Nulové tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 29. 1. 2014 08:37

No, pod O2 jede Mobil od ČEZ, mají "nulový tarif", prý stačí 1x sms za tři měsíce.
vicomt_cobra
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 29. 1. 2014 08:47

Nulový tarif od Vodafone sice požaduje jednou za rok použít placenou službu, ale zároveň Vodafone jak je napsáno výše nepožaduje uhradit faktury do 120,-Kč. Cena sms je 1,51. Takže když jednou za roku pošlu jednu sms tak nemusím Vodafonu 79 let nic platit. Protože tak dlouho bude trvat při útratě 1,51,-Kč / rok než u Vodafonu utratím 120,-Kč.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 29. 1. 2014 10:28

tak tak, petyo ňa předběhl, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2014 13:20

petyo píše:Vodafone jak je napsáno výše nepožaduje uhradit faktury do 120,-Kč. Cena sms je 1,51. Takže když jednou za roku pošlu jednu sms tak nemusím Vodafonu 79 let nic platit. Protože tak dlouho bude trvat při útratě 1,51,-Kč / rok než u Vodafonu utratím 120,-Kč.
Těch 79 let je ale za předpokladu, že se nezmění cena a podmínky. Z dnešního pohledu to ale vypadá zajímavě. Kolik je u toho nulového Vodafonu cena za volání? Já mám nyní O2 ZERO s cenou volání 6,50 Kč/minuta což mi připadá docela dost přehnané. Nejde mi ani tak o tu cenu, ale spíše o princip.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod radim 6. 2. 2014 15:19

Je to naopak, nulový paušál u Vodafonu nevyžaduje žádnou placenou službu. To vyžaduje O2 Zero, aspoň oficiálně. Ale v praxi se tím moc neřídí. Cena za minutu je u obou stejná, akorát že Vodafone má 60+1 a O2 60+60, takže Zero je v reálu minimálně o třetinu dražší.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 2. 2014 15:45

Ono to je dvojsečné.
Já už i viděl, že rok moje kamarádka nenapsala vůbec nic z Odepiš a zrušili jí ho. Horko těžko to číslo pak dostávala zpět přes operátora. Teď to číslo má pořád na Odepiš, ale sem tam raději něco napíše. Je to doba asi 7 let zpět, co se jí toto stalo. Nevím jak moc je teď jiná doba.
Já mám jedno Odepiš a také je držím kvůli číslu a nenapsal jsem z něho nikdy nic. Nikdy ani hovor. A funguje stále...
Podle toho se nedá moc řídit. Pokud by O2 nějaký tarif příkladně po roce zrušil z důvodu nevyužívání služeb, tak bych se ani nedivil...
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2014 15:56

Tak našel jsem stránku s tím nulovým paušálem od Vodafone (http://www.tarifon.cz/detail-tarifu/40/) a asi už nemá význam o tom dále diskutovat. Mají tam poznámku, že "Tarif nelze objednat.". Noví zájemci o tento tarif už asi mají smůlu. I tak to cenově pro mne není nic zajímavého. Přechodem z O2 ZERO bych si nic nepolepšil.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Tarzann 6. 2. 2014 16:26

vlazy:

To je nějaká blbost. Ten tarif je vedený v nejaktuálnějším ceníku Vodafonu ze dne 1. února 2014 pod názvem Nulový Tarif na míru, více v http://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/1/174/cenik.pdf. Jelikož je v aktuálním ceníku, měl by jít normálně objednat.
Tarzann
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 6. 2. 2014 16:49

Vodafonský Nulový Na míru jde objednat, ale musíte si o něj říct.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2014 17:26

Tarzann píše:vlazy:

To je nějaká blbost. Ten tarif je vedený v nejaktuálnějším ceníku Vodafonu ze dne 1. února 2014 pod názvem Nulový Tarif na míru, více v http://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/1/174/cenik.pdf. Jelikož je v aktuálním ceníku, měl by jít normálně objednat.
Kde tam konkrétně v tom pdf je (na které stránce) uvedený ten Nulový Tarif na míru? Já jsem tam nic takového nenašel. Hledal jsem i přes ctrl+f a taky mi to nic takového nenašlo. I kdyby to tam někde bylo tak to nemusí znamenat, že ho ještě nově zřizují, ale pouze, že zůstává těm co si ho zřídili někdy dříve.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod karel.racek 6. 2. 2014 20:14

Strana 7. Nulový tarif na míru.
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2014 21:51

karel.racek:
Ano je to tam na straně 7. Přehlédnul jsem to a vyhledávání přes Ctrl+f asi u pdf neumí vyhledávat v tabulkách. To, že to tam je ale nemusí znamenat, že ten Nulový Tarif na míru Vodafone ještě zřizuje novým zájemcům.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 6. 2. 2014 23:11

To je aktuální ceník takže v něm jsou aktuální tarify. Tarify na míru jdou samozřejmě normálně objednat. Stačí si o ně říct na infolince.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 6. 2. 2014 23:52

petyo píše:Nulový tarif od Vodafone sice požaduje jednou za rok použít placenou službu, ale zároveň Vodafone jak je napsáno výše nepožaduje uhradit faktury do 120,-Kč. Cena sms je 1,51. Takže když jednou za roku pošlu jednu sms tak nemusím Vodafonu 79 let nic platit. Protože tak dlouho bude trvat při útratě 1,51,-Kč / rok než u Vodafonu utratím 120,-Kč.


Legrace ovšem je, že pokud by člověk s tímto nulovým tarifem využíval například callback třeba od Odorika nebo Voocallu, tak by Vodafonu skutečně teoreticky 79 let nemusel nic platit, a přitom by mohl přes tu sim kartu bez omezení volat a to za velice přijatelnou cenu 1,18 Kč za minutu do všech sítí (u Odorika). Přitom může využívat i CLIP, takže volaný uvidí jeho číslo a vůbec se nemusí dozvědět o způsobu, jakým mu ten člověk volá. Kvalita spojení u callbacku z mého pohledu stejná jako u běžného hovoru, pouze se platí i doba vyzvánění (ale po jednotlivých sekundách stejně tak jako hovory) .
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod Aljosha 7. 2. 2014 09:01

Lama mobile a jejich "Férová lama"...?

Má nulové plnění, účtování po vteřinách a lepší ceny, než např. O2 Zero. Navíc je v síti Vodafone, což tu někdo požadoval... ;-)
Aljosha
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků