Sony Ericsson XPeria Neo - nástupce Vivazu s Androidem

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 7. 2013 20:47

Nevím, ale předpokládám, že nový jiný mobil problém s nedostatkem paměti nevyřeší. Pokud někdo mobil používá naplno a instaluje do něho různé aplikace a ty pak i aktualizuje tak je otázka času za jak dlouho se mu ta paměť zaplní natolik, že to začne dělat problémy. Vůbec nechápu jak někdo mohl udělat OS s až tak velkým zásadním omezení a tím tento OS značně znehodnotit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Ales2 29. 9. 2013 17:47

Je možné u tohoto telefonu vypnout zvuk spouště? Vím, že je možné stáhnout si aplikaci, pomocí které lze pořídit fotografii beze zvuku, ale já chci, aby se mi možnost focení spustila při stisku toho pravého dolního tlačítka a aby se fotka dala pořídit stiskem tohoto tlačítka (prostě jako je tomu při továrním nastavení, s rozdílem, že nově by to bylo beze zvuku). Zkusil jsem ztlumit či vypnout všechny zvuky v nastavení telefonu, ale nepomohlo to. Zvuk, který tento mobil vydává při zmáčknutí spouště, je velmi hlasitý a otravný.
Ales2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 29. 9. 2013 21:10

Měl jsem telefon z volné distribuce a tam to šlo přímo v menu foťáku.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ales2 30. 9. 2013 17:08

Díky, ale u mě to v menu foťáku bohužel nejde, vůbec se mi taková možnost nezobrazuje.
Ales2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 10. 2013 13:20

Asi máš telefon od operátora, ti to někdy blokují. Řešení by bylo tam nahrát nebrandovaný firmware.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ales2 5. 10. 2013 18:34

Děkuju, ale telefon nemám od operátora.

Mimochodem kdysi jsem na jednom fóru četl, že v některých zemích musí snad operátoři či výrobci nastavovat hlasitý zvuk při spoušti, aby případný fotografovaný člověk měl větší šanci, že bude vědět, že je focen. Jestli to je pravda, platí to i v ČR?
Ales2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 10. 2013 23:24

Jestli je to pravda a platí to, nevím, ale rozhodně jde u hodně modelů zvuk vypnout a např. moje N8 to po jedné aktualizaci umí a to je od operátora, konkrétně T-Mobile.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrasek1 14. 12. 2013 21:49

Zdravím hoši. Můj Neo V mě nějak začal zlobit co se týče výdrže. Třeba dneska. Odcházel jsem z domu a sundaval ho z nabíječky. Bylo na něm přibližně 99% procent. Kouknul jsem na sms. V práci šup s ním do skříňky. O přestávce cca 25 minut používání. FB nějaká hra. Opět šup do skříňky. Po cca 3 hodinách jdu domů a mobil my ukazuje 30% zbývající kapacita baterie. Ukrutně málo na to,že ten mobil nebyl téměř používán! Asi to bude baterkou? Takže koupit novou. Originálka se asi už nikde nedostane?
petrasek1
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 12. 2013 00:32

Problémy s výdrží jsou furt, nebo jen tento případ? Originál baterie samozřejmě sehnat jde. A to i na mnohem starší telefony.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 18. 12. 2013 10:48

je mozne, ze v skrinke mas slaby signal a ak mas zapnute 3G, tak ti signal taha baterku. vlez do nastaveni/sprava spotreby/baterka a pozri si graf. ak tam mas skoky, robi to obcas kazdemu, zaroven pod grafom zistis spotrebu.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrasek1 11. 2. 2014 19:22

Já jsem koukal třeba na sunnysoftu a tam už baterky neo v nemaj. Ještě jeden dotaz jak vystrnadit z powerampu nesmysli jako navigační hlášky apod? Po jedné aktualizaci mi začal načítat znovu složky a mám tam nacpané i věci co nejsou hudbou. Asi se to tu už někde řešilo. Díkes za radu.
petrasek1
Junior

Odeslat příspěvekod petrasek1 12. 2. 2014 20:42

Už jsem na to přišel. :D
petrasek1
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 13. 2. 2014 20:49

A kde byl problém? Jinak jen k baterce, mrkl jsem se jen letmo na heureku a je skladem i v ověřených obchodech.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 3. 2014 22:47

Nevíte někdo jestli ještě někdy bude nějaká aktualizace na Sony Ericsson XPeria Neo V? Mám nyní Android 4.0.4 a sestavení číslo 4.1.B.0.587. Občas zkouším zkontrolovat aktualizaci, ale už hodně dlouho (asi více jak rok) mi to nic nenabídlo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 12. 3. 2014 22:58

Podle mě to čtyřkou skončilo.
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků