Ktereho virtuala? nejlepe od O2

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dikfi 16. 1. 2014 12:13

Chci u O2 vypovedet smlouvu a hledam mezi virtuali nejakeho, ktery by splnil me pozadavky.. Chtel bych tarif ke by bylo 50-100 volnych minut do vsech siti, 50-100 sms do vsech siti a hlavne co nejvetsi FUP na internet. Moc toho mesicne neprovolam, na sms pouzivam z 90% mesengery, ale dost toho prosurfuju tak FUP bych chtel co nejvyssi.. Muzete mi doporucit nejakej zajimavej tarif? Virtual od O2. neni podminka, ale cela rodina ma O2, tak se mi dovolaji zadarmo, ale pokud bude nejaky virtual s opravdu vyhodnou nabidkou, klidne prejdu i pod jinou sit.. S cenou bych se chtel vejit do 400Kc.
Dekuji
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 16. 1. 2014 13:07

To, že virtuál jede pod O2 ještě neznamená, že se na něj z O2 dá volat zdarma ...

Doporučuji začít zde: http://www.dtest.cz/tarify
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ostrava2014 16. 1. 2014 13:16

BLESKmobil - jediný virtuál, na kterého se vztahují hovory v rámci O2.

Prostudujte nabídku Tesco Mobile včetně ClubCard.
ostrava2014

Odeslat příspěvekod Boďa 16. 1. 2014 16:57

PRO dikfi :
To od dtest jsem tady daval nějakému příspěvku já.Ale myslím si,že sem tento odkaz nepatří.V dtestu nezařazuji ,,šedivky¨.
Ale objektivně pro všechny dostupné.
Můj názor je,dikfi,hod požadavek na nabidku-poptavku tarifu ze svyma požadavkami do sekce viewtopic.php?t=1175591
.Myslím si-osobně zkušenost,že se ti nějaké návrhy sejdou v sz.A mužeš pak vybirat,jen je dobré si napsat příme požadavky a ne si takzvaně navymýšlet další věci.
Hodně zdaru při výběru.Boďa.
Boďa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků