Sony Xperia L

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 10. 2013 14:25

Lko vypadá fajn ale víc se mi líbí menší Xperia M.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod falcons 20. 10. 2013 14:27

tak M ma mensi pamet
jinak mel bych dotaz k tomu multidotyku, stale s tim jsou problemy? dale zda se to projevuje jen ve hrach, nebo treba i pro zoomovani napr u fotek, webovem prohlizeci,..
falcons
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 10. 2013 14:47

Tak ty 4GB by mi i stacily, hlavne ze ma RAM 1GB a timescape ui soude dle recenzi je stejne jako u L odladene a plynule.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 20. 10. 2013 16:04

havlja11 píše:Dobrý den,

telefon mám 3 dny a vadu s citlivostí displeje jsem identifikoval po prvním dni. Opravdu to dělá všem a zkoušel to někdo reklamovat?
Telefon to je jinak skvělý, ale s tímto nejde pracovat.
Díky za jakoukoliv odpověď.

Asi to reklamuj, co jiného ti zbývá. Strýc měl Solu a také tam zlobila citlivost displeje, tak to reklamoval a opravili to.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JosephD 21. 11. 2013 23:55

Jsem s tímto telefonem maximálně spokojený, jen bych měl jeden dotaz. V balení k němu nebyla sluchátka, která kompatibilní bych si měl koupit? Rád bych špunty a samozřejmě dobrý poslech hudby, našel jsem ale jen jedny - a ta jsou navíc ke starším modelům Xperia U, S nebo P.

http://handsfree.heureka.cz/sony-ericsson-mh-750/

Navíc nechápu, proč někde stojí cca 150 Kč a třeba na CZC skoro šest stováků :-O
JosephD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 11. 2013 09:54

Můžeš vybírat ze stovek sluchátek, nemusí být přímo od Sony.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weroonka 28. 11. 2013 00:52

Prosím nevíte někdo čím může být že dioda mi neblika u zmeškaných hovorů ani zpráv (SMS ani FB,..). Jinak při nabíjení, vybití a volání funguje..STAMINU zaplou nemám . Zkousela jsem stahnout z obchodu nejake aplikace pro nastaveni diody ale i tak nebliká

Nechci hned dávat tel na reklamaci, ale software mam aktuální, už se instaloval i android 4.2 a doufala jsem, že to chybu třeba opraví..ale nic :hm
weroonka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tiberi 28. 11. 2013 17:09

zkus tady projit nebo se zeptat http://forum.xperia.cz/viewforum.php?f=78
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 28. 11. 2013 22:03

Nemáš tam nějaké nastavení nebo tak? Třeba nastaveno, aby blikala jen určitou dobu? Zkus si to projít.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubosek824 1. 12. 2013 18:21

Můžete sem někdo dát fotky po updatu na 4.2 ? Moc mě zajímá jejich kvalita. Díky
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lol7 2. 12. 2013 08:11

weroonka píše:Prosím nevíte někdo čím může být že dioda mi neblika u zmeškaných hovorů ani zpráv (SMS ani FB,..). Jinak při nabíjení, vybití a volání funguje..STAMINU zaplou nemám . Zkousela jsem stahnout z obchodu nejake aplikace pro nastaveni diody ale i tak nebliká

Nechci hned dávat tel na reklamaci, ale software mam aktuální, už se instaloval i android 4.2 a doufala jsem, že to chybu třeba opraví..ale nic :hm

Ahoj,
zadej do defaultniho dialeru *#*#7378423#*#* , naskoci ti servisni menu, tam das "Service test" a nasledne vyberes "LED / Illumination". Dioda zacne blikat ruznymi barvami. Pokud ani tady neblika, pak jedine servis bo bude patrne vadna.
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod Maries 7. 12. 2013 07:18

Po aktualizaci mi začaly mizet ikony aplikací z hlavních obrazovek. Děje se tak po každém vypnutí a zapnutí telefonu. Dále se po odinstalování nějaké aplikace nebo vymazání historie z chromu telefon jako kdyby restartuje, sice se nevypne ale znovu se načítají widgety atd. Je to normální chování u 4.2? Před aktualizací jsem provedla tovární nastavení a obnovila nastavení ze zálohy.

Další věc která mě nemile překvapila je fotoaparát. Zdá se mi, že kvalita fotek je horší. Vše je rozmazané, barvy vyblite. Už před tím to stálo za prd, ale teď je to opravdu děs. Máte stejnou zkušenost?
Maries
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 28. 12. 2013 15:17

K vánocům jsem dostal Sony Xperia L a jsem s ním úplně spokojený. Druhý den jsem ho aktualizoval a je ještě lepší než před tím.Zatím mám jednu otázku: mám staženo spoustu aplikací a her tak bych si to rád dal do složky tak mi poraďte jak jí mám udělat nebo mi napište název té aplikace a já si jí stáhnu. Moc děkuju
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 6. 1. 2014 12:03

V seznamu aplikaci si slozku nevytvoris, jedine v alternativnim launcheru ale na domacich obrazovkach tu udelas tim ze pretahnes jednoho zastupce na druheho, tim ti vznikne slozka kam muzes naflakat dalsi app. :-)
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 7. 1. 2014 20:44

Mildapm11: Mám takový pocit, že u novějšího Sony launcheru už by mělo jít. V tom případě asi stejným postupem, bohužel nemám po ruce žádnou Xperiu.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků