Lumia 920 vs. Motorola Moto G

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MaroH 14. 11. 2013 14:40

Myslím, že položím otázku, kterou si pokládá hodně lidí uvažujících o novém mobilu. Už jsem byl pomalu rozhodnutý pro lumii (zdražení z předchozích dnů mě poněkud naštvalo) ale představení moto g mi nasadilo pořádného brouka do hlavy. za sebe mě láká navigace a office k lumii na druhou stranu potrebuju stema dokumentama pracovat i jinde a doted jsem z fora nepochopil jak trea pdf dostanu do kompu (jasne skydrive chapu ale ne vzdy jsem s pocitacem na wifi). dale me odrazuje mozstvi aplikaci. jasne chapu ze mi vsichni budou tvrdit ze ve potrebne je ale neni. krome toho ze snad krome cosb nema zadna banka aplikaci pro wp (ne opravdu nebudu menit banku kvuli mobilu) tak vsechny "volnocasove aplikace jsou pro android nebo ios (vzdycky natrefim naneco zajimaveho tak skoncim u toho ze pro wp nelze. lumia se mi libi vzhledem, moto g ma dostat kitkat navic cisty takze chodit dobre bude oboje...a rozdil pres 2000 taky neni zanedbatelny a jeste uricta mira "vodoodolnosti"hovori takypro moto g. zase 8/16 gb neni nic moc pokud to nepujde rozsirit o karty (coz asi ne) a 50 gb na google drive je fajn ale z toho se hudba prehrat neda (na druhou stranu mi doted stacily 2 giga takze pocitam ze pres 4 se moc nedostanu pokud budu fungovat jako ted)...no a taky je otázka kdy se zacne prodavat v evrope? bude mit evropsko zaruku jako lumia nebo bude nutné spolehat na oficialni distribuci...a dostane se k nam vubec pred vanocema? no otaky same otazky...
MaroH
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 14. 11. 2013 15:48

Otázky, na které není odpověď. Myslím, že jasnovidec není nikdo z nás... Navíc cena bude jistě vyšší, než co ukazuje přepočet z USD.
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaroH 14. 11. 2013 16:17

tak v německu za ty peníze bude takže minimálně "šedivku" za ty peníze sehnat pujde, otázka je jak to má google se zárukou...
MaroH
Junior

Odeslat příspěvekod Marty417 24. 11. 2013 17:36

Neměla by se Moto G srovnávat spíše s Lumií 820? Přece jenom bych řekl, že to taková bomba nebude..

A jaký procesor je použitý u Moto G? Cortex A7 nebo Snapdragon 400? Nějak se mi neshodují informace z různých zdrojů :D
Marty417
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 24. 11. 2013 18:01

Qualcomm Snapdragon 400 processor with 1.2 GHz quad-core CPU

viz http://www.motorola.com/us/consumers/mo ... g-pdp.html
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaroH 24. 11. 2013 19:09

tak srovnavam tyhle protoze porad nejsem presvedceny o uzasnosti windows phone, predevsim tim ze zakladni veci ktere potrebuju se docitam ze nejdou uplne tak lehce a druha vec je ze aplikace proste chybi (a at nikdo netvrdi ze ne - od bank pres muj t-mobile az po uplne blosti ktere nejsou sice zivotne dulezite ale potesi) jedine co drzi 920 ve hre je navigace fotak supercitlivy display a libi se mi i design. bezdratove nabijeni taky fajn ale nam se a pochybuju ze budu investovat do nabijecky. a taky to ze obstojny android v tehle kategorii je problem (xperia m ma maly display l zas spatne reaguje na dotyky sIII uz je drahe desire 500 pomale a nelibi se mi sence a 3 tlacitka) proto mi cisty android na mobilu promo od guglu za 5k prijde jako rozumna volba
MaroH
Junior

Odeslat příspěvekod asd111 24. 11. 2013 20:45

Já bych to takhle až moc neřešil. Pokud si nejsi jistý s tou Lumií 920 tak si jí objednej třeba z Alzy a máš možnost vracení bez udání důvodu. Vyzkoušej a uvidíš.
asd111
Junior

Odeslat příspěvekod Steve4 24. 11. 2013 21:47

jen k ty xperii L, problemy s dotykem vyresily aktualizace ;)
Steve4
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků