Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spike26 27. 5. 2013 19:04

Mne to prave dela i kdyz volam na Nokiie i na iphone. Ale mozna to mam vyreseno. Telefon,nastaveni hovoru,dalsi nastaveni a vypnout redukci hluku(potlacuje hluk v pozadi z vasi strany). Na konkurencnim foru nekdo psal,ze je to stopro tim. Zatim to vypada dobre. Zkus to pak taky.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 99gretzky 27. 5. 2013 19:14

Aha... tak super. Taky jsem hledal a někteří říkali že je to něčím jiným. Zkusím. Díky ;-)
99gretzky
Junior

Odeslat příspěvekod Kycltov 27. 5. 2013 19:22

Mam na vas dotaz jeste :) Je treba normalni, ze mi obcas telefon ukaze (pri hudbe..a dam priklad whatsapp), ze program prestal pracovat, atp.? Nebo napriklad nejaka narocnejsi aplikace (messenger facebooku), obcas kdyz chodi hodne zprav, tak se cinnost jakoby zpomali. Jestli nejde o nejakou chybu kusu. Vse slape hodne dobre, ale jak rikam, tohle zridka pozoruji - nijak casto. Pri tom whatsapp se to pak projevilo i tak, ze ten system zkratka "znovu najel", kdyz jsem se pak podival do doby spusteni zarizeni, nebylo tam jako ze se zapl znovu, alezkratka znovu najela plocha. To bylo na androidu 4.0, ted jsem aktualizoval na 4.1 a v pohode zatim, jen vyse zminene typu zadrhavani v messengeru aj. Nechtel bych mit vadny kus. Vite.. prechazim z Windows Phone :) Dekuji!
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 27. 5. 2013 20:10

Mne to obcas delavalo u aplikace night sky na sledovani oblohy,tak jsem ji odinstaloval a od te doby nic. Urcite to neni vadny kus neboj.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xeromax 27. 5. 2013 22:52

Prave som nahodil android 4.2.2 Zaujimave novinky, zatial sa zo vsetkym novym len zoznamujem, prisiel som uz na to ze biele pozadie galerie je len pri zobrazeni casovej osi a spirale, pri mriezkovom zobrazeni je pozadie cierne. Dalsia vec je ze pri pisani sa da klavesnica prepnut aj do tej malej presuvatelnej klavesnice aku pozname zo zobrazenia viacerich okien. Aplikacie ktore sa daju pridavat na zamknutu obrazovku je len niekolko, toto som sa rozhodol zatial nevyuzivat, mozno casom.
Wipe som nerobil, uvidime co povie baterka, ak to bude zle tak ho kedtak premazem
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod kamil.25 28. 5. 2013 07:01

Zdravím.
Mobil Samsung S3 mám asi tak 3 týdny a jsem s ním velice spokojen jenom se chci zeptat na jednu věc která mě dost zaráží.
Z her hraji Real Racing 3 a velice se mi líbí jenom mám problém když hru zapnu a stačí když hraji třeba 10 minut tak z baterky mi ubude asi 10%.
Je mi jasné že hra musí být velice náročná tak se jenom ptám jestli vám to dělá taky.
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod lubosek824 28. 5. 2013 08:57

RR3 je velice náročná hra, takže to je uplně v normálu.
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xeromax 28. 5. 2013 13:23

urobil som dnes wipe, nieje v tom slovencina ani cestina, bye bye 4.2.2, official rom ide spat
xeromax
Junior

Odeslat příspěvekod Kycltov 28. 5. 2013 17:17

Jeste se chci zeptat... pokud to tedy opet neni blby dotaz :) Jestli je normalni (opravdu muj 1.mobil s androidem, nikdy jsem jiny nemel), ze kdyz telefon zamknu (klasicky tlacitkem zamknuti, telefon se zrejme uspi), tak kdyz jej chci odemknout, mezi odemknutim (stisknutim tlacitka) a rozsvicenim displeje je malinka prodlevicka, proste chvilinka ale nezapne se hned. U Lumie to bylo jinak, tak proto :) Vite, telefon za 12 tisic, nerad bych mel smejd. Neni to zadna dlouha doba, ale asi vite co myslim :) Tak zda je to normalni, ze se nerozsviti hned, ale malinko to trva :)
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 28. 5. 2013 18:06

Obracím se s dotazem na majitele Samsungu S3:

funguje toto i na S3?

Hle ve správci v S4
Obrázek

Možnost Zakázat

Učiním tak

Nyní se mi ani nezobrazuje ve Správci aplikací ani v aplikacích /widgetech
Vypnu mobil
zapnu mobil
Aplikace tam není .......

Ukáže se to ve správci dole jako vypnuto s možností zapnout

Obrázek


Děkuji za reakce - odpovědi
Ne hádání že root či jiná apk je lepší ...
Naposledy upravil Fíla dne 29. 5. 2013 11:06, celkově upraveno 1
Důvod: nebudu na sebe upozorňovat tučným písmem a používáním Caps Locku
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlada410 28. 5. 2013 18:13

Bohužel to není žádná vada. No prostě to je jen Samsung, tak mu musíš tu sekund na probuzení dát... :-) Jinak já bych se tak rád na něco zeptal, je možné nastavit tapetu, která by se posouvala i s mými plochami?? Vím že na androidu 2.3 gb to jde a na 4.0 ics jsem to taky viděl, nevíte jestli to nejde i na jb??? Děkuji za odpověď. :-) jo a Egee tak ta možnost tam je taky, avšak musíš nejdřív odinstalovat všechny aktualizace a pak lze zakázat...potom se ti to taky ukazuje jako vypnuté... teda aspoň u mě. Když tak napiš a já pošlu screen:-)
vlada410
Junior

Odeslat příspěvekod bolojang 28. 5. 2013 18:29

Egee: funguje a na Note 2 taktez.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 29. 5. 2013 06:35

kamil.25: Mne ten ubytek baterky 10% za 10 minut hrani prijde velky. RR3 je narocna hra, ale ja jsem hral asi hodinu a pul a baterka ubyla tusim o 30%, ale nerad bych kecal, dneska to jeste zkusim zjistit presneji. Celkove mi prijde S3 jako dobry telefon na vydrz, s tim jsem maximalne spokojeny.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod vlada410 29. 5. 2013 09:58

Prosím mohl bych se zeptat jestli jde na tu plochu nastavit obrázek, který by se posouval i s posouváním ploch jak je to u androidu 2.3 nebo androidu 4.0 ics ??? Pokud by někdo věděl, prosím odepíše. Děkuju
vlada410
Junior

Odeslat příspěvekod xeromax 29. 5. 2013 13:27

pokial stiahnes s google play taku tapetu tak ano, vlastny obrazok nie
xeromax
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků