Tarifomat - slevy na Vodafone tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paty07 2. 1. 2014 21:54

LadislavM píše:Jestli nemáš nic proti T-mobilu, není problém za 550Kč

Bez šedivky? Kde?
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfenomeno 2. 1. 2014 23:10

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na tarifomatu, na cenu tarifu, pod níž je cena balíčku. Funguje to tak, že si vyberu tarif a platím každý měsíc obě ceny, nebo cenu balíčku jednou a tarifu každý měsíc ? Díky
elfenomeno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paty07 2. 1. 2014 23:41

Pokud je balíček na 30 dní (většinou jo), tak platíš cenu tarifu a balíčku každý měsíc.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karel.racek 4. 1. 2014 14:12

Aktuálně v Tarifomatu: 300 min(uctovani 1+1) ,neomezené SMS do všech sítí, 300 MB internet. Závazek 2 roky, operátor Vodafone, převod čísla od jiného opa nebo nové číslo.
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 1. 2014 14:38

za kolik?
anonymni

Odeslat příspěvekod karel.racek 4. 1. 2014 16:58

Jejej jsem zapomel napsat. Je to 400 Kč/mesic.
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 1. 2014 19:34

Pockej, pockej 400? Vzdy to byvalo 299,- vzdyt to je fer 599 za polovinu+200 min navic. Nepletes se s tou cenou?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karel.racek 4. 1. 2014 20:15

Ne nepletu. Volaly s tarifomatu a tohle nabídli. Je to novej tarif za 800 s 50% slevou.
karel.racek
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 1. 2014 21:41

Dobra, tak asi maji nejake zmeny. Potom leda kdo ma mBank, tak pres ne je to same od Vodafone za 300,- dneska zrovna moje pritelkyne podepsala 2 letou smlouvu.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 4. 1. 2014 23:20

Díval jsem se na tarifomat a co je ten jejich tarif? Šedivka nebo normální se slevou?

P.S. Sháněl jsem neomezenku.

Edit: Tak finta je v neomezeném volání na 5 čísel :D
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jaroslavlibal 7. 1. 2014 13:51

karel.racek píše:Ne nepletu. Volaly s tarifomatu a tohle nabídli. Je to novej tarif za 800 s 50% slevou.


Nový tarif za 800 s 50% slevou? Jaký by to byl pokud má parametry co píšete přičemž flat s 1,5GB internetem je za 700.
jaroslavlibal
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 7. 1. 2014 14:05

Paty: jaky jejich tarif myslis? Oni zadne tarify nemaji. Tarifomat neni operator, je neco jako obchodni zastupce. Shani lidi pro vsechny operatory a ma z toho provizi. Smlouvu pote podepisujes primo s danym opem, treba Vodafonem. Nebo taky nepodepisujes nic, dohazuji i tarify bez uvazku.
Ten tarif za 800,- s 50% slevou se mi taky porad nezda. Musim je proverit, co ted vlastne nabizi od Vodnika. Vzdy meli fer tarify za pul plus nejake minuty za uvazek.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2014 17:30

Spike: :pozor
oni sice nemají svoje tarify, ale klidně si dovolí je tak nazývat...
VIP Medium.png
anonymni

Odeslat příspěvekod Miloš... 8. 1. 2014 15:46

Dál od smluv s nimi, zjistil jsem že mi 300 min nestačilo (pův. jsem chtěl za rozumný peníz neomez. volání v rámci jejich sítě a internet), tak jsem ve dvou krocích zrušil tohle bonusový Fértarif z tarifomatu, atohle jsem jim jako dosis na rozloučenou napsal...
Dobrý den,
nejsem spokojený s posledním vyúčtováním.
Když jsem 9.12. pův. chtěl zrušit celou službu tarifu, bylo mi nabídnuto že mi zruší pouze závazek. Což se stalo. Toho se také týkala jediná smlouva, kterou jsem předtím s vodafonem podepsal. Tam nebyl uveden tarif a bonusy, ale pouze min. měs. plnění a doba trvání smlouvy. Při tom rušení jsem nebyl upozorněn, že přijdu i o extra 200 volných minut (o další bonusy mi teď nejde). Tudíž jsem se snažil je provolat, o to více mě zarazilo, že ve vyúčtování nebyly zohledněny. A předtím, když jsem 9.12. tarif úplně rušil, ještě mi paní co se mnou konzultovala můj tarif, připomínala, že mám 300min za 299,- Kč atd.
A pan Turek, co jsem s ním konzultoval min. týden na vodafone lince svou stížnost, to dúvodňoval tím, že zrušením smlouvy se ruší prostě všechny výhody, že je to přeci jasné. Ale to mi připadá jako nedostatečné vysvětlení, když služba tarifu pokračovala dál, a jak jsem uvedl výše, ve smlouvě nebyly uvedeny žádné podrobnosti tarifu či bonusů, dokonce ani Fértarif 599 sám. Na na kterém jste mě, po 13 letech u Vás, pěkně neférově natáhli...
Jen na okraj, mám u Vás jestě dvě čísla, a zbytek rodiny doposud má vodafone, ale po této zkušenosti si patrně dám práci, aby tomu bylo jinak.
Miloš...
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 8. 1. 2014 16:02

Milosi, stacilo cist smlouvu - 200 extra minut je vazano na zavazek 24 mesicu a jelikoz jsi zavazek zrusil, prisel jsi o ne v ten okamzik.
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků