Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2014 14:21

D.roak:
Tak pak zkusit jiného virtuála, který má levná data. Z hlavy mě napadá GoMobil (100 Mb za 75), OneMobile (100 Mb za 79) a určitě další..

mobilman:
ale on chce používat jen data za 150 Kč. Když podle tebe dobije 225 Kč, tak dostane 225 bonusového kreditu, ze kterého využije pouze 150 (na ta data) a 75 mu po 30 dnech propadne.
anonymni

Odeslat příspěvekod mobilman 13. 1. 2014 14:26

safra, mi nedoslo ze u Tesca je ten bonus platny jen 30 dnu a 6 mesicu ten skutecne zaplaceny. tak to sorry... ja vyuzivam i na obcasne volani a sms oboji takze me to neomezuje a vubec mi to prave nedoslo . sorry again!
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2014 14:31

Používám Tesco stejně, takže mě také platnost bonusového kreditu neomezuje.
Já myslím, že by to měl (D.roak) přestat řešit a počítat s tím, že zaplatí 100 Kč měsíčně.. ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod petr311 13. 1. 2014 18:51

D.roak píše:Dobrý den
chci se poradit ohledně bonus kreditu.
Jelikoš chci na tesko pouze ten internet za 150 kč.
Nic víc bych u nich neutratil.
Takže pro mě by to mělo cenu pokud by šlo
Dobiju 150 kč a dosstanu 150 kč bonusového kreditu.
Pokud by to šlo jen 200 kč a 200 kč strácelo by to význam.

Tak tohle pro tebe určitě nebude výhodné, protože minimální částka pro dobití je 200Kč, pokud máš Clubcard, dostaneš bonus 200Kč, tedy celkem 400Kč. Za internet bys dal 150Kč a o těch bonusových 50Kč bys přišel, pokud bys je neprovolal. Pravda, na příští měsíc bys nemusel dobíjet, protože by ti zůstal základní kredit 200Kč. Takže suma sumárum ten internet by tě vyšel na necelou stovku měsíčně.
Osobně si říkám, k čemu ti je pouze 150MB na měsíc, jedině že bys měl nějaký hodně zastaralý mobil, co neumožňuje naplno surfovat. Já u Tesco Mobile využívám maximální datový balíček, který v současné době vychází opravdu asi nejlépe ze všech operátorů. A ještě mi zbudou nějaké kačky na občasné zavolání.
Spíše bych přehodnotil, k čemu chceš internet využívat, a pokud ti fakt stačí 150MB za měsíc, asi bych se poohlídnul jinam.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 13. 1. 2014 18:52

Jemu nestačí, on chce využívat net i po FUPu.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petr311 13. 1. 2014 19:14

Tak to má nejvýhodnější Mobil.cz, zaplatí 200Kč, na půl roku má vystaráno. Prvních 30 dní pojede na plnou rychlost, a poté může využívat internet se šnečí rychlostí, ale to by pro něj nemělo být asi překážkou, protože předpokládám že net chce tak max. na email, možná FB, jinak si nedovedu představit, jak to že chce jen tak málo dat.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 1. 2014 13:57

Zdravim, mate nekdo zkusenost s posilanim sms na Tesco Mobile z brany na www.1188.cz na cislo prenesene k Tescu?
Na to puvodni cislo z kterym jsem tesco predplacenku koupil to slo, ale po probehnuti prenosu to na to prenesene nejde (hlasi ze cislo neni ze site O2).
Prenos probehl teprve vcera, je mozne ze to za par dni zacne fungovat (az se prenesene cislo zpropaguje do SMS brany) ?
Celkem jsem na to spolehal ze to pujde.
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod dinkylinky 14. 1. 2014 14:30

Co se stane, když nedobiju kredit po 6 měsících? Vím, že budou zablokovány odchozí hovory, ale příchozí budou fungovat nebo ne? Samozřejmě po 1 roce dojde k deaktivaci Sim karty.
dinkylinky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 14. 1. 2014 15:00

taylor729 píše:Zdravim, mate nekdo zkusenost s posilanim sms na Tesco Mobile z brany na http://www.1188.cz na cislo prenesene k Tescu?


Posilam na dve cisla. Jedno puvodne u Vodafonu (776) druhe puvodne u O2 (720), obe bez problemu.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 1. 2014 15:24

Dik za info, ja porad dostavam hlasku "telefonní číslo je mimo síť O2, SMS nelze odeslat". Zatim mam druhy den po prenosu, tak budu doufat ze to do par dni zacne chodit. Kdyby ne tak by me to uplne nepotesilo.
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod kryton4 15. 1. 2014 10:39

Mam dotaz aktivival jsem tu clubcartu skrze ten dvojitej bonus :D ted dotaz kde muzu nabit aby se mi ten bonus kredit pricetl,jen v Tescu s clubkartou? Dik
kryton4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 15. 1. 2014 10:51

Sparoval si clubcard se simkou? Dobit muzes kdekoliv...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod kryton4 15. 1. 2014 10:54

Jj no poslal jsem tu sms,takze doufam sparovano :D kdekoliv? Takze klidne u Sazky? Dik
kryton4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piranhakiler 15. 1. 2014 11:01

nevíte někdo, jestli jede Spotify i po vycerpani FUP? u O2 mi to funguje...tak teoreticky by to mělo jít i u tesca.... díky
piranhakiler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 15. 1. 2014 15:49

Kryton: ja dobijim online kartou a kredit se nasobi.
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků