LG Optimus L7 II - obecná diskuse

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tudorb 24. 5. 2013 16:03

Ahoj. Rád bych blíže poznal tento nový přírůstek. Tak jestli tu je někdo vlastnící tento stroj a rád se poděli,sem s tím. Dík
tudorb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 25. 5. 2013 15:12

Co by tě zajímalo?

LG si s modelem L7 II vytvořilo konkurenci pro svůj vlastní model L9. Oba stojí mezi 6,5 - 6,9k, oba mají dvoujádro s velkou RAM, ale nejzásadnější je imho displej.

Jako chlap bych znovu sáhnul po L9, přece jen L9 má 4,7".
Jako dárek pro babu bych sáhnul po L7 II, protože má 4,3".

Co se mi na L7 II líbí?
- co jsem si všimnul, má chytré sledování obličej čelní kamerou, podobně jako samsung u svého top modelu S4 (jenže ten stojí 15k)
- neskutečně pěkné zpracován u černé barvy (má kovový vzhled zad, resp titanium).
- pohotovost 3-4 dny velké zátěže, dva dny s non-stop připojením k facebooku, baterie 2460mah
- notifikační dioda v prostředním tlačítku umí blikat pro každý kontakt jinou barvou, stejně tak pro každou aplikaci nebo událost! Nejlepší dioda od dob Nokie E50.

Celkově hodnotím L7 II jako skvělou, hlavně kvůli baterii. Do budoucna prý chce LG dávat do všech svých modelů lepší baterie. Jedná se o nějakou novou technologii SiO.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tudorb 25. 5. 2013 16:16

Dík za info. A informace máš z vlastní zkušenosti nebo od jinud. Mě by zajímaly hlavně osobní pocity jak funguje ( výdrž baterie,gps,funkce atd.). Rád bych si totiž vybral něco nového zhruba v této ceně a výbavě.
tudorb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 29. 5. 2013 11:08

Bohužel zas tak dlouhodobou zkušenost nemám. LG má některé modely vystavené ve svém showroomu (pokud jsi z Prahy), nebo by měly být v nabídce operátorů.

Jako L7II je moc hezká, ale myslím, že v době, kdy Vodafon nabízí L9 za 6577,- je volba pro chlapa jasná - L9. naví je má Vodaofne všude vystavené. Ale třeba bude 4,7" pro tebe moc velké - skoro až ultra velké - a o to víc budeš rozhodnut pro L7II.

Bohužel nemůžu jinak posloužit, než že třeba do zítřka oba telefony zkusím na testování někde vyšašit a udělat fotku... Ale nic víc. :( Chce si
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tudorb 29. 5. 2013 17:16

Ahoj.
Dík za snahu. Oba jsem měl v ruce a L9tka je na ovládání jednou rukou pro mě už moc velká.
L7 II se mi líbí,ale nejsem jen na LG. Tak se koukám i po jiných. Tady mám jen málo informací.
tudorb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod risanica 11. 6. 2013 16:02

uz mate nekdo L7 II doma....mam tu prvni a ta je docela pomala, ale mam ji na hovory jako firemni,takze neresim,ale ta dvojka me zaujala, ale uz bych nechtel, aby se zasekavala jako jeji predchudce :) POdle specifikace nema ani 1GB RAM a z toho mam strach :(
Samsung S9 Duos
risanica
Junior

Odeslat příspěvekod kk.berry 12. 6. 2013 02:57

Zajímalo by mě, kdy mobilmania nebo někdo jiný konečně udělá recenzi na modely L5 II a L7 II. Přece už se jen začaly prodávat a recenze stále žádná.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Aaalenkaaa 11. 7. 2013 19:01

Kdo máte tuto LG, jaké máte pouzdro? A kde se dají koupit, je už výběr?
Aaalenkaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 7. 2013 19:09

Dá se koupit i spousta univerzálních.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 11. 7. 2013 19:12

Myslim ze na eBay jsi vyberes. :-D
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy62 12. 7. 2013 14:58

risanica píše:uz mate nekdo L7 II doma....mam tu prvni a ta je docela pomala, ale mam ji na hovory jako firemni,takze neresim,ale ta dvojka me zaujala, ale uz bych nechtel, aby se zasekavala jako jeji predchudce :) POdle specifikace nema ani 1GB RAM a z toho mam strach :(


L7 si aktualizuj na JB 4.1 a bude ty lepšie isť ak už maš JB 4.1 tak si stiahni z Google Play Advanced Mobile Care každý deň si prečisty od somarin,cache a pod a bude celkom dobre fičať
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 16. 7. 2013 08:02

Tento povedený telefon mám týden doma, objednala jsem ho z kasa.cz za necelých 5 tisíc. Zatím jediná chyba, která se projevila - při nabíjení ztrácí úplně signál, do sítě se znovu přihlásí až po manuálním nastavení, ale za chvíli je opět bez signálu. Při nabíjení přes noc mi to nevadí, ale přes den to moc příjemné není. Překvapil mě displej, který i přes menší rozlišení je krásně čitelný i na slunci, celkové zpracování je taky na dobré úrovni. Zadní kryt je sice velmi tenký, ale zatím nic nevrže.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 7. 2013 10:49

To bych reklamovat, kdoví co to, začne dělat za týden.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 16. 7. 2013 11:19

Reklamace nepomůže, je to SW chyba, takže snad to opraví v příští aktualizaci, už se to řeší i na androidforum.cz.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Aaalenkaaa 17. 7. 2013 06:28

mám objednaný tento telefon a poohlížím se po pouzdru, zatím jsem na žádné pro tento telefon nenarazila - jaká máte pouzdra vy????? Díky
Aaalenkaaa
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků