. dává T-mobile při dobití Twistu přes apku 35% bonusu na 30 dní.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 29. 3. 2020 11:56

tak sem si dobil t -mobile kdyz dava 50 procent kreditu. A ejhle,
delal sem to aby se mi aktivoval opet balicek na data za 150kc s tim,ze dalsi mesic se obnovi z bonusu,ale v sms mi prislo ze mi bonus credit bude koncit 28.4 ale ja dobijel dnes 29 a prave 29.4 se ma znovu obnovit datovy balicek. To mi to propadne a ja timto prijdu o ten bonusovy credit?
Naposledy upravil marvy dne 29. 3. 2020 12:36, celkově upraveno 1
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 29. 3. 2020 12:29

Kdyz se ti ma obnovit 29.3. (tedy dnes), tak se ti obnovi z dnes ziskaneho bonusoveho kreditu, ne?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 29. 3. 2020 12:38

omlouvam se uz sem to opravil. Presne ja si dnes dobil,pripsali mi kredit vcetne bonusu a ihned se mi aktivoval balicek,ktery byl pozastaveny. Tak ze chces rict.ze je vse ok,ze prvni se cerpa bonus? Tak to by bylo ok.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 29. 3. 2020 12:41

Tak to snad vidis po vytoceni (tusim) *103#
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 29. 3. 2020 13:26

Bonus má přednostní čerpání pokud byl balíček pozastavený (suspendovaný) tak se uhradil z bonusu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 29. 3. 2020 13:32

ze.us píše:Tak to snad vidis po vytoceni (tusim) *103#


tak já tyhle kody nepoužívám, nic nevytáčím. :-))

jinak dík za info kluci :tleskani
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod pedrysek7 2. 4. 2020 16:56

Mám dobíjecí kartu u Vodafonu - Předplacená karta 30.
Nevíte, zda nabízí ještě něco jiného - Kartu pro partu apod. a zda na ní z Předplacené karty 30 přejít nebo to platí jen pro nově koupení karty s novým číslem.
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 4. 2020 19:04

Než Vodafone který začal účtovat 60+60 co to přenést ke Kaktusu který má rozhodně lepší cenu za minutu i SMS (i bez hepydejů) a vteřinovou tarifikaci 1+1...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 4. 2020 13:06

Ahoj, volám i píšu málo. Postačuje mi i méně než 0,5 GB dat (nevím kolik přesně). Momentálně mám Kaktus se samoobnovovacími balíčky 22 minut, 40 SMS a 0,5 GB dat za 200 Kč měsíčně. Se striktním používáním Happy Days, je to vlastně za 100 Kč. I tak se mi kumulují jednotky, které dost možná nikdy nevyužiju. Na druhou stranu je výhodou, když se jednotky převádí v případě, že bude třeba čerpat víc než obvykle.
Existuje nějaká alternativa, která mi nabídne něco podobného, tedy s nižším úhrnem minut, SMS a dat za méně než stovku? Vím ještě o Vodafone InKartě, ale ti mají strašně drahá data. Kombinovat to se mi moc nechce.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Izibia 8. 4. 2020 13:28

@peliculiar
0.5 GB dat je na kartě Twist Online, která standardně stojí 200 Kč, ale některé e-shopy ji prodávajíí cca za 30 Kč. Pro zachování nízké ceny je kartu třeba nedobíjet ale vložit novou. Od aktivace karta platí bez dobití rok.
Z karty se nedá volat, pouze na ni chodí smsky.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 4. 2020 13:28

třeba obnovená akce u T-Mobile data na rok
viewtopic.php?f=1&t=1302109&start=60
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cigisek 8. 4. 2020 14:56

Ahoj,chtěl jsem se zeptat, jak je to s vrácením kreditu u předplacenky O2.

Neptejte se mě jak, ale známý nashromáždil na dvou SIMkartách částku ve výši cca 5000Kč - vzhledem k tomu, že tyto SIM již nepoužívá a jen je každý půlrok udržuje dobitím minimální částkou, což je 200 Kč, aby mu zbytek nepropadl...

Doporučil jsem mu, aby SIM zrušil a nechal si vrátit kredit. Vím, že operátor musí po 1.4. kredit vrátit při přechodu čísla k jinému opovi (Máme tu na to připravené SIM kaktusu). Otázka je, jestli je možné zažádat o vrácení kreditu i při pouhém zrušení čísla nebo se vždy musí jednat o přenos - zběžně jsem četl VOP u O2, ale toto jsem tam výslovně nenašel...
cigisek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků