Tarifomat - slevy na Vodafone tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod meldal 5. 6. 2013 21:03

Zdravím, nikde jsem tu o tarofomatu nic nenašel.....je v tom nějaký zádrhel, že Vám (mě) nabídnou tarif za poloviční cenu? Dnes mi volali a cca za 2 dny budou znovu, ale mám z toho divný pocit, že Vám toto nejsou schopni nabídnout na retenčním oddělení operátora, ale na tarifomatu ano......
meldal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 6. 6. 2013 10:03

Neveřejné slevy na tarify...
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod lol7 6. 6. 2013 13:00

Tak jestli vam nekdo nabizi Free CZ za 375Kc tak neni o cem premyslet :))
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 7. 6. 2013 13:13

maji fer tarify s 50% slevou bez upisu,dnes overeno
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod kk.berry 7. 6. 2013 13:46

O co se prosím jedná? Jsou nějáké podmínky k těmto slevám? ? Uzavírám s někým smlouvu? Ptám se, zda se nejdená o nějakou formu šedivého operátora, kde by mohla hrozit deaktivace sim a čísla..
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 7. 6. 2013 14:03

ne vse od vdf jen tohle je jejich prostrednik, zadny uvazek,bral jsem nove cislo,tak je 500kc volaci zahloha,vratna po 3 mesicich
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod kk.berry 7. 6. 2013 15:41

Pokud se jedná pouze o již neaktuální tarify fér od Vdf, tak i 50% sleva není žádný zázrak. Potřeby zákazníku jsou samozřejmě různé a tak samozřejmě může být někdo, komu se toto hodí a nebo nezná konkurenční nabídky virtuálních operátorů, ale férové tarify byly samy o sobě dosti předražené.

Např. tarif fér, který stál myslím 399 Kč bylo 50 minut a 150 Mb. Při 50% slevě by cena tarifu byla 199 Kč. Za 200 Kč si raději každý pořídí mobil.cz kde bude mít 80 minut a 200 Mb.
Další tarif za 599 Kč, kde bylo 100 minut a 300 Mb, by po slevě stál 299 Kč. To si raději pořídím gomobil, kde zaplatím 350 Kč za 100 minut a 500 Mb nebo opět mobil.cz pokud bych si vystačil jen s 300 Mb měsíčně, protože hned jak by mi tyto data došly, dobil bych (což bych tedy dobíjel cca co tři týdny).

Samozřejmě součástí těchto tarifů byly neomezené sms a nebo volání do zahraničí v rámci volných minut. Pak je tu ale velké mínus, kde jedna minuta nad rámec volných minut stála 5 Kč za minutu. To je na současný stav cen operátorů docela drahé.
Já osobně už neznám skoro nikoho, kdo by psal sms v takové míře. V dnešní době chytrých mobilů jde především o data a volání.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 7. 6. 2013 17:17

je to presne jak pises,ja ho shanel, primo konkretni fer 599,za pul ceny bez uvazku a mam ho, urcite maji i neco jineho,jako od 02,nebo Tmobile,to nevim,ja chtel vdf. Chtel jsem to primo od operatora,dve cisla tam uz mam 12let,ale bez uvazku mi to nedal,tak jsem to obesel takto. Ja prave sms vyuzivam velmi hodne,proto jsem tento tarif chtel..kdyz nekdo ma jine potreby,sahne jinam..
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod task 7. 6. 2013 20:04

Já jsem získal tarif za 399,50 Kč.
200 minut , sms zdarma do všech sítí , 300 MB internet. Ferový tarif 799 za poloviční cenu.
Ale při pořízení nového čísla.
Operátor my neustále nutil Red tarifi.
Nebo tarif podle výběru z ceníku . Ale za plnou cenu.
task
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peatro 7. 6. 2013 20:58

jo taky jsem to zkousel, nabidli mi 50% na fer tarify bez uvazku u vodafonu, ale radeji mam u nekoho jineho neomezeny.
peatro
Junior

Odeslat příspěvekod task 9. 6. 2013 08:10

A za jakou cenu????Pokud mohu vědět???
task
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Drejkaa 9. 6. 2013 08:14

A to je jen na nové číslo?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meldal 9. 6. 2013 11:40

Já jsem nyní u Vodafonu a nabídli mi T-Mobile S námi 590 HIT s 50% slevou (120min.,100 SMS, 300MB, free volani do T-mobile mimo špičku) je to teda s úvazkem na 2r., ale za těch 295Kč to myslím stojí....potřebuji volat hlavně do T-mobilu...

-- 9. 6. 2013 12:40 --

Samozřejmě s přenosem čísla....
meldal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod task 12. 6. 2013 13:53

Tak dneska dorazila nová simka a číslo.
Zatím vše ke spokojenosti.
Předchozí simku jsem požádal zrušit.Ale zatím žádná odpověď od operátora.
task
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krycatko 12. 6. 2013 18:06

Ahoj, jsem nyní u Vodafonu a nabídli mi T-Mobile S námi 790HIT s 50% slevou (180 minut,150 SMS, 300MB, volné volání do T-mobile mimo špičku). Je to s úvazkem na 2 roky. Cena je 395 Kč. Myslíte si, že je rozumné se teď upsat? Na Tarifomatu a Tarifonu jsem našel tuto nabídku nad 500 Kč.
Krycatko
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků