Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 16. 6. 2013 21:36

V čem?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 16. 6. 2013 22:23

Je to pomalejsi.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zinf 17. 6. 2013 08:49

Reku píše:Ale když dobiješ, máš několik možností, jak větší či menší část peněz z kreditu v hotovosti dostat zpět.

Aha, tak to je taky možnost, ale bude tam asi větší ztráta. Mě se daří větší část kreditu celkem smysluplně utratit přes Premium SMS.
zinf
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 17. 6. 2013 09:20

Proto jsem napsal, že internet "bude něco stát" - to je ztráta.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dingy 21. 6. 2013 11:25

PŘECHOD OD O2/ INTERNETBANKING

přechod od o2 (předplacená karta) trval cca 5-6 dní. Vše v pořádku, IB funguje bez problémů.
Dingy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 6. 2013 06:40

V reklamním článku na svého operátora na mobil.idnes.cz mě zaujalo toto:
U virtuála MOBIL.CZ dTest uvádí, že obchodní podmínky jsou relativně krátké a srozumitelné. Kredit operátor vrací do jednoho měsíce ode dne ukončení smlouvy za paušální poplatek 119 korun.

http://mobil.idnes.cz/test-smluv-virtualnich-operatoru-drh-/mobilni-operatori.aspx?c=A130625_160203_mobilni-operatori_jm

Podle tohoto mě napadá, že je možné mít u nich ten internet jen za ten poplatek 119 Kč a za to, že vám u nich budou ležet peníze v kreditu. Řekněme rok u nich bude podle potřeby internetu dobíjet sim, třeba 2x měsíčně nebo i víc, podle toho kolik potřebujete dat a potom si ten kredit necháte vyplatit s tou ztrátou 119 Kč.
Pro lidi s potřebou internetu do 1 GB měsíčně by to mohlo být celkem levné řešení.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 26. 6. 2013 08:19

:D Tak to je zatím nejjednodušší možnost :love:
Ale nezneužíval bych toho, protože jinak bude brzo konec.
Určitě to tady čtou a poučí se "z krizového" vývoje :nenapadne
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 6. 2013 12:24

Naposledy upravil Fíla dne 26. 6. 2013 16:57, celkově upraveno 1
Důvod: doplněn popis odkazu
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pchan-ku 26. 6. 2013 19:40

Podle tohoto mě napadá, že je možné mít u nich ten internet jen za ten poplatek 119 Kč a za to, že vám u nich budou ležet peníze v kreditu. Řekněme rok u nich bude podle potřeby internetu dobíjet sim, třeba 2x měsíčně nebo i víc, podle toho kolik potřebujete dat a potom si ten kredit necháte vyplatit s tou ztrátou 119 Kč.
Pro lidi s potřebou internetu do 1 GB měsíčně by to mohlo být celkem levné řešení.[/quote]
Tohle by se mi hodilo ale otázka je vráceí kreditu spojeno s koncem používání služeb mobil.cz
Pchan-ku
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 6. 2013 19:44

Tak proč ne, u datové sim je jedno jaké číslo používám. Možná by další aktivace měla být na někoho jiného v rodině, ale podle mě to řešit nebudou
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zinf 27. 6. 2013 07:16

myšpulín píše:Kredit operátor vrací do jednoho měsíce ode dne ukončení smlouvy za paušální poplatek 119 korun.

Dobrý postřeh. Opravdu to mají v ceníku (v PDF):

Proplacení nevyčerpaného kreditu 118,98 Kč

Navíc u této položky nepíší nic o ukončení služeb, takže by to mělo jít kdykoliv. Ale kde o to požádat? Asi na infolince za dalších 20 Kč.
zinf
Junior

Odeslat příspěvekod Pchan-ku 27. 6. 2013 07:17

no mobil.cz je předplacenka a ta měla být anonymní.
A mělo stačit jednu sim vyhodit a vložit novou.

-- 27. 6. 2013 08:24 --

tak pokud počítám že by mě každý Mšsíc stačilo 200 MB.
nasypat tam 2400 kč kreditu, po roce ztráta ten jejich vracecí poplatek a pak 2260kč domů. No rožpočtení netu na měsíc tak by to vyšlo na cca 17kč. Což je za internet v mobilu cena super.
Jen to hromadení kreditu u MB a pak ten měsíc než ho proplatějí zpátky :-)
Pchan-ku
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 6. 2013 07:59

Jestli to nezkrouhnou, až si to tu přečtou :D
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 27. 6. 2013 08:39

Mno, přidat do podmínek něco o odchozích hovorech v každém měsíci (něco jako O2 mělo u Goučka) apod. by to dost znepříjemnilo.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pchan-ku 27. 6. 2013 08:56

no to by bylo smutné
Pchan-ku
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků