Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod volcom669 6. 11. 2013 22:13

často při změně romky tyhle položky musíš vymazat.
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod lubos04 24. 11. 2013 06:09

U Galaxy S II se mi při hlasitem hovoru neustale samovolně vypiná reproduktor.Poradí mi nekdo co s tím?
lubos04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tech778 8. 12. 2013 14:17

@preludeman 720p se mi také seká, je to škoda protože by to byl dobrý kompromis mezi kvalitou a šířkou záběru. Nižší rozlišení jsou už pak navíc natáčeny na fixfocus.

Máš také přehozené stereo při natáčení?
Intel Core i3-530, GA-H55-UD3H, Kingston 2x2GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9, Seagate 7200.12 1TB, Sapphire ATI Radeon HD 5670 512MB GDDR5, Seasonic SS-400ET-F3 (80Plus Bronze), CoolerMaster Sileo 500, Windows 7 Home Premium CZ 64bit
tech778
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 11. 12. 2013 16:20

Ty jo to nevim, az tak jsem to nesledoval, zkus tedy natacet tak ze telefon budeš drzet vzhuru nohama než tocis normalne...nevim je to jen napad. Fakt me to sere to video, jinak je to stale suprovy telefon, nemam potrebu menit jen proto abych mel o pet jader na procesoru vic...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod pepper01 16. 12. 2013 15:50

Ahoj mám již rok a půl Samsung Galaxy S2, momentálně Android verze 4.1.2 sestavení XWLSD. Asi pře půl rokem byl na telefonu proveden root PhilZ-cwm6 v4.93.6 with CWM 6.0.3.1 based recovery, kdy vše až donedávna fungovalo v pořádku. Ale asi před 2 týdny jsem začal pozorovat, že se telefon cca. 1 x za 3 dny sám vypne, kdy se zároveň zahřívá vzadu v oblasti foťáku. Vždy před ukončením práce s telefonem provedu vymazání paměti a vypnu všechny běžící aplikace.

V baterii by problém být neměl, protože mám dvě a dělá to u obou, už asi 3 měsíce jsem na telefon neinstaloval žádné aplikace, ani neprováděl žádné úpravy.

Poradí někdo v čem by mohl být problém ?
pepper01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preludeman 16. 12. 2013 18:28

Měl jsem podobný problém, taky jsem promazaval třikrát denně ramku, ukončoval appky na pozadí ale od té doby co na to se.ru, tak je klid, asi si ten android potřebuje řídit ramku sám...jediné je že ho jednou týdně restartuju. Mám spíš problém že baterie mi občas ukazuje třeba 50 procent, a když ten restartnu, tak najednou mám jen 5 procent, to je hroznej bug...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 16. 12. 2013 21:21

pepper01
Jak ti píše preludeman nech to tak a nic neukončuj,je to spíše na škodu.Pokud chceš zjistit jestli to není hardwerová chyba aby jsi měl jistotu tak proveď wipe nebo tovární nastavení.
preludeman
Tohle vypadá na pošahanou :-) baterii.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepper01 17. 12. 2013 09:27

Tak jsem vyzkoušel nic nevypínat a když jsem šel spát, ukazovalo to stav baterie přes 50 %. Ráno byl telefon zase vypnutý, zahřátý v oblasti fotáku a nedal se bez nabití ani zapnout (baterie 0%). Jak už jsem psal, dělá to s dvěma různými baterkami, to jsou obě v háji ?

Ten factory reset, by určitě odhalil, že se nejedná o SW chybu ?
pepper01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod volcom669 17. 12. 2013 10:02

Něco podobného se stalo s aktualizaci FB někdy pred rokem. Takže i když si neinstaloval nic nového tak nektera aplikace mohla dostat spatnej update a pere se ti tam. Nainstalujte aplikaci os monitor nebo tak nějak a ta ti odhalí jestli nějaka aplikace nevytezuje procesor na full. Jinak factory reset bych doporučil dělat každý půlrok protoze se zbavis balastu co stejně nepouzivas ale to jen můj dojem ;-)
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 17. 12. 2013 21:54

pepper01
Zazálohuj si věci co potřebuješ a pak udělej v recovery modu wipe data a wipe cache,je to takové důkladnější tovární nastavení.Pak telefon alespoň jeden den normálně používej bez doin stalovaných app.Pokud bude držet baterie a nebude hřát tak ti to dělala nějaká app nebo pošahanej software.Pokud ti to bude hřát i po wipe tak je to vada hardware (např.nand paměť) což se někdy stává u starších SGS2.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepper01 17. 12. 2013 22:27

mahonay
Nemohl bys mi nějak pospsat jak tu zálohu a následné obnovení udělat ? Vím, že to tu určitě někde je, ale nemám čas to hledat a ani se v tom moc nevyznám. Díky
pepper01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 18. 12. 2013 12:07

Jenom ti trošku napovím v čem zálohovat - Kies,MyPhoneExplorer,google účet a spousta app na google play např. Helium.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepper01 18. 12. 2013 14:44

Ja už jsem psal mám na telefonu root a dokonce program Titanium Backup, jen nevím co přesně a hlavně jak to zálohovat, nebyl by nějaký návod ?
pepper01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 18. 12. 2013 21:52

Stačí ti http://dotekomanie.cz/2013/01/zalohujeme-android-titanium-backup/ ? To mi poradil strýček google asi za 15 vteřin a poradil by i tobě. ;-)
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepper01 19. 12. 2013 14:42

Ahoj, myslel jsem spíš nějaké rady než obecný návod, každopádně díky. Dal jsem to nějak dohromady a dnes jsem udělal wipe, tak uvidíme jak se bude telefon dál chovat.
pepper01
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků