Mobil pro mámu - 50 let, nenáročný uživatel.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 26. 8. 2013 08:06

Moje stejně stará mamka od nás loni dostala Lumii 800 a podle jejích vlastních slov je to nejlepší telefon co kdy měla a to byla dlouho odpůrce dotykových telefonů. Protože se díky jednoduchosti Lumie dost naučila fotit a surfovat po webu tak jediné co jí v současnu mrzí je velikost displeje.

Proto pokud finance dovolí doporučil bych zvážit i Lumii 900. Pokud jde trochu více o aplikace, ze současného porfolia lze bez výhrad doporučit cokoli od 620 (nemá FM) po 820. A pokud nejde o foťák a potěší pár ušetřených stokorun pak ani 520ka není zlá volba.

Android pro starší generaci nebrat, sám jsem z toho vyléčen, když jsem otce navezl do S II. Více starostí než užitku.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hudlanek 31. 8. 2013 12:27

Tady každej zabíjí Androidy do 4/5 000 Kč. Je mi 23, mám telefon za 4500 Kč a dělám na něm úplně všechno od fcb až po hry. Bohatě mi to stači. Doporučuji ti L5 II. Stáhli cenovku o litr a tak za takovou cenu nedostaneš lepší HW ani za boha. U Desire X je nekvalitně provedený zadní kryt, odpadává a bončí kov se prohejbá skoro po zatlačení.
Hudlanek
Junior

Odeslat příspěvekod Ungaro 31. 8. 2013 13:29

Diky vsem za rady, nakonec jsem byl mobily obhlidnout a radeji jsem koupil 3.5" Samsung, model nevim. Dle reakce se moc libi, je plynulej a bohate vyhovuje.
Ungaro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vat. 31. 8. 2013 14:14

Hudlanek píše:Tady každej zabíjí Androidy do 4/5 000 Kč. Je mi 23, mám telefon za 4500 Kč a dělám na něm úplně všechno od fcb až po hry. Bohatě mi to stači. Doporučuji ti L5 II. Stáhli cenovku o litr a tak za takovou cenu nedostaneš lepší HW ani za boha. U Desire X je nekvalitně provedený zadní kryt, odpadává a bončí kov se prohejbá skoro po zatlačení.


To si děláš srandu ze za tu cenu je L5 II nejlepší hardware.. Co třeba Y300? Co Lumia 520? V tejhle ceně je Wp daleko víc optimalizovanej, ze tobě to stačí neznamená ze s nim musí bejt spokojenej kazdej, pro běžný uživatele je wp podle me jednodusi a prijemnejsi. Kdyz android, tak aby byl vykonejsi hardware.
vat.
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků