Jak často fotíte mobilem?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 4. 2005 23:39

Za přibližně dva roky co mám mobil s "foťáčkem" (T610, poté SX1) jsem "vyfotil" všeho všudy 7 snímků. 2 jsem poslal komusi v rámci testování MMS a těch zbylých 5 jsem umístil do moblogu (http://kejklir.textamerica.com/). Vzhledem ke "kvalitě" snímků mě to však velmi záhy přestalo bavit a "foťák" v mobilu nepoužívám.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skoroandel 20. 4. 2005 00:08

Jsme na tom skoro stejně, se svojí N 6230 to bylo asi 10 fotek..chtělo by to kvalitnější foťák a levnější mms, 10 korun je pořád velmi hodně. Potom možná...
skoroandel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MASH 20. 4. 2005 00:10

Ale jo, celkem dost (da se rici). Tak 2-4 fotky za tyden. Predevsim obrazky do MMS! Pritelkyne je daleko, tak aspon ty fotecky :wink: . Vyjimka je dovca (prazdniny). To fotim opravdu celkem hodne (ikdyz mam sebou i digital nebo kameru).
Obcas se prohrabuju tou spoustou mobilo-fotek, co mam ulozeny v PC a je to docela sranda. Mobilem fotim veci, situace, ktere bych asi jinak fotakem moc nefotil.
Na kvalitu fotek z meho mobilu si zase az tak stezovat nemuzu. Celkem to jde (na mobil).

P.S:MMSka me vyjde asi na 4,70Kc, tak ze to neni problem. Cenu 10Kc z principu neakceptuji!
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachel 20. 4. 2005 00:37

S mobilem jenom momentky, nejlepsi na nem je, ze ostatni poradne nevi, jestli fotite nebo treba pisete sms. A hlavne, je porad pri ruce.
kachel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aress 20. 4. 2005 01:22

Jak kdy.V prumeru 29 fotek tydne.Nekdy,kdyz nekde cekam a nudim se,nekdy momentky a treba bourajdu,to kdyz mam karambol,nastesti jen 2x(zatim:)
aress
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nokia-Maniak 20. 4. 2005 02:54

Fotím hodně, cokoliv co se mi líbí, minimálně 1000 fotek měsíčně a pořád mne to baví.Co se kvality týče jsem spokojenej,často fotím s bleskem svým sněhuláčkem a prima..Nokia-Maniak
Nokia-Maniak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš Jícha 20. 4. 2005 05:35

Já fotím tak 10 fotek do týdne, s kvalitou jsem spokojen, tisknu z něj foto 10x15, neříkám že je to vždy super ale mám fotky, že by nikdo nepoznal, že jsou z mobilu
Lukáš Jícha
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alasther 20. 4. 2005 05:46

No na to že zatím mám SE T630 tak docela často asi tak 4-6 fotek týdně ale bohužel s tímhle mobilem to není ono ..... z toho tak 3 fotky jsou povedený a zbytek je odpad . Ale až příjdou mobili s vyšším rozlišením ono stačí už dnešní 1MegaPixlu .... teď přemýšlím o nokii 6681 s tou by to mohlo být jiný kafe.
Alasther
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Platinum 20. 4. 2005 07:29

Mňo, myslím že integrovaný VGA foťáky jsou dost na prd. Vlastně i ty megáče, protože takový hnusný fotky si zkrátka prohlížet na PC nebudu. Nicméně mi to občas nedá a někdy si něco zajímvýho vyfotím, ale po nějakým časem mi to v telefonu stejně překáží tak to smažu.
*** Platinum ***
Platinum
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VooDoo (novy) 20. 4. 2005 07:56

Fotim docela casto, hlavne na parties.. ikdyz svetelne podminky tomu moc nedelaji dobre.. vysledek vetsinou urceny jen na displey telefonu.. a kvuli tomu vlastne fotim.. poradny fotky si muzu vyfotit digitalem, ale jinak pro moje mobilni fotoalbum a s tim jsem nadmiru spokojen.. :wink: Jinak trvale mam v mobu 300-400 fotek, je to fakt takovej obrazovej zaznamnik posledniho pul roku :) do pc z toho nic nedavam, protoze vim jaka to je silena kvalita ...
Polovina obyvatel České Republiky jsou optimisté, ta druhá na drogy nemá . . . :O)
VooDoo (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MegaMC(smazano) 20. 4. 2005 08:01

Jasne,fotim furt! 8) Tak minimalne 20x fotek tydne,uz sem se naucil vybirat mista,takze takovych 13-15 je tech povedenych.Jinak uz sem skoro spokojeny s tim mpx v mobilu,je dost ostry,nejvetsi jeho minus je,ze nefoti ve tme,respektive v silene kvalite.Jinak normalne mam 4mpx,ale ten pouzivam min,nez mobil :hm
It IS gOOd daY tO DiE (c)Red Army Soldier
N3330=>N-Gage=>N6600=>N7610
Nokia RULLLZ
MegaMC(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 4. 2005 09:26

To je mozna skoda :))jo to me take dost vadi ze ta kvalita ve tme je temer nulova ale dneska jsem vyfotil asi 30 fotek ::D
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Razor 20. 4. 2005 09:43

ja jsem s mym prvnim fotomobilem(Sagem MyX-6) vyfotil asi 10 fotek za necely rok, pak jsem si koupil SX1 a s nim asi 2 fotky za toho pul roku. Kdyz kupuju mobil, tak me absolutne vubec nezajima jestli tam ten fotak je nebo ne, je to pro me uplne zbytecna funkce, je skoda ze to ted davaji vsude
Razor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luk.a.s 20. 4. 2005 10:33

já fotím docela často, hlavně ve škole holky, je to mnohem lepší než kdybych do školy přitáhl foťák.
luk.a.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luk.a.s 20. 4. 2005 10:43

můžu se zeptat co máte za tarif, že vás stojí MMS jen 4,70 Kč?
luk.a.s
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků