Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Thom 27. 6. 2013 09:04

Proč? Pro pár vykuků, co zas někde našli mezeru? Mně to připadá jako vracení zboží ve 14denní lhůtě (třeba foťáku po dovolené) anebo to, co teď Zeman dělá s ústavou, tuneláři v 90tých letech apod. Holt dělá to každej, tak je to normální a co není zakázáno, je povoleno.

Lidi, kteří to používají standardně (tak, jak bylo zamýšleno) to neomezí, naopak je pro ně vstřícným krokem, že za administrativní poplatek by kredit dostali zpět (normálně by jim propadl nebo by se o něj museli hlásit pomocí právníků).
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pchan-ku 27. 6. 2013 09:30

No to máš pravu že ti nepropadne kredit. Nacpeš jim tam kredit a 13 měsíců ti u nich.
Myslím si pokud to podmínky umožnojí tak to není ohýbaní.
To s tim fotákem použiju na dovolené a vátím za 14 dnu . Tak to beru za ohýbání.
Standarně bych to využíval ale. Ale pokud je volání ze sítě T-mobile do podsíte mobil.cz cizí sít. Nejdou sms z internetové brány.Tak bych nejspíše do toho nešel.A po FUP nepoužitelné.
Dobíjet každý měsíc 200kč. To zatím pro mě lepší O2 s netem za 100 a po FUP použitšlný.sice to asi v sočtu stojí více ale než tohle komplikování
i když radši peníze cpát se než darmožroutům z O2ú
přeju hezký den
Pchan-ku
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 6. 2013 11:24

Thom píše:Mno, přidat do podmínek něco o odchozích hovorech v každém měsíci (něco jako O2 mělo u Goučka) apod. by to dost znepříjemnilo.
Neraď jim :/
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 27. 6. 2013 11:43

Na to by přišli ;-) Nebo na něco jako minimální plnění (ne snad povinné a pravidelné pro aktivní karty, ale při tom ukončení koukat, že se z toho taky utřácelo a ne jen nabíjel kredit...).
IMHO to by bylo ještě dobrý. Horší, kdyby vracení kreditu zatrhli úplně.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 6. 2013 11:46

Aby to v tichosti neudělali :potichu
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zinf 27. 6. 2013 14:19

Změnu Všeobecných podmínek MOBIL.CZ Vám oznámíme nejméně jeden měsíc předem, a to způsobem, kterým Vám zasíláme Vyúčtování.

Pokud Mobil.cz změní všeobecné obchodní podmínky, tak máš minimálně měsíc na to vybrat své peníze. Tedy pokud se o této změně dozvíš včas ;-)
zinf
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 27. 6. 2013 19:16

Ahoj.

Potřebuji poradit jak nastavit internet. Nokia C5-00
Koupil jsem Sim kartu, aktivoval hovorem, jak je v návodu. Chtěl jsem vyzkoušet internet, ale nejde se připojit. Stále mě to píše. Kartu už mám jinak v provozu od 26.6.2013

Paketová data- chyba autorizace operaci nelze dokončit.
V samoobsluze je napsáno-- internet aktivní, akorát na telefonu ne.
Prosím Vás můžete mě poradit jak to nastavit?
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod carlx 27. 6. 2013 19:44

tak jdi do nastaveni.pripojeni.cile... Tam vsechny smaz.a dej pridat novy pristupovy bod a paketova data. Ten by uz mel jet.
carlx
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 27. 6. 2013 20:39

Nastav si to podle návodu na stránkách tmobilu, protože můj mobil to pobral trochu jinak a pomíchal internet s wapem do kupy - nic nefungovalo. Profil jsem smazal a vytvořil dva nové: WAP a internet, pro internet používám ten stejno jmenný profil a funguje.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod Thom 27. 6. 2013 23:16

Nastav si to jako pro T-mobile. Tedy apn internet.t-mobile.cz
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod manitobak 28. 6. 2013 06:01

Co myslíte dojde k nějákým změnám když MAFRU koupil Andrej Babiš? Doufám, že nevyhodnotí Mobil.cz jako ztrátový projekt a neudělá stop a pochybuji, že v případě pokračování nás čekaj nějáké lepší podmínky spíš naopak.
manitobak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 28. 6. 2013 06:20

Třeba jestli to nekoupil schválně kvůli tomu aby měl telefoní firmu dřív než Kelner .
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Jose5 28. 6. 2013 07:04

Děkuji všem za rady, už jsem to podle Vás nastavil a už to jede.

Josef
Jose5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků